Ege Tanman Haberleri Ve Son Dakika Ege Tanman Haberleri

Ege Tanman Haberleri Ve Son Dakika Ege Tanman Haberleri

Ege Tanman , 26 Şubat 1998 yılında Bursa’da dünyaya gelmiştir. Lisans eğitimini Bahçeşehir İletişim Fakültesinde tamamlamıştır. Ünlü oyuncu, çocukluk yıllarında oyunculuk kariyerine adım atmış ve ‘Kınalı Kar’ adlı dizide Efe rolünü oynamıştır. Çağan Irmak'ın ‘Babam ve Oğlum’ filmindeki Deniz rolüyle tanınan oyuncu 2008 yılında ‘Çocuk’ dizisinde rol almıştır. Ege Tanman,’ Bez bebek’ adlı dizi ile izleyicisinin dikkatini çekmiştir. 2011-13 yıllarında ‘Leyla ile Mecnun’ dizisinde geniş bir kitle kazanmıştır. Tanman aynı zamanda dj’lik yapmaktadır. Ege Tanman, aldığı rollerde yardımcı karakter, başrol ve oyuncu olarak kariyerini geliştirmiş ve çeşitli projelerde yer almıştır. Çocukluk yıllarından beri oyunculuk hayatına devam eden ünlü sanatçı, oyunculuk yaparken aynı zamanda lisans eğitimine devam etmiştir.

Ege Tanman Haberleri

Babam ve Oğlum'un Deniz'inin son hali şaşırttı! Anlattıkları kahretti! Filmdeki acılı sahne kaderim oldu

Babam ve Oğlum dizisinde Deniz karakterine hayat veren Ege Tanman bu rolüyle hafızalara kazındı. Birçok başarılı projenin kadrosuna dahil olan Tanman’ın Babam ve Oğlum’daki Deniz’le yaşadığı ortak acı adeta yürek sızlattı. Ünlü ismin son hali ise gündem oldu.

Magazin 09-10-2023 08:13

Bez Bebek'in Nana'sı ve Emre'si yıllar sonra buluştu! Değişimleri sosyal medyayı salladı

Bir dönemin efsane dizilerinden olan Bez Bebek'te Nana'ya hayat veren Evrim Akın ile Emre'yi canlandıran Ege Tanman yıllar sonra bir araya geldi. İkilinin yıllar içindeki değişimi olay oldu. Nana ve Emre'nin dizinin jenerik müziğini birlikte söyledikleri anlar ise sosyal medyanın gündemine oturdu.

Magazin 03-08-2023 17:21

Bez Bebek'in Emre'sini görenler gözlerine inanamadı! Ege Tanman yıllar içinde bambaşka biri oldu

Bir zamanların en çok izlenen dizilerinden biri olan Bez Bebek, zaman zaman gündeme geliyor. Dizide çocuk oyunculardan 'Emre' rolüne Ege Tanman hayat veriyordu. Evrim Akın, Aleyna Keskinci, Fatoş Kabasakal gibi oyuncularla kamera karşısına geçen Ege Tanman'ın yıllar içindeki değişimi görenleri şaşkına çevirdi.

Magazin 02-05-2023 21:15

Bez Bebek'in Emre'si Ege Tanman'ı seneler sonra görenler tanıyamıyor! Ne olmuş sana?

2007 - 2010 tarihleri arasında ekrana gelen ve FOX TV'de yayınlanan Bez Bebek dizisinde Emre karakterini canlandıran Ege Tanman'ın değişimi görenleri şaşırttı. Dizinin yayınlandığı dönem 8 yaşında olan isim, şimdilerde genç bir delikanlı oldu. Tanman'ı görenler ise "Ne ara büyüdün?" demekten kendini alamadı.

Magazin 16-09-2022 11:08

Ege Tanman

Ege Tanman Hakkındaki Haberler Mynet'te. Ege Tanman Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Bez Bebek'in Emre'si Ege Tanman başka biri oldu: Bez Bebek Emre'ye bak sen

20 Eylül 2007 - 2 Nisan 2010 tarihleri arasında yayınlanan ve 7'den 77'ye herkesin izlediği Bez Bebek dizisinde Emre rolüne hayat ceren Ege Tanman büyüdü. Evrim Akın, Aleyna Keskinci, Fatoş Kabasakal gibi oyuncularla kamera karşısına geçen Ege Tanman'ın yıllar içindeki değişimi görenleri şaşırttı.

Magazin 27-02-2022 12:46

Bez Bebek'in huysuz Özge'si son haliyle şaşı etti! Bakan bir daha bakıyor

Bez Bebek dizisinde hayat verdiği Özge karakteriyle hafızalara kazınan ve ekranlara uzun bir ara veren ünlü oyuncu Sibel Kasapoğlu, son haliyle görenleri şaşkına çeviriyor. Güzeller güzeli bir genç kız olan Kasapoğlu, Instagram hesabından paylaştığı fotoğraflarla kendine hayran bırakıyor.

Magazin 15-09-2021 15:50

Babam ve Oğlum'un Deniz'i Ege Tanman'ı şimdi gören tanıyamıyor!

2005 yılında izleyiciyle buluşan ve Türkiye'yi gözyaşlarına boğan Babam ve Oğlum filminde Deniz karakterine hayat veren genç oyuncu Ege Tanman, son haliyle görenleri şaşırtıyor. Sosyal medyayı aktif olarak kullanan oyuncu, verdiği pozlarla büyük beğeni topluyor.

Magazin 06-09-2021 09:54

Tarihin tozlu sayfalarına gömülen olayları gün yüzüne çıkartıyoruz! 26 Şubat tarihte bugün neler oldu?

Tarihin sır dolu perdesini sizler için bir kez daha aralıyoruz. Yeni yılın ilk haftasında tarihte gizemli bir yolculuğa çıkıyoruz. Geçtiğimiz 26 Şubat’ta tarihte neler yaşandı sizler için derledik. Dünya tarihine damga vuran 26 Şubat olayları...

Trend 26-02-2021 11:18

Babam ve Oğlum'un küçük yıldızı Ege Tanman büyüdü!

2005 yılında vizyona giren ve Türkiye'yi gözyaşlarına boğan Babam ve Oğlum filminin küçük yıldızı Ege Tanman büyüdü! İşte bir döneme damga vuran çocuk oyuncunun değişimi...

Trend 18-09-2019 11:48