Dövme Haberleri

Dövme bağımlılığı son noktaya ulaştı! Cinsel organına dövme yaptırdı... “Kadınlar onu görmek için sabırsızlanıyor”

Richie Bones isimli bir adam dövme bağımlılığının adeta son noktasına ulaştı. Vücudunun büyük bir bölümünü dövmelerle kaplatan adam son olarak cinsel organına dövme yaptırdı. Sosyal medyadan cinsel organına dövme yaptırdığını itiraf ettikten sonra kadınların ilgisinin arttığını dile getiren Bones, “Kadınlar görmek için sabırsızlanıyor” itirafında bulundu.

Trend 27-09-22 14:23

Penisine öyle bir dövme yaptırdı ki! Kız arkadaşı dayanamayıp terk etti

10 yaşındayken sirke götürülen ve bu deneyiminin ardından bir palyaço olmak istediğine karar veren Richie, yıllardır kendini bir palyaçoya dönüştürmek için çabalıyor. Berber Richie adıyla tanınan sosyal medya fenomeni, görünümünün yanında palyaço olma yolculuğuna dair hikayeleriyle de şaşkına çeviriyor.

Trend 14-09-22 13:06

Yaptırmadan önce bir kez daha düşünün! Dövme sildirmenin bilinmeyen yüzü

Dövme oldukça estetik bir görünüm kazanmanızı sağlayabiliyorlar. İnsanlar farklı farklı dövmeler yaptırıyor. Dövmelerin başarısız yapımından veya anlamından dolayı yıllar sonra pişman olan kişiler dövmelerini sildirmek istiyor. Ancak dövme sildirme işlemi oldukça zorlu olabiliyor.

Haber 13-09-22 14:53

Kastamonu'da 4 engelliye sevgi izi dövmesi yapıldı

Kastamonu'da 4 engelliye "sevgi izi" dövmesi yapıldı

Yurthaber 09-09-22 14:52

Dövme

Dövme Hakkındaki Haberler Mynet'te. Dövme Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

'İngiltere'nin en dövmeli kadını' unvanının hakkını verdi! Vajinasına dövme yaptırdığı anları sosyal medyadan yayınladı

Sosyal medya yaptırdığı dövmeleri sayesinde popüler olmayı başaran Becky Holt, İngiltere’nin en dövmeli kadını olarak ün kazandı. Vücudunun büyük bir bölümü mürekkeplerle kaplı olan Holt son olarak vaijnasına bir dövme yaptırdı ve bu anları sosyal medyadan paylaştı. Kişisel videosu Instagram'daki hayranlarını şoke etti.

Trend 26-08-22 11:17

Bu yaz eğlenceye doymak isteyenler için uygun fiyatlı benzersiz ürün önerileri

Yaz aylarında yapılacak birçok farklı aktivite mevcut. Bu aktivitelerden daha fazla keyif almak için ufak tefek bazı ihtiyaçlarınız olabilir. Eğer siz de yaz mevsimini eğlenceli geçirmekten hoşlanıyorsanız doğru yerdesiniz. Yazı daha eğlenceli hâle getireceğini düşündüğümüz ürünleri araştırdık. Gelin, sizin için seçtiğimiz bu ürünleri beraber inceleyelim.

Haber 15-08-22 15:18

İmam Halil Konakcı hem dövmecileri hem dövme yaptıranları hedef aldı: 'Ya geri zekalı olman lazım ya da kafayı bulmuş olman'

Kıyafetleri yüzünden kadınlarla ilgili açıklamalarıyla tartışmalara neden olan imam Halil Konakcı, bu kez de hem dövmecileri hem dövme yaptıranları hedef aldı. Dövmecilerin kanunen yasaklanması gerektiğini savunan imam Konakcı "Dövme yaptırmak için ya geri zekalı olman lazım, yapısal olarak aklının olmaması lazım; ya da kafayı bulmuş olman lazım!" ifadelerini kullandı.

Haber 10-08-22 17:06

61 yaşındaki adam doğum belgesini bulunca yıllarca adını yanlış yazdığını fark etti! Meğerse adı başkaymış

61 yaşındaki Allan Grainger isimli bir adam, doğumundan beri adını bütün resmi evraklarda ‘Allan’ olarak yazdı. Hatta biri elinin biri de kolunun üzerinde olmak üzere adını iki farklı dövmeyle vücuduna kazıdı. Ancak 61 yıl sonra doğum belgesini bulan adam aslında adının ‘Alan’ olduğunu öğrendi. Hayatı boyunca fazladan bir ‘L’ harfiyle adını yazan adam büyük bir şaşkınlık yaşadı.

Trend 03-08-22 14:53

'Dövme yaptırma' tartışmasında baba dehşeti! Yaralı halde camdan atladı

Samsun’da dehşete düşüren bir olay yaşandı. 52 yaşındaki baba ile 22 yaşındaki oğlu arasında dövme yaptırma meselesi yüzünden tartışma başladı. Tartışma sırasında baba, oğlunu ekmek bıçağıyla ağır yaraladı. Yaralı haldeki genç, 2. kattaki evlerinin penceresinden aşağıya atladı. Gencin hayati tehlikesinin bulunduğu öğrenilirken baba ise gözaltına alındı.

Haber 19-07-22 19:00

Beyoğlu'nda hırsızlık şüphelisini kolundaki dövme yakalattı

Beyoğlu'nda hırsızlık şüphelisini kolundaki dövme yakalattı

Yurthaber 17-07-22 14:46

Türkiye’de yaşadığı tatil burnundan geldi! Endişeli anne kimyasal yanık hakkında uyardı

Lynne Humphreys, geçen ay oğlu ile birlikte Türkiye’de tatil yapmaya geldi. 10 yaşındaki oğlu koluna hint kınası ile geçici dövme yaptırdı. Bu geçici dövme zamanla tepkimeye girerek cildinde kimyasal yanıkların oluşmasına neden oldu. Endişeli anne hint kınası yaptırmak isteyen herkesi uyardı.

Haber 28-06-22 11:45

Annesinin ısırık izini dövme yaptırdı! Görenler gözlerine inanamadı

ABD'den Cinco Magallanes isimli genç adam annesinin ısırık izini vücuduna kazımaya karar verdi. Dövmeci koltuğundaki eğlenceli anlarını sosyal medya hesabında paylaşan Magallanes'in dövme tercihi takipçilerini şoke etti. Kullanıcılar, yorumlar kısmında ikiye bölündü.

Trend 26-06-22 10:12

Eskişehir'de hırsızlık şüphelileri dövmelerinden tespit edilip yakalandı

Eskişehir'de hırsızlık şüphelileri dövmelerinden tespit edilip yakalandı

Yurthaber 17-06-22 16:10

Dövme modeli Amber Luke pes ettiğini itiraf etti! “Haftalarca kör oldum, mavi gözyaşı döktüm”

Instagram fenomeni Amber Luke, vücudunun büyük bir bölümünü kaplayan dövmeleri sayesinde kısa sürede popüler oldu. Vücudunun %98’ini dövmelerle kaplatarak bambaşka bir insana dönüşen Luke, değişimi için bir servet harcadı. Bu dönüşümün kendisini daha güçlü bir insan olarak hissetmesini sağladığını ifade eden Luke, özellikle gözbebeklerine yaptırdığı dövmelerden sonra büyük bir zorluk yaşadığını ifade etti.

Trend 25-05-22 10:19

Spor salonundaki perişanlığı son buldu! Yaz vücuduna kestirme yoldan kavuştu

34 yaşındaki Dean Gunther isimli dövme sanatçısı, yaz vücudu için spor salonunda vakit harcamaktan yorulan arkadaşı için farklı bir çözüm buldu. Arkadaşının göğsüne karın kası dövmesi yapan Gunther, sonucu bir video ile takipçileriyle paylaştı. Video kısa süre içinde viral oldu.

Trend 07-05-22 14:31

Ölen annesinin küllerinden dövme yaptırdı! Görenler şaşkınlığını gizleyemedi

Avustralya’nın Melbourne kentinde yaşayan 53 yaşındaki Kellie Careter-Bell isimli bir kadın annesinin anısını yaşatmak için oldukça ilginç bir yönteme başvurdu. Annesinin küllerinden vücuduna dövme yaptıran Bell, kayıplarını ölümsüzleştirmenin mutluluğunu yaşadığını söylerken sosyal medyadan tepki yağdı.

Trend 22-03-22 15:52

Vücudunun büyük bir bölümünü dövmelerle kaplattı! Vücut modifikasyonlarından önceki halini paylaşınca takipçilerini şaşırttı

Vücudunun büyük bir bölümü dövmelerle kaplı olan Orylan, zannedildiğinin aksine oldukça normal bir hayat yaşadığını ve sevgi dolu bir ailede büyüdüğünü söyledi. OnlyFans’ta yaptığı paylaşımlar sayesinde kısa sürede fenomen olan Orylan, aşırı vücut modifikasyonlarından önceki halini takipçilerine gösterdi. Orylan’ın paylaşımı kısa sürede sosyal medyada popüler oldu.

Trend 05-02-22 17:19

Eski halini görenler tanıyamadı! Cinsiyet değiştirme ameliyatı olan Nikki Chu, önceki yıllarda çekilen fotoğraflarını paylaştı

Nikki Chu isimli sosyal medya fenomeni vücudunun büyük bir bölümünü dövmelerle kaplattıktan sonra popüler hale geldi. Ancak dövmelerinin arkasında trajik bir hikaye olduğunu belirten Chu, eski günlerine ait fotoğraflar paylaştı. “Cinsiyet değiştirme ve dövmeler beni şu andaki mutlu kişi yaptı” diyen Chu’nun takipçileri eski halini tanımakta büyük zorluk çekti.

Trend 29-01-22 14:47

Marvel’in kötü karakterine benzemek için sayısız operasyon geçirdi! Son hali herkesi ürküttü

Venezuela’da yaşayan Henry Rodriguez isimli bir adam Marvel’in kötü karakteri Red Skull’a benzemek için sayısız estetik operasyon geçirdi. Vücut modifikasyonları için 30 bin sterlin (yaklaşık 550 bin TL) harcayan adam, burnunun büyük bir bölümünü aldırdı, yüzünü tamamen kırmızıya boyattı ve alnına boynuz ekletti. Değişimiyle herkesi şoke eden Rodriguez aynaya baktığında kendisini mutlu hissettiğini söyledi.

Trend 26-01-22 14:52

Müstehcen fotoğraflarını satan modeli şaşırtan talep! En çok istenilen pozunu açıkladı

Vücudunun büyük bir bölümü dövmelerle kaplatan Alman model Mara Inkperial, sosyal medya hesabından yayınladığı seksi pozlarıyla büyük bir hayran kitlesine ulaşmayı başardı. Fenomen isim hayranların en çok istediği pozun ayakları olduğunu ve o fotoğrafların kendisine binlerce dolar kazandırdığını söyledi.

Trend 26-01-22 11:45

Vücudunun büyük bir bölümünü dövmelerle kaplatan Tristan Weigelt, ilk hali paylaştı! Hayranları eski halini övdü

25 yaşındaki dövme fanatiği Tristan Weigelt, vücudunun %95’ini dövmelerle kaplatmadan önceki halini paylaştı. Dövmelerine rağmen hala aynı kişi olduğunu iddia eden Weigelt’in ilk halini görenler tanıyamadı. Sosyal medya fenomeninin hayranları yorumlarında dövmesiz halini övdü.

Trend 24-01-22 15:40

Dövme bağımlısı Amber Luke eski halini paylaştı! Takipçileri şaşkınlığını gizleyemedi

Dövme modeli olarak sosyal medyada tanınan Amber Luke, dramatik dönüşümünü vurgulamak için beş yıl öncesinden bir fotoğraf karesini paylaştı. Vücudunda dövme yaptırmadığı yer kalmayan Luke, son olarak göz bebeklerine tehlikeli bir mürekkep prosedürü uygulamıştı. Sevilen fenomen hayranlarının merak etmesi üzerine mürekkeplerinden önceki halini anlatan bir fotoğraf karesini paylaştı.

Trend 21-01-22 14:58

İngiltere’nin en dövmeli kadını olarak biliniyor! Bir tek dövmesinden pişman olduğunu itiraf etti

İngiltere’nin en dövmeli kadını olarak kısa sürede ünlenen Becky Holt, vücudunun büyük bir bölümünde bulunan mürekkepler sayesinde adından söz ettirmeyi başardı. Bedeninde yüzlerce dövmesi bulunduğunu söyleyen Holt, sadece tek bir dövmesinden pişmanlık duyduğunu itiraf etti. Cinsel organına o dönemki sevgilisinin adını yazdırdığını belirten Holt, ayrıldıktan sonra ise o bölgeye kuru kafa emojisi yaptırdığını söyledi.

Trend 19-01-22 11:16

“Dünyanın en çok dövmeye sahip olan çifti” unvanıyla Guinness’e girdiler! Rekoru kaptırmayı düşünmüyorlar

Gabriela ve Victor Hugo Peralta çifti romantik bir aşk hikayesinden çok vücutlarındaki değişimlerle dünya basınında yer almayı başardılar. Dövme sanatçısı olan ikili kendilerini ‘cehennemden gelen melekler’ olarak adlandırıyor ve yaptıkları beden dönüşümleriyle tanınmayı başardılar. Bedenlerinin büyük bir bölümü dövmelerle kaplı olan çiftin cinsel organlarında dahi onlarca dövme bulunuyor.

Trend 15-01-22 10:19

Vücut modifikasyonlarıyla tanınan Aimee Smith, dövmelerini kapattığında çocuklarının bile kendisini tanımadığını söyledi

23 yaşındaki bir anne, en yakınındaki insanların tepkisini anlayabilmek için ilginç bir deneye imza attı. Vücudunun büyük bir bölümü kaplayan dövmelerini kapatan Aimee Smith, annesi ve kendi çocuklarının karşısına çıktı. Tamamen farklı görünen Smith’i kendi çocukları bile tanımadı.

Trend 12-01-22 11:03

90’lı yılların dövme trendi geri döndü! Sosyal medya akıma tepkisiz kalmadı

Ünlü oyuncu Pamela Anderson, 90’lı yıllarda popüler olan dikenli tel dövmelerinin yeniden gündeme gelmesini sağladı. 2000’li yıllarla beraber daha minimal ve renkli dövmelerin etki olduğu trendler retro yaşadı. 90’lı yıllarında dövme trendi sosyal medyanın kısa sürede ilgisini çekti.

Trend 10-01-22 16:31

Dövme bağımlısı Sarah Sabbath, durmayacağını söyleyerek hayranlarına seslendi

Teksas’ta yaşayan 27 yaşındaki Sarah Sabbath isimli bir kadın vücuduna yaptırdığı yüzlerce dövmesi sayesinde sosyal medyada popüler oldu. Vücudunun büyük bir bölümünü dövmelerle kaplatan Sabbath, kısa süre önce yaşadığı geçici körlüğe rağmen iğnenin kendisine iyi hissettirdiğini söyledi. Dövme yaptırmanın kendisi için bir tutku olduğunu belirten Sabbath durmayacağını ifade etti.

Trend 08-01-22 16:05

Vücut modifikasyonu hayranı olan sanatçı, görüntüsünü değiştirmek için servet harcadı! Görenler inanamadı

Sosyal medyada ‘Black Depression’ adıyla paylaşımlar yapan Alman vücut modifikasyon sanatçısını görenler inanamıyor. İnsandışı deneyime erişmek için yıllar içinde vücudunda değişiklikler yaptırdığı dile getiren sanatçının kulak kıkırdağını aldırması, gözbebeklerine dövme yaptırması ve dilini ortadan ikiye ayıracak şekilde bölmesi sadece prosedürlerinden birkaçı.

Trend 07-01-22 17:07

Dövme modeli Amber Luke, son prosedürünü sosyal medyadan paylaştı! Hayranlarından “Artık yeter” yorumu yağdı

Görünüşünü değiştirmeyi sevdiğini dile getiren dövme modeli Amber Luke, vücut modifikasyonlarına bir yenisini daha ekledi. Vücudunun %98’ini dövmelerle kaplatan Avustralyalı fenomen isim sosyal medya hesabından yeni estetik prosedürünü paylaştı.

Trend 27-12-21 14:46

Vücudunun büyük bir bölümünü dövmelerle kaplattıktan sonra onu tanımakta zorlandılar! “Kadınlar benden korkuyor”

Dövme sanatçısı Tristan Weigelt, vücudunun yüzde 95'ini dövmelerle kapladıktan sonra inanılmaz bir dönüşüm geçirdi. Yakın çevresi ve ailesinin kendisini tanımakta zorlandığını ifade eden Weigelt, bu durumun kimi zaman kadınları korkuttuğunu dile getirdi.

Trend 21-12-21 10:32

Göz bebeklerinde dahi dövme var! Dövme modeli Amber Luke, mürekkeplerinden önceki halini paylaştı

Dövme modeli olarak sosyal medyada kısa sürede ünlenen Amber Luke, dönüşümden önce çekilmiş bir fotoğrafını paylaştı. Sosyal medyada kendisini sert bir dille eleştirerek ucube olarak isimlendirenlere Luke, dövmesiz halini paylaşarak cevap verdi.

Trend 17-12-21 14:52

Seri katillerden etkilendi! Vücudunu onların portreleriyle kaplattı

Britnee Chamberlain isimli bir kadın seri katillerin zihinlerinden o kadar çok etkilendi ki vücuduna onların dövmelerini yaptırdı. Dövmelerine yapılan olumsuz eleştirileri umursamadığını dile getiren Chamberlain, dünyanın en popüler seri katilleri olan Ted Bundy ve Jeffrey Dahmer’in tartışmalı portrelerini dövme olarak yaptırdı.

Trend 15-12-21 13:50

Dövmeleri için servet harcadı! Eski halini paylaşınca eleştiri yağmuruna tutuldu

Vücut modifikasyonları ve dövmeleri sayesinde ünlenen Kierstyn Milligan, sosyal medyada dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Gözbebeklerinde dahi dövme bulunan Milligan diğer insanların onu iblis olarak isimlendirdiklerini dile getiriyor. Vücut modifikasyonları ve dövmeleri için (yaklaşık 625 bin TL) harcayan Milligan takipçilerinin merakını gidermek için eski halini paylaştı.

Trend 13-12-21 09:46

Tüm vücudunu dövmeyle kaplatan sosyal medya kullanıcısı eski halini paylaştı! Takipçilerinden tepki çekti

Brezilya’da yaşayan Marcelo de Souza Ribeiro isimli sosyal medya kullanıcısı vücudunun tamamını kaplattığı dövmeleri ve vücut modifikasyonlarıyla ünlü. Göz bebeklerine dahi dövme yaptıran genç adam, sivri uçlu metal dişleri ve ortadan ikiye bölünen dili sayesinde dünyanın en değiştirilmiş insanı unvanına sahipti. Ribeiro, herhangi bir işlem yaptırmadan önceki halini takipçileriyle paylaşarak şaşkınlık yarattı.

Trend 06-12-21 14:45

Dövme modeli Amber Luke, yeni mürekkebini gösterdi! Hayranları doğallık vurgusu yaptı

Dövme modeli Amber Luke, sosyal medya hesabındaki takipçilerine yeni dövmesini gösterdi. Vücudunun %98’i dövmelerle kaplı olan model, alnından göz kapağına ve elmacık kemiğinden dudağına kadar bir çizgi dövmesi yaptırmayı tercih etti.

Trend 01-12-21 09:35

Vücut modifikasyonlarıyla toplumun ikiyüzlülüğünü göstermek istedi! Parmağını kestirdi

Brezilya’da yaşayan 44 yaşındaki Michel Faro do Prado, toplumun ikiyüzlülüğünü göstermek için vücut modifikasyonlarına yöneldiğini ifade etti. Sıra dışı görünüme her gün bir yenisini ekleyen Prado, son olarak el parmaklarından birini kestiğini ve ağzına fazladan dişler eklettiğini dile getirdi.

Trend 30-11-21 13:53

Vücut modifikasyonlarıyla görenleri şaşırttı! Gözlerini boyadı yetmedi göbek deliğini çıkarttı

24 yaşındaki Ethan Modboy Bramble, çocukluğundan beri dövmelere ilgi duyuyordu. Ergenlik döneminde dövme yaptırmaya karar veren Bramble, daha sonraki yıllarda vücut modifikasyonlarının sayısını çoğalttı. Vücudunun büyük bir bölümünü dövmelerle kaplatan Bramble, kimi zaman yerlerini ve sayılarını şaşırdığını itiraf etti.

Trend 25-11-21 14:00

Ayağına gülmek için dövme yapan sanatçı, binlerce dolar kazandığını itiraf etti

Lilith Cuoio isimli bir dövme sanatçısı, gülmek için ayağının altına dövme yapmaya karar verdi. Son derece acı veren bu işlemden sonra sosyal medyada dövmesinin fotoğrafını satmaya başladı. Ayak tabanında bulunan dövmesi sayesinde milyonlarca dolar kazandığını itiraf eden Cuoio duruma karşı şaşkınlığını gizleyemediğini söyledi.

Trend 24-11-21 14:12

Yıl dönümlerinde sevgilisine sürpriz hazırladı! Dudağına erkek arkadaşının adının baş harfini dövme yaptırdı

Sosyal medya fenomeni Kazumi Squirts, hayatının en büyük şaşkınlığını yaşadı. Yıl dönümlerinde sevgilisi için sıra dışı bir hediye düşünen Squirts, dudağının içine erkek arkadaşının adının baş harfini dövme olarak yaptırdı. Sonrasında ise sevgilisinin kendisini aldattığını öğrendi ve sadece bir hafta sonra onu terk etti.

Trend 24-11-21 09:22

Vücut modifikasyonlarıyla popüler olan Anthony Loffredo,uzaylı gibi görünmek için iki parmağını kestirdi

Sosyal medyada popüler olan Anthony Loffredo, vücudundaki değişimlerle adından söz ettirmeye devam ediyor. Vücudunun tamamın dövmelerle kaplatan Loffredo, kendisini bir uzaylıya benzetmek için bir dizi tüyler ürpertici ameliyat geçirdi. Dünya dışı bir varlık gibi görünmek isteyen Loffredo, son olarak sağlıklı iki parmağının ampute edilmesi için bıçak altına yattı.

Trend 23-11-21 10:05

Dövme modeli Monami Frost, ilk halini paylaştı! Görenler tanımakta zorluk çekti

Sosyal medya fenomeni Monami Frost, dövme modeli olarak tanınıyor. Vücudunun büyük bir bölümünü dövmelerle kaplatan Frost, hayranlarının merakını gidermek için dövme yaptırmadan önceki halini paylaştı. Frost’ın paylaşımı binlerce beğeni ve yoruma ulaştı. Hayranları genç modeli tanımak konusunda zorluk yaşadığını ifade etti.

Trend 23-11-21 09:33

Yüzüne dövme yapmak istedi! Hayatının en büyük kâbusunu yaşadı

TikTok’ta ‘Jamiiee.2’ ismiyle paylaşım yapan dövme tutkunu hayatının en büyük hatasını sosyal medyada yayınladığı bir gönderiyle gösterdi. Dövme denemesinin başarısız olduğunu gösteren genç kızın paylaşımı 1.8 milyon görüntülenmeye ulaştı. Takipçileri yüzündeki izlerin çil olduğunu düşünürken daha önemli bir anlamı olduğunu öğrendi.

Trend 16-11-21 14:21

Vücut modifikasyonlarıyla ünlenen sosyal medya fenomeni 10 yıl önceki halini paylaştı

Remy ismiyle bilinen sosyal medya kullanıcısı geçirdiği dönüşümlerin sonrasında popüler olmaya başladı. Sosyal medya hesabından yaklaşık 170 bin takipçisi bulunan Remy’in vücudunun her yerinde yüzlerce dövmesi bulunuyor. Kendisini dönüştürmek için yıllarca çabaladığından söz eden Remy, 10 yıl öncesine ait bir fotoğrafını sosyal medyadan paylaştı.

Trend 15-11-21 11:09

Görenler tanıyamıyordu! Tek yumurta ikizleri ayırt edilebilmek için vücutlarını dövmeyle kapatmayı tercih etti

Birbirlerinin aynısı dövme sanatçısı ikizler, yakın çevreleri de dâhil olmak üzere ayırt edilemediklerini itiraf etti. Sosyal medyada popüler olan ikili farklılıklarını ortaya çıkartmak için ilginç bir yola başvurdu. Vücutlarının büyük bir bölümünü dövmelerle kaplayan Aline ve Alena bu yöntemin işe yaradığını savundu.

Trend 12-11-21 15:54

Dünyanın en çok dövmeye sahip adamı görenleri şaşkına çeviriyor! Guinness Rekortmeni olmayı başardı

Yeni Zelandalı Lucky Diamond Rich, dünyanın en çok dövmesine sahip olan insanı. Rich, vücudundaki dövmeleri yaptırmak için 1000 saatten fazla zaman harcamış. Diamond'un göz kapakları, ayak parmakları arasındaki deri, hatta diş etleri de dâhil olmak üzere tüm vücudu dövmeyle kaplı.

Trend 11-11-21 12:32

Dövme bağımlılığı göz bebeklerini de sıçradı! Servet harcadı ama durmuyor

Teksas’ta yaşayan 27 yaşındaki Sarah Sabbath dövmeye olan tutkusu sayesinde tanındı. Yanakları ve alnı da dahil olmak üzere vücudunun büyük bir bölümü dövmeyle kaplatan Sabbath, son olarak göz bebeklerine de dövme yaptırdı. Dövmeleri için bir servet harcamasına rağmen Sabbath durmayacağını söylüyor.

Trend 11-11-21 11:12

İngiltere’nin en dövmeli kadını olarak anılıyor! Estetik operasyonlardan ve dövmelerden önceki halini paylaştı

"İngiltere'nin en dövmeli kadını" olarak tanımlanan Becky Holt, sosyal medya hesabında nostaljik fotoğraf paylaştı. Estetik operasyonlar ve dövmelerden önceki halini gösteren kadını hayranları tanımakta zorlandı.

Trend 10-11-21 12:32

Tüm vücudunu dövmeyle kaplatan sosyal medya fenomeni eski halini paylaştı! Takipçilerinden tepki yağdı

Almanya’da yaşayan Kerstin Tristan isimli model, vücuduna yaptırdığı dövmeleriyle sosyal medyada popüler oldu. Bedeninin büyük bir bölümünü dövmelerle kaplatan Tristan dönüşümü için yaklaşık 25 bin sterlin (329 bin TL) harcadı. Takipçilerinin merak etmesi üzerine sevilen isim vücudunun değişimden önceki halini paylaştığı bir fotoğraf yayınladı.

Trend 09-11-21 16:04

Dövme modeli Amber Luke, en yeni tasarımını sosyal medyadan görücüye çıkarttı! Takipçileri ikiye bölündü

Yaptırdığı dövmeler ve vücut modifikasyonları sayesinde popülerliğe kavuşan Amber Luker, 20 bin sterlin (yaklaşık 262 bin TL) değerindeki dövmelerine bir yenisi ekledi. Göz bebekleri de dahil olmak üzere vücudunun %98’ini dövmelerle kaplayan model, el parmaklarının üzerine death (ölüm) yazdırdı. Sosyal medya hesabından yeni dövmesini görücüye çıkartan Luke’un gönderisi yorum yağmuruna tutuldu.

Trend 05-11-21 16:26