Erdoğan Haberleri

Yarım milyon depremzede taşınacak! Cumhurbaşkanı Erdoğan, TDT Olağanüstü Zirvesi'nde duyurdu: 100 bin adet...

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde Türk Devletleri Teşkilatı (TDT) Olağanüstü Zirve Toplantısı'na ilişkin basın toplantısı düzenledi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kahramanmaraş merkezli depremler sonrası Türk dünyasının sergilediği dayanışma dolayısıyla liderlere teşekkür etti. Erdoğan yaptığı konuşmada, mayıs ayına kadar 100 bin konteynerin kurulacağını duyurarak, yarım milyon depremzedenin, daha iyi şartlarda barınabilecekleri bu alanlara taşınacağını söyledi.

Haber 16-03-23 19:42

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev ile görüştü

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev ve Özbekistan Cumhurbaşkanı Şevket Mirziyoyev ile Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde bir araya geldi.

Haber 15-03-23 21:03

Cumhurbaşkanı Erdoğan TÜRK-İŞ Genel Başkanı Atalay ile görüştü... Asgari ücret gündeme geldi mi?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye İşçi Sendikaları Konfederasyonu (TÜRK-İŞ) Başkanı Ergün Atalay'ı kabul etti. AK Parti Genel Merkezi'ndeki kabul basına kapalı gerçekleşti. Görüşme sonrası konuşan Atalay, "Asgari ücretle ilgili bir şey gündeme geldi mi?" sorusuna da yanıt verdi. İşte haberin detayları...

Finans 09-03-23 19:07

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bahçeli ile görüşecek

Cumhurbaşkanı Erdoğan, bugün Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde iki önemli görüşme gerçekleştirecek. Erdoğan, saat 14:00’de ilk olarak Devlet Bahçeli ile görüşeceği öğrenildi.

Haber 08-03-23 08:11

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan muhalefete kentsel dönüşüm tepkisi! Net mesaj verdi: Kaprislerle kaybedecek vaktimiz yok

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kahramanmaraş merkezli depremlerin etkilediği 11 ilden olan Malatya'da açıklamalarda bulundu. Doğanşehir ilçesindeki konteyner kentte basın toplantısı düzenleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, kentsel dönüşüm konusunda net mesaj verdi. Erdoğan yaptığı açıklamada, "Kentsel dönüşüm konusunda artık kimsenin kaprisleriyle, ideolojik bağnazlıklarıyla kaybedecek vaktimizin olmadığını görüyoruz." ifadelerini kullandı.

Haber 28-02-23 19:36

Macron’dan Türkçe paylaşım! Cumhurbaşkanı Erdoğan’la görüşmesinin detaylarını açıkladı

Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile gerçekleştirdiği videokonferans sonrası Twitter'dan Türkçe olarak açıklamalarda bulundu. Macron, ülkesinin Türkiye ile dayanışmasını devam ettirmekte kararlı olduğunu bildirdi.

Haber 25-02-23 07:21

Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan deprem bölgesinden duyurdu: Hemen yarın başlıyor

Son dakika haberine göre Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Gaziantep İslahiye'de depremzedeler için kurulan konteyner kenti ziyareti sonrasında açıklama yaptı. Erdoğan, Nurdağı'nda 456, İslahiye'de 399, Kilis merkezde 645 ve Adıyaman Kahta'da 287 olmak üzere toplam 1797 konutun inşa sürecinin yarın başlayacağını duyurdu. Erdoğan ayrıca, "Şehir merkezlerimizde inşa edeceğimiz 200 bin konuttan jeoloji ve zemin etütleri tamamlanan yerlerdeki ilk sözleşmeleri imzaladık." ifadelerini de kullandı.

Haber 21-02-23 19:33

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Bahçeli deprem bölgesinde! O ili işaret etti: Üçte biri oturulamaz halde

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Kahramanmaraş'ta Sütçü İmam Üniversitesi Karacasu Kampüsü'ndeki Konteyner Kenti ziyaretinde konuştu. Erdoğan, Kahramanmaraş'ta deprem nedeniyle kentin yaklaşık üçte birinin oturulamaz hale geldiğini açıkladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan ayrıca, "Sadece mart ayı içinde 11 ilimizde 200 bin konutun inşası için ilk adımı atıyoruz." ifadelerini de kullandı. İşte haberin detayları...

Haber 20-02-23 19:17

Cumhurbaşkanı Erdoğan deprem bölgesinden duyurdu: İstanbul için eylem planlarını devreye soktuk

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kahramanmaraş merkezli depremlerin büyük yıkıma yol açtığı Hatay'da açıklamalarda bulundu. AFAD Koordinasyon Merkezi'nde yaptığı konuşmada "81 il için afet planlarını yeniden gözden geçiriyoruz." diyen Erdoğan, İstanbul için de sinyali verdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, "İstanbul için eylem planlarını devreye soktuk, vatandaşlarımızdan kentsel dönüşüm planlarına uymalarını rica ediyorum." ifadelerini kullandı.

Haber 20-02-23 17:51

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a liderlerden 'geçmiş olsun' telefonu

Bulgaristan Cumhurbaşkanı Rumen Radev, Malta Cumhurbaşkanı George Vella, Arnavutluk Başbakanı Edi Rama ve Bosna-Hersek eski Devlet Başkanlığı Üyesi Bakir İzetbegoviç, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı telefonla arayarak deprem nedeniyle geçmiş olsun dileklerini iletti.

Haber 19-02-23 18:30

SON DAKİKA | Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Bahçeli yarın Hatay'a gidiyor

Son dakika haberi: Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin yarın deprem bölgesi Hatay'da incelemelerde bulunacağı öğrenildi.

Haber 19-02-23 17:10

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Deniz Baykal'ın ailesine taziye ziyareti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve eşi Emine Erdoğan, vefat eden eski CHP Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal'ın ailesini ziyaret etti.

Haber 14-02-23 22:39

Yeni konutlar nereye yapılacak? Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 'fay hattı' vurgusu

Kahramanmaraş merkezli iki büyük depremin vurduğu 10 ilde konut yapımına ilişkin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kabine Toplantısı'nda önemli açıklamalarda bulundu. Erdoğan, "Mart başı itibarıyla 30 bin konutun inşasına hemen başlıyoruz. Amacımız 1 yıl içerisinde deprem bölgesinin tamamında konut ihtiyacını tamamlamaktır." dedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan ayrıca, inşa edilecek konutların fay hatlarının uzağında konumlanacağını da vurguladı.

Finans 14-02-23 20:29

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ziyaret ettiği depremzede, ne konuştuklarını anlattı! 'Kafanızı rahat tutun...'

Malatya'da 6 katlı binanın 5. katından oğluyla birlikte 4 saat sonra enkazdan çıkartılan Hacı Bayram Köroğlu yaşadıklarını anlattı. Deprem anında 9 yaşındaki oğlunun üzerine kapaklanan Köroğlu'nu dün Cumhurbaşkanı Erdoğan da ziyaret etti. Köroğlu Erdoğan'ın kendilerine, "Siz bir şey düşünmeyin. Kafanızı rahat tutun, biz elimizden ne geliyorsa, ne gerekiyorsa yapacağız" dediğini anlattı.

Haber 14-02-23 16:59

Cumhurbaşkanı Erdoğan, depremzedenin bebeğine Ayşe Betül ismini verdi

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, hastanede ziyaret ettiği depremzede annenin yeni doğan kız çocuğunun kulağına ezan okuyarak "Ayşe Betül" ismini üç kez tekrarladı.

Haber 14-02-23 02:05

Dünya liderlerinden Cumhurbaşkanı Erdoğan'a geçmiş olsun telefonu

Kahramanmaraş merkezli iki büyük deprem sonrası dünya ülkelerinden Türkiye'ye destek devam ediyor. Son olarak Kırgızistan, Cezayir, Gine Bissau, Senegal, Sri Lanka, Sudan ve Irak liderleri Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı telefonla arayıp deprem nedeniyle "geçmiş olsun" dileklerini iletti.

Haber 12-02-23 20:27

Fransa Cumhurbaşkanı Macron'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a taziye telefonu

Fransa Cumhurbaşkanı Emmanuel Macron, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı telefonla arayarak deprem dolayısıyla geçmiş olsun dileklerini iletti.

Haber 06-02-23 20:12

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Gence bak gence' dedi... Tüm salon oraya döndü! Dikkat çeken pankart

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Aydın'da 'Gençlik Buluşması' programına katıldı. Salonda açılan bir pankartta yazılanları okuyan ve duygulanan genci sakinleştiren Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Gence bak gence, ne diyor. 'Gençler hedefe kilitlenmiş SİHA gibi sandıkları patlatacak' diyor. Ama niye ağlıyorsun? Ağlamak yok." dedi. İşte haberin detayları...

Haber 05-02-23 21:05

EYT ilk maaş ne zaman, hangi tarihte yatacak? 2023 EYT ne zaman çıkacak? Başkan Erdoğan'dan 'Emeklilikte Yaşa Takılanlar' açıklaması

EYT ile ilgili son dakika gelişmeleri vatandaşlar tarafından yakından takip edilirken bir açıklama da geçtiğimiz gün Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan geldi. Bilindiği üzere düzenleme geçtiğimiz günlerde Meclis'e sunuldu. 2023 Emeklilikte Yaşa Takılanlar kapsamına giren vatandaşlar ilk maaşlarını ne zaman alacaklarını merak ediyorlar. Peki, EYT ilk maaş ne zaman, hangi tarihte yatacak? 2023 EYT ne zaman çıkacak?

Finans 02-02-23 07:20

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan canlı yayında altılı masaya sert tepki! Bunların keyfini bozduk diyerek açıkladı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TRT ortak yayınında gazetecilerin sorularını cevaplayarak gündeme ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, altılı masaya tepki göstererek seçim tarihi açıklanınca masadakilerin keyfinin kaçtığını söyledi. Erdoğan ayrıca, bir vatandaşın kendisine verdiği 1946 yılına ait ekmek karnesini canlı yayında gösterdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan, "CHP dönemini tanımak için ekmek kartına bakacaksın. Bundan daha güzel ispat olmaz." dedi.

Haber 01-02-23 21:13

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Denizli'de emekçi kadınlarla buluştu: Cumhuriyet tarihinin rekorunu kırdık

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, hafta sonu gerçekleştirdiği Denizli ziyaretinde, 2500 kadın çalışanıyla Türkiye'nin en çok kadın işçisinin istihdam edildiği Deniz Tekstil Fabrikası'nda kadın işçilerle bir araya geldi. 20 yıllık iktidarları döneminde kadınlara yönelik atılan adımlardan söz eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, "İş gücüne katılım düzeyleri yüzde 27’lerde olan kadınlarımız, bugün yüzde 36 ile cumhuriyet tarihinin rekorunu kırdı." ifadelerini kullandı.

Haber 30-01-23 20:07

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan dikkat çeken 'Finlandiya' açıklaması: İsveç şok olacak

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Bilecik'te düzenlenen "Kökümüz Mazide, Gözümüz Atide" programı kapsamında gençlerle bir araya geldi. Erdoğan, NATO'ya üyelik süreci bulunan Finlandiya ve İsveç'e mesaj vererek, "Finlandiya'yla ilgili farklı mesajı verdiğimiz zaman İsveç şok olacak." dedi. Erdoğan, altılı masanın açıklamalarına da tepki göstererek, "Şimdi altılı masa ne diyor? 'Aday olamaz' diyor. Size rağmen milletim hem aday yapacak hem de cumhurbaşkanı yapacak." ifadelerini kullandı.

Haber 29-01-23 20:04

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan diplomasi trafiği!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde Moldova Meclis Başkanı Igor Grosu'yu ve Sırbistan Başbakan Birinci Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Ivica Dacic'i kabul etti.

Haber 26-01-23 18:17

Ehliyet affı bekleyenlere müjde! Ehliyet affı çıktı mı, kimleri kapsıyor? Trafik cezaları silinecek mi? Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı!

Ehliyet affı son dakika gelişmeleri vatandaşlar tarafından yakından takip ediliyor. Geçtiğimiz gün gerçekleştirilen Kabine Toplantısı sonrası ehliyet affı ve trafik ceza puanı silinmesi ile ilgili Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından dikkat çeken bir açıklama yapıldı. Erdoğan, milyonlarca sürücüyü ilgilendiren müjdeli haberleri peş peşe açıkladı. Peki, ehliyet affı çıktı mı, kimleri kapsıyor? Trafik cezaları ve ceza puanları silinecek mi? İşte ayrıntılar..

Haber 24-01-23 13:03

Cumhurbaşkanı Erdoğan Kabine toplantısında sinyali verdi: Seçim için en uygun tarih diyerek duyurdu!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 14 Mayıs'ta yapılması planlanan seçimlere ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Kabine toplantısı sonrası konuşan Erdoğan, "Yaptığımız kapsamlı değerlendirmeler sonunda 14 Mayıs 2023 Pazar gününün her bakımdan seçim için en uygun tarih olduğunu gördük" ifadelerini kullandı.

Haber 23-01-23 19:39

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan İsveç'teki skandallar zincirine sert sözler: NATO tartışmalarına son noktayı koydu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kabine toplantısı sonrası yaptığı açıklamada, İsveç'te Kur'an-ı Kerim'in yakılma skandalı ve terör örgütü PKK/YPG destekçilerinin Türkiye aleyhtarı alçak eylemine ilişkin sert ifadeler kullandı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, İsveç'in NATO üyeliğine kapıyı kapayarak, "Türkiye Cumhuriyeti'nin veyahut Müslümanların dini inancına saygı göstermiyorsanız, bizden de NATO konusunda herhangi bir destek göremeyeceksiniz." dedi.

Haber 23-01-23 19:11

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan altılı masaya sert sözler: 'Gel' deyince gelecek, 'Sus' deyince susacak kukla aday arıyorlar

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Bursa'daki ziyaretleri kapsamında gençlerle bir araya geldi. Kürsüye çıkıp konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, altılı masaya sert tepki göstererek, "Şimdi kendilerine 'Gel' deyince gelecek, 'Sus' deyince susacak, 'Konuş' deyince konuşacak kukla bir aday arıyorlar. Bulamıyorlar." dedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan ayrıca 14 Mayıs'ta yapılması öngörülen seçimlere ilişkin "10 Mart'ta seçim yetkisini kullanacağız." ifadelerini kullandı.

Haber 22-01-23 20:01

Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan altılı masaya İHA-SİHA tepkisi: Hazımsızlıklarının son örneği

Son dakika haberine göre, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Bursa'da "Bursa Ticaret ve Sanayi Odası Ekonomiye Değer Katanlar Ödül Töreni"nde açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, altılı masaya eleştirilerde bulunarak, "İHA ve SİHA konusu altılı masanın hazımsızlığının ilk değil en son örneğidir." dedi. Erdoğan, ayrıca, yapılacak olan seçimlerin bir dönüm noktası olacağını ifade etti. İşte haberin detayları...

Haber 21-01-23 19:05

Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ukrayna Devlet Başkanı Zelenski görüştü

Son dakika haberine göre, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Ukrayna Devlet Başkanı Volodimir Zelenski ile bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi. Görüşmede, Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ukrayna'da çarşamba günü yaşanan helikopter kazası dolayısıyla taziyelerini iletti.

Haber 20-01-23 17:48

Türkiye'de ve dünyada bugün neler yaşandı? Erdoğan'dan İsveç'teki skandala suç duyurusu, AK Parti'den 'sözleşmelilere kadro' açıklaması, bedelli askerlik ücreti...

Türkiye'de ve dünyada birçok önemli gelişmenin yaşandığı günün en öne çıkan haberlerini sizler için derledik. İsveç'teki skandal görüntüler sonrası Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan suç duyurusu, AK Parti'den 'sözleşmelilere kadro' açıklaması, Burhan Çaçan'a veda, bedelli askerlik ücreti ve kıdem tazminatı tavanının belli olması, Rusya-Ukrayna savaşında yeni gelişme, Vincent Aboubakar'ın Beşiktaş'la anlaşması...

Haber 13-01-23 17:58

Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan EYT'lileri heyecanlandıran sözler! Meclis'e ne zaman sunulacak? Canlı yayında açıkladı

Son dakika haberi: EYT ile ilgili son dakika açıklamaları yakından takip ediliyor. EYT'de yaş şartının olmadığının açıklanmasının ardından milyonlarca kişi için emeklilik kapısı açılmıştı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kabine toplantısı sonrası EYT'ye ilişkin açıklamalarda bulunarak, "Çalışmayı yakında TBMM'nin takdirine sunuyoruz." dedi. EYT başvuruları ne zaman başlayacak? EYT kimleri kapsayacak? İşte son dakika EYT haberinin detayları...

Finans 09-01-23 20:19

Cumhurbaşkanı Erdoğan, yeni evine kavuşan aileye misafir oldu

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Antalya'nın Manavgat ilçesinde yeni evine kavuşan Rıfat Akça'yı ziyaret etti.

Haber 07-01-23 23:37

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye Varlık Fonu A.Ş Yönetim Kurulu'nu kabul etti

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Dolmabahçe Çalışma Ofisi'nde Türkiye Varlık Fonu A.Ş Yönetim Kurulu'nu kabul etti.

Haber 06-01-23 19:11

Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan ve HÜDA PAR Genel Başkanı Yapıcıoğlu arasında görüşme! Dikkat çeken ittifak açıklaması

Son dakika haberine göre, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, HÜDAPAR Genel Başkanı Zekeriya Yapıcıoğlu ile görüştü. Öte yandan Yapıcıoğlu, görüşmeye ilişkin detayları paylaştı. Genel Başkanı Yapıcıoğlu, "Birkaç başlık vardı, onları konuştuk. Bu başlıklardan bir tanesi seçimlerle ilgili. Netleşince inşallah kamuoyuyla paylaşacağım." ifadelerini kullandı. Gazetecilerin olası ittifak ile ilgili, "Bugün teklif geldi mi?" sorusuna Zekeriya Yapıcıoğlu, "Biraz daha sabır." yanıtını verdi.

Haber 05-01-23 20:45

Türkiye'de ve dünyada bugün neler yaşandı? Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan erken seçim açıklaması, Muharrem İnce'den 'ittifak' çıkışı, Rusya'dan ateşkes kararı...

Türkiye'de ve dünyada birçok önemli gelişmenin yaşandığı günün en öne çıkan haberlerini sizler için derledik. Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan erken seçim açıklaması, Muharrem İnce'den ittifak mesajı, kıdem tazminatında tavan için yeni genelge, Rusya'dan Ukrayna'da ateşkes kararı, Tarkan hakkında çok konuşulacak iddia, Özgüç Türkalp'ın hakemliği bırakması...

Haber 05-01-23 20:09

Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Twitter göndermesi! Artık yeni Türkiye var

Son dakika haberine göre, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 7. Anadolu Medya Ödülleri Töreni’nde önemli açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, sosyal medya platformu Twitter'ın, Elon Musk tarafından satın alınması sonrası ortaya çıkan, eski yönetimle ilgili skandallara ilişkin konuştu. Erdoğan, "Ağızlarını her açtıklarında Türkiye'yi sansürcülükle suçlayanlar, sansürün daniskasını yapanlar hakkında tek bir kelime bile etmiyorlar." ifadelerini kullandı.

Haber 04-01-23 19:40

Senatoda karar aldılar: Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı Nobel Barış Ödülü'ne aday gösterdiler!

Pakistan Senatosu Başkanı Muhammed Sadık Sanjrani, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı, Rusya-Ukrayna Savaşı sürecindeki çabaları dolayısıyla Nobel Barış Ödülü'ne aday gösterdiklerini bildirdi. Senato Başkanı Sanjrani, Erdoğan'ın, her iki tarafa da zamanında ve etkili müdahaleleriyle tek başına küresel bir felaketi önlediğini ifade etti.

Haber 04-01-23 18:15

Putin’in en yakınındaki isimdi! Erdoğan ve Putin’e dondurma vermişti... Gerçek kimliği yıllar sonra ortaya çıktı

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin önceki gün yaptığı ulusa sesleniş konuşması sırasındaki bir detay tepki çekti. Putin’in yeni yıl dileklerini ilettiği konuşmasında arkasında bulunan askerlerden birinin yüzü bir hayli tanıdıktı. Öyle ki aynı kadın Putin ile Erdoğan’ın Soçi’deki bir etkinliğinde ikiliye dondurma veren satıcı kılığındaydı. Sarışın kadının Putin’in hemen hemen her etkinliğinde yer aldığı belirtildi.

Trend 03-01-23 09:08

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Mehmetçiğe mesaj! Bakan Soylu ile telefonda görüştü

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İran sınırındaki Tendürek Modüler Üs Bölgesi'nde görevli jandarmaların yeni yılını kutlayarak, "Modüler sistemlerle Tendürek'in çevresinden, eksi 17 derecede, orada böyle bir mücadeleyi vermek, buradan bütün vatanımıza, topraklarımıza hakimiyetimizi tesis etmek gerçekten bir imanın, inancın neticesidir." dedi.

Haber 31-12-22 23:08

Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Ayasofya sözleri! Bütün salon ayakta alkışladı

Son dakika haberi: Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Üsküdar Burhan Felek Salonu'nda "3. Uluslararası İlahiyat Gençlik Buluşması ve İlahiyat Yıldızları Ödül Töreni"nde açıklamalarda bulundu. Erdoğan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na başörtüsü çağrısı yaparak "Eğer samimiysen gel Anayasa değişikliğini yapalım." dedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, Ayasofya Cami'nin ibadete açılmasına ilişkin yaptığı konuşma esnasında, salondaki vatandaşlar ayağa kalkarak alkış tuttu.

Haber 30-12-22 20:06

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Küba Devlet Başkanı Bermudez ile telefonda görüştü

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Küba Devlet Başkanı Miguel Mario Diaz-Canel Bermudez ile telefon görüşmesi gerçekleştirdi.

Haber 30-12-22 18:27

Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan, Karadağ Cumhurbaşkanı ile açıklamalarda bulundu! 'Karadağ'ı desteklemeye devam edeceğiz'

Son dakika haberi... Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Karadağ Cumhurbaşkanı Cukanoviç ile ortak basın toplantısında açıklamalarda bulundu. Erdoğan, "Önümüzdeki dönemde de Karadağ'ı desteklemeye devam edeceğiz." ifadelerini kullandı.

Haber 30-12-22 17:15

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Politika Kurulu başkanvekilleriyle görüştü

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Politika Kurulu başkanvekilleriyle bir araya geldi.

Haber 27-12-22 18:00

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Dünya Kupası final maçında sürpriz görüşme! Elon Musk ile sohbet etti

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Katar'ın ev sahipliğinde Lusail Stadyumu'nda düzenlenen 2022 FIFA Dünya Kupası final maçında Arjantin ile Fransa maçını izledi. Erdoğan, Tesla ve SpaceX'in Kurucusu Elon Musk ile bir süre sohbet etti.

Haber 18-12-22 22:26

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Yunanistan mesajı: Eğer rahat durmazlarsa gereğini yaparız

Cumhurbaşkanı Erdoğan Mardin'de düzenlenen "Türkiye Yüzyılı-Değerlerin Yüzyılı" programına katıldı. Geçtiğimiz haftalarda test edilen Tayfun füzesinin Yunanistan'da korkuya neden olduğunu ifade eden Erdoğan, "Ege'de bazı çılgınlıklar yaptılar. Bizimkiler de gerekeni yaptı. Yapma işte rahat dur. Bizimle uğraşma. Bizim sizinle Ege'de dalaşma diye bir şeyimiz yok. Buna geçmişte hep 'it dalaşı' derlerdi. Arkadaşlara dedim ki bu ifade çok çirkin. Eğer rahat durmazlarsa gereğini yaparsınız." dedi.

Haber 18-12-22 21:00

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkmenistan'a ziyaret gerçekleştirecek

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye-Azerbaycan-Türkmenistan Devlet Başkanları Birinci Zirvesi'ne katılmak üzere Türkmenistan'a gidecek. Cumhurbaşkanı Erdoğan'a, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu da eşlik edecek.

Haber 13-12-22 00:32

EYT'de yaş düğümü ve asgari ücret zammı için gözler Kabine'de! Kritik toplantı başladı, alınan kararları Erdoğan duyuracak

EYT ve asgari ücretle ilgili beklenen son dakika haberi geldi. Cumhurbaşkanlığı Kabine toplantısı, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın başkanlığında başladı. EYT'de yaş düzenlemesi ve asgari ücret zammının masada olacağı toplantıda Bakan Bilgin'in sunum yapması bekleniyor. EYT düzenlemesinde 48-50 yaş iddiaları sonrası Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın talimat verdiği haberleri kulislere yansırken, gözler Erdoğan'ın yapacağı açıklamaya çevrildi. İşte kritik kabineyle ilgili tüm detaylar...

Finans 12-12-22 16:23

Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan net mesaj! Yunan ürküyor dedi ve ekledi: Rahat durmazsan vurur tabi

Son dakika haberine göre, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Samsun'da gençlerle bir araya geldi. Erdoğan, konuşmasında yerli ve milli teknoloji hamlelerine değinerek, geçtiğimiz günlerde test edilen Tayfun füzesine ilişkin değerlendirmede bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye'nin ürettiği füzenin Yunanistan tarafından yakından takip edildiğini söyleyerek, "Bu üretim tabii Yunan'ı ürkütüyor. Tayfun diyorsun şimdi Yunan ürküyor, 'Atina'yı vurur' diyor. Sen rahat durmazsan vurur tabi" dedi.

Haber 11-12-22 20:05

Son dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan, Ukrayna Cumhurbaşkanı Zelenskiy ile görüştü

Son dakika haberine göre, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ukrayna Cumhurbaşkanı Volodimir Zelenskiy ile telefonda görüştü. Görüşmede Rusya-Ukrayna savaşındaki gelişmeler ve tahıl koridoruna ilişkin ele alındı.

Haber 11-12-22 19:26