Ece Ronay Haberleri

'Çirkinler' çetesi çökertildi! 'Ece Ronay' detayı dikkat çekti

İstanbul’da 3 farklı cinayete karışıp iş insanı Y.D.’yi de polis kıyafeti girerek kaçıran ‘Çirkinler’ çetesi, Mahzen-2 operasyonuyla çökertildi. Operasyonda 47 şüpheli gözaltına alındı. Çirkinler'e yönelik yapılan operasyona dair yeni detaylar da ortaya çıktı. Şüphelilerin sosyal medya fenomeni Ece Ronay’ın eski eşi Mehmet Bilir’e ait işyerini kurşunlayan kişiler olduğu öğrenildi. İşte detaylar...

Haber 01-03-2024 16:59

Olaylı bir şekilde boşanmıştı! Sosyal medya fenomeni Ece Ronay aşkını ilan etti

Daha önce ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil ile taciz iddiası yüzünden mahkemelik olan sosyal medya fenomeni Ece Ronay 2,5 aylık hamileyken nişanlısı Mehmet Bilir’le evlenmiş ve kısa süre sonra da boşanmıştı. Olaylı bir şekilde boşanan Ronay yeni sevgilisiyle paylaşım yaptı.

Magazin 29-02-2024 16:18

Soruşturmada yeni gelişme! O isim gözaltına alındı, Ece Ronay da ifade verdi

Sosyal medya fenomeni Ece Ronay eski eşine ait işyerlerinin kurşunlanması soruşturmasında gözaltına alınıp adli kontrolle serbest bırakılmıştı. 3 kişinin tutuklandığı soruşturmada yeni bir gelişme yaşandı. Ronay'ın eski eşi Mehmet Erdal Bilir gözaltına alındı, Ronay da müşteki sıfatıyla ifade verdi.

Magazin 05-01-2024 23:24

Aylık kazancını açıklamıştı! Ece Ronay'ın güzellik merkezine haciz geldi

Geçtiğimiz günlerde gözaltına alınan fenomen gündemden düşmüyor. Sosyal medya fenomeni ve güzellik merkezi sahibi Ece Ronay'ın Bağdat Caddesi'ndeki iş yerine akşam saatlerinde haciz işlemi yapıldı. İş yerinden alınan eşyalar kamyonetlere yüklenerek götürüldü. Ronay geçtiğimiz günlerde 6 milyonluk bir yatırım yaparak şirketini kurduğunu söylemişti.

Magazin 04-01-2024 09:37

Ece Ronay

Ece Ronay Hakkındaki Haberler Mynet'te. Ece Ronay Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Geçtiğimiz günlerde gözaltına alınmıştı! Ece Ronay'ın ifadesinde dikkat çeken detaylar: Gürcistan'daki kumarhane sahipleri ile...

Eski eşi Mehmet Bilir'e ait iş yerlerini kurşunlattığı iddiasıyla gözaltına alınan ve adli kontrol şartıyla serbest bırakılan sosyal medya fenomeni ve güzellik merkezi sahibi Ece Ronay'ın ifadesi ortaya çıktı. Ece Ronay'ın eski kocasına dair iddia ettiği sözler gündem oldu.

Magazin 28-12-2023 14:02

Ece Ronay'ın 'Çirkinler'i her şeyi itiraf etti: Eski eşinin iş yerini kurşunlatma talimatı çete liderinden gelmiş

Sosyal medya fenomeni Ece Ronay, Pendik ve Kocaeli'de eski eşi Mehmet Bilir'in iş yerini kurşunlatmakla suçlanıyordu. Şafak operasyonuyla gözaltına alınan Ronay adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. Ancak olayın perde arkasından çıkan 'Çirkinler'in akıbeti Ronay'ınkinden farklı oldu.

Magazin 20-12-2023 08:24

Gözaltına alınan sosyal medya fenomeni Ece Ronay adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı! İfadeler ortaya çıktı, azmettiriciyi açıkladılar

İstanbul ve Kocaeli'de eşi Mehmet Bilir'e ait iş yerlerini kurşunlattığı iddiasıyla gözaltına alınan sosyal medya fenomeni Ece Ronay ve 5 şüpheli emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. Öte yandan soruşturmada yeni detaylar ortaya çıktı. Şüpheliler ifadelerinde saldırıları azmettiren kişinin Kaan Akkuş olduğunu itiraf ettiler. Ece Ronay yurt dışına çıkmamak şeklinde adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı. Üç şüpheli ise tutuklanarak ceza evine gönderildi.

Magazin 18-12-2023 14:54

Gözaltına alınmıştı... Sosyal medya fenomeni Ece Ronay adliyeye sevk edildi! Evinden çıkan silahlar ağızları açık bırakmıştı

Eski eşi Mehmet Bilir'in iş yerlerine yönelik kurşunlamaya azmettirmek suçlamasıyla gözaltına alınan sosyal medya fenomeni Ece Ronay ve beraberindeki 5 kişi, emniyetteki işlemlerinin tamamlanmasının ardından adliyeye sevk edildi. Daha önce Ronay'ın gözaltına alındığı operasyonun görüntüsü de gelmiş ve evden çıkanlar ağızları açık bırakmıştı.

Magazin 18-12-2023 11:20

Gözaltına alınan Ece Ronay'ın telefonu inceleniyor

İstanbul ve Kocaeli'de güzellik salonlarının kurşunlanmasıyla ilgili yürütülen soruşturmada gözaltına alınan sosyal medya fenomeni Ece Ronay'ın cep telefonu inceleniyor.

Haber 16-12-2023 15:27

Türkiye'de ve dünyada bugün neler yaşandı?

Türkiye'de ve dünyada bugün neler yaşandı? İşte günün özeti...

Haber 15-12-2023 16:21

SON DAKİKA | İsmail Saymaz 'Suç makinesi çıktı' demişti... Sosyal medya fenomeni Ece Ronay gözaltına alındı! Operasyonda evden çıkanlar ağızları açık bıraktı

Son dakika haberi: Sosyal medya fenomeni ve güzellik merkezi sahibi Ece Ronay, eski eşinin iş yerini kurşunlattığı iddiasıyla gözaltına alındı. Geçtiğimiz günlerde İsmail Saymaz'ın "Suç makinesi çıktı" dediği fenomen Ronay, işlemleri için emniyet müdürlüğüne götürüldü. Öte yandan Ronay'ın gözaltına alındığı operasyonun görüntüsü de geldi. Evden çıkanlar ise adeta ağızları açık bıraktı.

Magazin 15-12-2023 14:04

Ece Ronay kimdir, kaç yaşında ve nereli? Ece Ronay tutuklandı mı, neden gözaltına alındı?

Ece Ronay kimdir ve kaç yaşında gibi sorular merak ediliyor. Son dakika haberine göre sosyal medya fenomeni ve güzellik merkezi sahibi Ece Ronay gözaltına alındı. Bu gelişmenin ardından Ece Ronay hakkında detaylı bilgiler araştırılmaya başladı. Peki, Ece Ronay kimdir, kaç yaşında ve nereli? Ece Ronay tutuklandı mı, neden gözaltına alındı?

Magazin 15-12-2023 13:07

İsmail Saymaz Ece Ronay için 'Suç makinesi' dedi! Yanıt gecikmedi: Kanıtlamazsanız havlayacağım

Birkaç gün arayla güzellik merkezleri kurşunlanan Ece Ronay ve eski kocası Mehmet Bilir ile arasındaki gerilim gündemdeydi. İsmail Saymaz köşe yazısında "Ece Ronay’la eski eşi arasındaki gerilim karşılıklı kurşunlamaya dönüştü. Ece Ronay, Ayhan Bora Kaplan’ın sağ kolu olan sevgilisi Serdar Sertçelik’i devreye koydu" dedi. Cüneyt Özdemir bu iddiaya sessiz kalamadı. Ronay'ın farklı suçlardan kayıtlarının olması da gündem oldu. Ece Ronay'ın cevabı ise olay oldu.

Magazin 08-12-2023 12:06

İsmail Saymaz Suç makinesi çıktı! Ece Ronay kurşunları Ayhan Bora Kaplan’a uzanıyor dedi! Ece Ronay'dan olay cevap: Kanıtlarsanız havlayacağım

Geçtiğimiz günlerde güzellik merkezleri kurşunlanan Ece Ronay ve eski kocası Mehmet Bilir ile arasındaki gerilim gündemdeydi. İsmail Saymaz köşe yazısında "Ece Ronay’la eski eşi arasındaki gerilim karşılıklı kurşunlamaya dönüştü. Ece Ronay, Ayhan Bora Kaplan’ın sağ kolu olan sevgilisi Serdar Sertçelik’i devreye koydu" dedi. Cüneyt Özdemir bu iddiaya sessiz kalamadı. Ronay'ın farklı suçlardan kayıtlarının olması da gündem oldu.

Magazin 08-12-2023 11:22

Ece Ronay silahlı saldırı hakkında ifade verdi! Benim bu olaylarla bir alakam yok

Sosyal medya fenomeni Ece Ronay son günlerde gündemden düşmüyor. Kadıköy'de bulunan iş yerine yapılan silahlı saldırıyla ilgili ifade veren Ronay'ın ifadesinde "Birileri beni bu yaşanan olayların içine çekmeye çalışıyor. Benim bu olaylarla bir alakam yok" dediği öğrenildi.

Magazin 05-12-2023 10:05

Ünlü fenomene şok üstüne şok! Ece Ronay'ın bir güzellik merkezi daha kurşunlandı

Kadıköy Bağdat Caddesi'nde sosyal medya fenomeni Ece Ronay'a ait güzellik merkezi kurşunlandı. Sosyal medya fenomeni Ece Ronay olayla ilgili ifade vermek üzere polis merkezine gitti. Öte yandan, Ece Ronay'ın dün de Kocaeli'nin Gebze ilçesindeki güzellik merkezi kurşunlanmıştı. İşte detaylar...

Haber 04-12-2023 14:59

Ece Ronay'ın güzellik merkezi kurşunlandı! Ronay'dan ilk açıklama geldi

Kocaeli'nin Gebze ilçesinde sosyal medya fenomeni Ece Ronay'a ait güzellik merkezi, kurşunlandı. Ece Ronay saldırı sonrası ilk açıklamasını yaptı. Ronay, "Benim paylaşımım hedef göstermiş gibi yapılan haberleri ise üzüntü ile okuyorum" dedi.

Magazin 03-12-2023 20:07

Eski eşiyle yaşadığı sorunlarla gündemdeydi! Ece Ronay'ın güzellik merkezine silahlı saldırı

Kocaeli'nin Gebze ilçesinde sosyal medya fenomeni Ece Ronay'a ait güzellik merkezi, kurşunlandı. Son günlerde eski eşiyle yaşadığı sorunlarla gündeme gelen Ece Ronay'ın eski eşinin araçlarının sergilendiğinin iddia edildiği oto galeri de dün akşam kurşunlanmıştı.

Magazin 03-12-2023 13:25

Ece Ronay eski kocasının arabasının olduğu galeriden bahsetti! Bir gün sonra silahlı saldırı gerçekleşti

Kocaeli'nin Gebze ilçesinde, başına motosiklet kaskı takan 2 şüpheli "Ağabeyime selam olsun, kılıcı keskin olsun" dedikten sonra oto galeriye kurşun yağdırdı. Bahsedilen galeriden Ece Ronay'ın bir gün önce söz etmesi dikkatleri çekti.

Magazin 03-12-2023 09:42

Yeşim Salkım'dan ilginç Ece Ronay iddiası! Davutoğlu'nun partisinden...

Şarkıcı Yeşim Salkım son günlerde gündeme dair yaptığı açıklamalarla dikkat çekiyor. "Özlem Gürses'le 5 Dakikada Dünya Gündemi" yayınına katılan Salkım, son günlerde eski eşiyle yaşadığı sorunlarla gündeme gelen Ece Ronay hakkında ilginç bir iddiada bulundu. İşte Ece Ronay'a Gelecek Partisi'nden gelen teklifin detayları...

Magazin 30-11-2023 10:14

6 milyon yatırım yaptı! Ece Ronay aylık kazancını açık açık anlattı... Bakın Dilan Polat'a ne kadar ödemiş

2. Sayfa'nın konuğu Ece Ronay güzellik merkezine dair açıklamalarıyla dikkat çekti. Dilan Polat'a özenerek güzellik merkezi açtığını ifade eden fenomen bu iş için 6 milyon TL yatırdığı söyleyip aylık kazancını açıkladı. Ece Ronay ayrıca ilk açılışta cihazları Polat ailesinden aldığını da söyledi.

Magazin 10-11-2023 13:55

Ece Ronay eski eşinden şiddet gördüğünü açıklayıp, yardım istemişti! Avukatından açıklama geldi

Şarkıcı ve sosyal medya fenomeni olarak tanınan Ece Ronay 2,5 aylık hamileyken nişanlısı Mehmet Bilir’le evlenmiş ve kısa süre sonra da boşanmıştı. Geçtiğimiz günlerde boşandığı eşinden tehditler aldığını ve şiddet gördüğünü açıklayan ünlü isim yardım istemişti. Ronay'ın avukatı sessizliğini bozdu.

Magazin 28-09-2023 12:56

Ece Ronay şiddet gördüğünü açıkladı! Yardım istedi, fotoğrafını paylaştı! 'İntihar etti' diye duyarsanız...

Şarkıcı ve sosyal medya fenomeni Ece Ronay 2,5 aylık hamileyken nişanlısı Mehmet Bilir’le evlenmiş ve kısa süre sonra da boşanmıştı. Mehmet Ali Erbil'in tacizine maruz kaldığını ifşa etmesiyle tanınan Ronay eski kocasından şiddet gördüğünü açıklayarak fotoğrafını paylaştı.

Magazin 25-09-2023 15:49

Taciz davasıyla gündemdeydi! TikTok fenomeni Ece Ronay estetiksiz haliyle şaşkına çevirdi! 'Ece bu kim?'

TikTok fenomeni Ece Ronay, geçirdiği değişimle gündem oldu. Önce Mehmet Ali Erbil ile olan taciz davalarıyla sonrasında da boşandığı eşi ile ilgili konuşulan Ece Ronay'ın estetiksiz hali görenleri şaşırttı.

Magazin 22-06-2023 21:01

Taciz iddialarıyla gündeme gelen sosyal medyada fenomeni Ece Ronay eşinden boşandı

Sunucu Mehmet Ali Erbil’in klibinde oynamasından sonra kendisini taciz ettiğini iddia eden sosyal medya fenomeni Ece Ronay, Erbil hakkında tehdit, hakaret ve cinsel tacizden dava açmıştı. İkili arasındaki hukuk mücadelesi devam ederken taciz iddialarıyla gündeme gelen Ronay, geçen yıl nikah masasına oturduğu eşi ve çocuğunun babası Mehmet Bilir ile anlaşmalı olarak boşandı.

Magazin 31-05-2023 13:22

Beni taciz etti demişti! Mehmet Ali Erbil ve Ece Ronay davasında şok gelişme

Ece Ronay ve Mehmet Ali Erbil cephesinde olaylar bitmiyor. Sunucu Mehmet Ali Erbil'in, klibinde oynadığı fenomen Ece Ronay'ı taciz ettiği mesajların ifşası sonrasında ikili mahkemelik olmuştu. Mehmet Ali Erbil kendisini suçlayan Ronay'a karşı atağa geçti, iki ayrı dava açtı.

Magazin 04-04-2023 20:34

Ece Ronay'ı taciz etmişti! Ece Ronay Bilir'i taciz ve tehdit ettiği iddiasıyla yargılanan Mehmet Ali Erbil hakkında 7 yıl 3 ay hapis istemi

Son dönemde gündemden düşmeyen Mehmet Ali Erbil tacizle suçlanıyordu. Ece Ronay Bilir'i taciz ve tehdit ettiği iddiasıyla yargılanan Mehmet Ali Erbil hakkında savcı 2 suçtan toplamda 7 yıl 3 ay hapis istedi.

Magazin 03-02-2023 14:50

Mehmet Ali Erbil'le yaşadığı polemikle gündem olmuştu! İmaj değiştiren Ece Ronay'ın son hali tartışma yarattı!

Karpuz isimli şarkısıyla adını geniş kitlelere duyuran TikTok fenomeni Ece Ronay imajında büyük bir değişikliğe gitti. Mehmet Ali Erbil'le yaşadığı polemikle gündemden düşmeyen Ronay'ın son halini görenler tanıyamadı. Saçlarını bakır renge boyatıp, gri lens takan Ronay'ın dudağına yaptırdığı estetik müdahale de dikkatlerden kaçmadı. Yeni halini Instagram'dan paylaşan genç fenomenin yeni görüntüsü takipçilerini ikiye böldü.

Magazin 29-11-2022 14:54

Mehmet Ali Erbil’in taciz ettiğini öne süren fenomen Ece Ronay: “Şikayetçiyim, cezalandırılsın”

Sunucu Mehmet Ali Erbil’in klibinde oynadığı fenomen Ece Ronay Bilir’i taciz ve tehdit ettiği iddiasıyla 8 yıl 10 aya kadar hapis cezası talebiyle yargılandığı davada dinlenen müşteki Ece Ronay Bilir, “Şikayetçiyim.

Haber 20-10-2022 18:01

TikTok kazancıyla gündem olmuştu! Mika Raun'dan Mehmet Ali Erbil yorumu

Ece Ronay son dönemde TikTok'ta yaptıklarıyla gündeme gelen Mehmet Ali Erbil'in bu platformdan günlük kazancının 70 ila 100 bin TL olduğu iddia etmişti. Cinsiyet değiştirme operasyonuyla gündemde olan fenomen Mika Raun Erbil'in yaptıklarını görünce bakın ne yorumda buundu.

Magazin 02-10-2022 13:30

Tacizi ifşa etmişti! Ece Ronay Mehmet Ali Erbil'in TikTok'taki günlük kazancını açıkladı

Mehmet Ali Erbil'in kendisine attığı mesajları ifşa eden fenomen Ece Ronay, 2. Sayfa'ya katıldı. Erbil ile davalık olan Ece Ronay, TikTok'ta yaptıklarıyla gündeme gelen Erbil'in bu platformda günlük 70 ila 100 bin TL arasında para kazandığını iddia etti. Bu iddia sosyal medyada gündem oldu.

Magazin 26-09-2022 13:55

Mehmet Ali Erbil'in kızı Yasmin Erbil'den el hareketli paylaşım! Gönderme yaptı: Üstünüze alınmayın

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil'in kızı Yasmin Erbil, sosyal medya paylaşımlarıyla sık sık gündeme geliyor. Ünlü isim, geçtiğimiz günlerde babasına karşı yaptığı göndermeli paylaşımıyla konuşulmuştu. Erbil, bu kez el hareketli bir paylaşımda bulundu.

Magazin 19-09-2022 15:02

Mehmet Ali Erbil Ece Ronay hakkında suç duyurusunda bulununca... Kızınızdan küçük kızları...

Mehmet Ali Erbil cinsel içerikli mesajlar atarak taciz ettiği Ece Ronay'ı mahkemeye şikayet etti. Mesajları ifşa olan Erbil TikTok'a katıldığında kendisine "Yeni dilenciniz hayırlı olsun" diyen Ronay hakkında suç duyurusunda bulundu. Ece Ronay ise sosyal medyada Mehmet Ali Erbil'e verdi veriştirdi.

Magazin 18-09-2022 12:21

Mehmet Ali Erbil'den Ece Ronay'a dava

Klibinde rol alan Mehmet Ali Erbil’in kendisini taciz ettiğini öne sürerek gündeme gelen Ece Ronay, Mehmet Ali Erbil hakkında geçtiğimiz senelerde suç duyurusunda bulunmuş ve ikili mahkemelik olmuştu. Ece Ronay, son oalrak ise Mehmet Ali Erbil, hakkında ‘dilenci’ yorumunda bulunmuştu. Ece Ronay’ın bu ifadesinin ardından Mehmet Ali Erbil harekete geçti.

Magazin 17-09-2022 13:49

TikTok fenomeni Ece Ronay göğüs dekolteli pozuyla rüzgar gibi esti!

Fenomen Ece Ronay, TikTok ve Instagram hesaplarında aktif bir şekilde paylaşım yapıyor. Ürettiği içerikler, şarkılar ve pozlarıyla dikkat çeken Ronay Bodrum'da tatile çıktı. Gittiği tatilden pozlarını paylaşan fenomen şarkıcı, göğüs dekolteli pozlarını takipçileriyle paylaştı.

Magazin 03-09-2022 15:46

TikTok fenomeni Ece Ronay'dan Yasmin Erbil'e sert yanıt: Baban seni rezil ediyo!

Mehmet Ali Erbil'in kızı Yasmin Erbil, magazin muhabirinin sorduğu soru karşısında Ece Ronay hakkında bazı açıklamalarda bulunmuştu. TikTok fenomeni Ece Ronay'dan çok geçmeden yanıt geldi. Instagram hikayelerinde açıklamalarda bulunan Ronay "Baban seni rezil ediyor..." benzeri cümleler kullandı.

Magazin 23-08-2022 00:00

Mehmet Ali Erbil TikTok'ta hediye istedi! Mesajları ifşa eden Ece Ronay'dan bomba yorum

TikTok'a merak saran Mehmet Ali Erbil geçtiğimiz günlerde üstü kapalı gelen cinsellik sorusuna verdiği yanıtla gündem olmuştu. TikTok'ta hesap açıp hediye isteyen ünlü komedyen Erbil'e ilk tepki taciz mesajlarını ifşa eden Ece Ronay'dan geldi. Erbil'in kendisine attığı mesajları ifşa ederek ünlü komedyenle davalık olan Ece Ronay paylaşımında "Yeni dilenciniz hayırlı olsun" dedi.

Magazin 15-08-2022 11:37

Mehmet Ali Erbil'i tacizle suçlamıştı! Ece Ronay doğum yaptı

Mehmet Ali Erbil'i tacizle suçlayan Ece Ronay sevgilisinden hamile kalıp kısa süre sonra da evlenmişti. Doğum yapan Ece Ronay bebeğinin yüzüne nazar boncuğu emojisi koyarak paylaştı. Ünlü fenomen bebeğinin sağlık durumunu da açıkladı.

Magazin 09-07-2022 11:36

Mehmet Ali Erbil'e Ece Ronay'a tehditten 8 yıl 10 aya kadar hapis istemi

Mehmet Ali Erbil hakkında, klibinde de oynadığı Ece Ronay Bilir'i tehdit ettiği iddiasıyla, 3 ayrı suçtan 8 yıl 10 aya kadar hapis cezası istemiyle dava açıldı.

Magazin 21-06-2022 12:38

Ece Ronay'dan ilginç paylaşım! Senin metres...

Mehmet Ali Erbil'in kendisine attığı çirkin teklifler içeren mesajlarını ifşa etmesiyle gündeme bomba gibi düşen Ece Ronay karnı burnunda pozlarıyla dikkat çekiyordu. Mehmet Bilir ile evlenen Ece Ronay son yaptığı paylaşımla merak uyandırdı.

Magazin 03-06-2022 15:18

Taciz mesajlarıyla gündem olan Ece Ronay Mehmet Ali Erbil davasını kazandı

Sosyal medya fenomeni ve şarkıcı Ece Ronay, Mehmet Ali Erbil ile olan davası süresinde kendisi hakkında yapılan ‘hakaret’ içeren videoların kaldırılması için verdiği hukuk mücadelesini kazandı. Ece Ronay’ın avukatı Oğuzhan Yeni, “En kısa sürede videoların kaldırılmasını bekliyoruz, eğer kalkmazsa tekrardan hukuki sürecimiz devam edecek” dedi.

Magazin 23-05-2022 09:59

Ece Ronay çatlaklarıyla ilgili gelen yoruma sinirlenip takipçisine ateş püskürdü

Adı Mehmet Ali Erbil'le yaşanan taciz iddialarıyla gündeme gelen ve bebek bekleyen sosyal medya fenomeni Ece Ronay, sosyal medya hesabından plajda çekilmiş fotoğraflarını paylaştı. Bir takipçisinin çatlakları üzerine yaptığı yoruma sinirlenen Ronay, "Hamileyim ve çatlayan bacaklarımla mutluyum. Bakmak istemiyorsan yallah" ifadelerini kullandı.

Magazin 02-05-2022 11:16

Ece Ronay plajda poz verdi! Çatlaklarına yorum yağınca...

Mehmet Ali Erbil'in kendisine attığı mesajları ifşa eden Ece Ronay 7 aylık hamile. Tiktok fenomeni Ronay kumların üstünde süper mini tulumuyla pozlar verdi. Ece Ronay'ın takipçilerinden bazıları çatlaklarıyla ilgili yorum yapınca ünlü fenomen tepki gösterdi.

Magazin 01-05-2022 10:03

Ece Ronay kendisine 'Rihanna özentisi' diyen takipçisine verdiği sütyen yanıtıyla olay oldu

Mehmet Ali Erbil'in kendisini taciz ettiğine dair iddialarla gündeme bomba gibi düşen Ece Ronay cesur hamilelik pozlarını paylaştı. Ece Ronay son dönemde iddialı hamilelik tarzıyla gündeme gelen Rihanna'ya özenmekle suçlanınca öyle bir yanıt verdi ki...

Magazin 27-04-2022 14:04

Ece Ronay’dan dekolteli hamilelik pozunu eleştiren takipçisine bomba yanıt! “Bu mübarek ayda...”

Geçtiğimiz dönemde Mehmet Ali Erbil ile taciz iddialarıyla gündeme gelen Ece Ronay, şimdilerde hamileliğiyle konuşuluyor. Nişanlısıyla birlikteyken hamile olduğunu açıklayan ve kötü günleri geride bırakan Ece Ronay'dan dekolteli hamilelik pozu geldi. Ünlü ismin pozuna takipçisinden gelen eleştirel yanıt ise Ronay'ı çıldırttı.

Magazin 18-04-2022 12:41

Ece Ronay'ın eşi Mehmet Bilir kimdir? Mehmet Bilir İnstagram hesabı nedir?

Ece Ronay'ın eşi Mehmet Bilir, ünlü fenomenin 2. Sayfa magazin programında yaptığı açıklamanın ardından merak konusu oldu. Ece Ronay, 2. Sayfa'da evliliğinde mutlu olduğunu ve bebek beklediğini söyledi. Peki Ece Ronay'ın eşi Mehmet Bilir kimdir? Mehmet Bilir İnstagram hesabı nedir? İşte detaylar...

Magazin 25-03-2022 10:45

Ece Ronay kimdir? Nereli ve kaç yaşında? 2. Sayfa'nın konuğu Ece Ronay hamile mi? Eşi kimdir?

Ece Ronay, 24 Mart Cuma günü canlı olarak ekrana gelen 2. Sayfa'da evliliğinde mutlu olduğunu ve bebeK beklediğini ifade etti. Ünlü sosyal medya fenomeni programın ardından merak konusu oldu. Peki Ece Ronay kimdir? Nereli ve kaç yaşında? 2. Sayfa'nın konuğu Ece Ronay hamile mi? Eşi kimdir? İşte ünlü fenomene ilişkin bilgiler...

Magazin 25-03-2022 10:34

Ece Ronay büyüyen karnıyla poz verdi

Mehmet Ali Erbil'in tacizini ifşa eden Ece Ronay, hamile olduğu duyulduktan sonra nişanlısı Mehmet Bilir ile geçtiğimiz ay nikah masasına oturmuştu. Ece Ronay büyüyen karnıyla poz verip takipçileriyle paylaştı.

Magazin 14-02-2022 17:40

Hamileyken nikah masasına oturan Ece Ronay'dan Rihanna tepkisi: ''Zengine hayırlı olsun, fakire zina yapmış''

Dünyaca ünlü şarkıcı Rihanna'nın sevgilisi ASAP Rocky'den hamile olduğu haberi, hayranları tarafından büyük bir sevinçle karşılandı. 2 aylık hamile olduğunu duyurduktan sonra nişanlısı Mehmet Bilir ile nikah masasına oturan Ece Ronay'dan dikkat çeken bir paylaşım geldi.

Magazin 01-02-2022 10:13