Ege Tanman Haberleri Ve Son Dakika Ege Tanman Haberleri

Ege Tanman Haberleri Ve Son Dakika Ege Tanman Haberleri

Ege Tanman , 26 Şubat 1998 yılında Bursa’da dünyaya gelmiştir. Lisans eğitimini Bahçeşehir İletişim Fakültesinde tamamlamıştır. Ünlü oyuncu, çocukluk yıllarında oyunculuk kariyerine adım atmış ve ‘Kınalı Kar’ adlı dizide Efe rolünü oynamıştır. Çağan Irmak'ın ‘Babam ve Oğlum’ filmindeki Deniz rolüyle tanınan oyuncu 2008 yılında ‘Çocuk’ dizisinde rol almıştır. Ege Tanman,’ Bez bebek’ adlı dizi ile izleyicisinin dikkatini çekmiştir. 2011-13 yıllarında ‘Leyla ile Mecnun’ dizisinde geniş bir kitle kazanmıştır. Tanman aynı zamanda dj’lik yapmaktadır. Ege Tanman, aldığı rollerde yardımcı karakter, başrol ve oyuncu olarak kariyerini geliştirmiş ve çeşitli projelerde yer almıştır. Çocukluk yıllarından beri oyunculuk hayatına devam eden ünlü sanatçı, oyunculuk yaparken aynı zamanda lisans eğitimine devam etmiştir.

Ege Tanman Haberleri

Bez Bebek'in huysuz Özge'si son haliyle şaşı etti! Bakan bir daha bakıyor

Bez Bebek dizisinde hayat verdiği Özge karakteriyle hafızalara kazınan ve ekranlara uzun bir ara veren ünlü oyuncu Sibel Kasapoğlu, son haliyle görenleri şaşkına çeviriyor. Güzeller güzeli bir genç kız olan Kasapoğlu, Instagram hesabından paylaştığı fotoğraflarla kendine hayran bırakıyor.

Magazin 15-09-21 15:50

Babam ve Oğlum'un Deniz'i Ege Tanman'ı şimdi gören tanıyamıyor!

2005 yılında izleyiciyle buluşan ve Türkiye'yi gözyaşlarına boğan Babam ve Oğlum filminde Deniz karakterine hayat veren genç oyuncu Ege Tanman, son haliyle görenleri şaşırtıyor. Sosyal medyayı aktif olarak kullanan oyuncu, verdiği pozlarla büyük beğeni topluyor.

Magazin 06-09-21 09:54

Tarihin tozlu sayfalarına gömülen olayları gün yüzüne çıkartıyoruz! 26 Şubat tarihte bugün neler oldu?

Tarihin sır dolu perdesini sizler için bir kez daha aralıyoruz. Yeni yılın ilk haftasında tarihte gizemli bir yolculuğa çıkıyoruz. Geçtiğimiz 26 Şubat’ta tarihte neler yaşandı sizler için derledik. Dünya tarihine damga vuran 26 Şubat olayları...

Trend 26-02-21 11:18

Babam ve Oğlum'un küçük yıldızı Ege Tanman büyüdü!

2005 yılında vizyona giren ve Türkiye'yi gözyaşlarına boğan Babam ve Oğlum filminin küçük yıldızı Ege Tanman büyüdü! İşte bir döneme damga vuran çocuk oyuncunun değişimi...

Trend 18-09-19 11:48

Ege Tanman

Ege Tanman Hakkındaki Haberler Mynet'te. Ege Tanman Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.