Esra Ceyhan Haberleri Ve Son Dakika Esra Ceyhan Haberleri

Esra Ceyhan Haberleri Ve Son Dakika Esra Ceyhan Haberleri

1969 İzmir doğumlu Esra Ceyhan, sunucu ve televizyon yapımcısıdır. Televizoyn dünyasında programcılığa adım atışı HBB kanalındaki İkiden Dörde adlı gündüz kuşağı kadın programı ile başlamıştır. Burada başarı elde eden ceyhan ATV’de geçti ve Esra Ceyhan ile A’dan Z’ye programına başladı. Yıllarca süren program bir televizyon klasiği haline geldi. Televizyonculuğunun yanında Sabah gazetesinde köşe yazarlığı da yapan Ceyhan daha sonra TV 8’e geçmiş ve programını 1 sezon burada sürdürmüştür. Ardaından Kanal D’de Esra CEyhan’la adlı programı yapmaya başladı. 2009 yılında TRT’ye transfer olması ile birlikte bu sefer Esra Ceyhan’la Hayat adlı gündüz programını hazırlamaya başlamıştır. Kendisinin Cey Yapım adlı bir yapım şirketi de bulunmaktadır.

Esra Ceyhan Haberleri

Esra Ceyhan'ın gözlerden uzak büyüttüğü kızı Ayşe'ye bakın! Genç kız oldu

Esra Ceyhan'la A'dan Z'ye isimli programla tanınan ve uzun zamandır ekranda görünmeyen Esra Ceyhan, yıllar sonra ortaya çıktı. Barbaros Ceyhan ile evliliğinden dünyaya gelen 16 yaşındaki kızı Ayşe ile fotoğrafını paylaşan Esre Ceyhan, sosyal medyada gündem oldu.

Magazin 18-08-22 15:46

Güzel sunucu Esra Ceyhan'ın son haline bakın! Görenler şaşıp kaldı

A'dan Z'ye programıyla bir döneme damga vuran güzel sunucu Esra Ceyhan, uzun zamandır gözlerden uzak bir hayat yaşıyor. Gelin, Esra Erol'un son haline hep birlikte göz atalım...

Magazin 06-10-21 09:10

Bir döneme damga vurmuştu! Ünlü sunucu Esra Ceyhan tanınmaz halde!

Bir zamanlara damga vuran ünlü sunucu Esra Ceyhan, ATV ekranlarında yıllarca yayınlanan Esra Ceyhan'la A'dan Z'ye programını sundu. Esra Ceyhan'la A'dan Z'ye programı yıllarca seyirciler tarafından ilgiyle takip edildi. Uzun süredir ekranlardan uzak kalan 52 yaşındaki sunucunun son halini görenler tanımakta güçlük çekti. Ceyhan, aldığı kilolarla gündem oldu.

Magazin 18-08-21 15:30

Esra Ceyhan müjdeyi böyle verdi

Bir döneme damga vuran Esra Ceyhan, televizyona döneceğinin müjdesini verdi. Instagram hesabından kızıyla birlikte fotoğraflarını paylaşan Esra Ceyhan, pandemi bitince ekranlara döneceğini söyledi.

Magazin 15-05-21 20:30

Esra Ceyhan

Esra Ceyhan Hakkındaki Haberler Mynet'te. Esra Ceyhan Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Bir zamanlar Müge Anlı yerine Esra Ceyhan vardı! Ekranların unutulan ismi bakın şimdi ne yapıyor?

Bir döneme damgasını vuran ünlü sunucu Esra Ceyhan şimdi ne yapıyor? Esra Ceyhan'ın yıllar içindeki değişimi şaşırttı.

Magazin 20-03-21 10:39