Ezgi Şenler kimdir?

Ezgi Şenler kimdir?

Oyuncu Ezgi Şenler 11 Şubat 1993 tarihinde Ankara'da dünyaya geldi. Doğduğu şehirde, Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarında üniversite eğitimini tamamladı. Eğitim geçmişinde baleye de yer veren Şenler, 2016 yılında ekranlara çıkarak oyunculuk kariyerinin başlangıcını yaptı. 42 bölüm boyunca Kanal D'de gösterime sunulan "Bodrum Masalı" adlı dizide Aslı rolünü oynadı. Bunu 2018 yılında Star TV'de 10 bölüm yayınlanan "Nefes Nefese" isimli dizi takip etti. Şenler, bu dizide de Mercan Alacan rolündeydi. 2019 yılında ATV'de yayınlanan "Canevim" dizisinde yine izleyici karşısına çıktı. Burada da 17 bölüm boyunca Müjgan Haksever rolünü oynadı. Ezgi Şenler hâlâ dizilerde rol alarak izleyici karşısına çıkmakta ve oyunculuk kariyerini sürdürmektedir.

Ezgi Şenler Haberleri

Teşkilat Yıldırım öldü mü? Gürkan Uygun Teşkilat dizisinden ayrıldı mı? Teşkilat'ın Yıldırım'ı Gürkan Uygun diziye veda mı etti?

Teşkilat Yıldırım öldü mü? sorusunun yanıtı TRT 1'in sevilen dizisinin sezon finalinin yayınlanmasının ardından vatandaşlar tarafından merak konusu oldu. Yıldırım karakterine hayat veren ünlü oyuncunun diziye devam edip etmeyeceğini öğrenmek isteyen vatandaşlar internette araştırma yapıyor. Peki Teşkilat Yıldırım öldü mü? Gürkan Uygun Teşkilat dizisinden ayrıldı mı? Teşkilat'ın Yıldırım'ı Gürkan Uygun diziye veda mı etti? İşte ayrıntılar...

Magazin 30-05-2022 09:34

Teşkilat Pınar öldü mü? Ezgi Şenler Teşkilat dizisinden ayrıldı mı? Teşkilat'ın Pınar'ı Ezgi Şenler diziye veda mı etti?

Teşkilat Pınar öldü mü? sorusunun yanıtı TRT 1'in sevilen dizisinin sezon finalinin yayınlanmasının ardından vatandaşlar tarafından merak konusu oldu. Dizide MİT ajanı Pınar karakterine hayat veren ünlü oyuncu açıklamada bulundu. Peki Teşkilat Pınar öldü mü? Ezgi Şenler Teşkilat dizisinden ayrıldı mı? Teşkilat'ın Pınar'ı Ezgi Şenler diziye veda mı etti? İşte ayrıntılar...

Magazin 30-05-2022 09:34

Teşkilat sezon finaliyle olay oldu! Teşkilat'ta Pınar, Serdar ve Tövbekar öldü mü? Sosyal medyadan veda mesajı paylaştı

TRT 1'in Milli İstihbarat Teşkilatı'nı (MİT) konu alan Teşkilat dizisi sezon finaliyle hayranlarını şaşırttı. Teşkilat'ta Gürkan Uygun'un canlandırdığı Yıldırım karakteri öldü. Dizinin sevilen karakterlerinden olan Tövbekar da bir ihanete kurban gitti ve sırtından vurularak öldürüldü. Oyuncu Hakan Boyav da diziye veda etti. MİT ajanı Pınar'ı canlandıran Ezgi Şenler de sezon finalinde diziden ayrıldı. Finalde Çağlar Ertuğrul'un canlandırdığı Serdar da yaralandı. Peki Teşkilat'ta Serdar öldü mü?

Magazin 30-05-2022 01:46

Teşkilat'ın Halit Başkan'ı Turgut Tunçalp'ın gözlerden uzak eşine bakın! Aşk sözleri havada uçuştu

Başrollerini Deniz Baysal, Ezgi Şenler ve Çağlar Ertuğrul'un paylaştığı Teşkilat dizisi, güçlü oyuncu kadrosu ve heyecan verici hikayesiyle, TRT 1'in iddialı yapımları arasında yer alıyor. Dizide hayat verdiği 'Halit Başkan' karakteriyle gönüllere taht kuran Turgut Tunçalp'in gözlerden uzak eşi İlayda Tunçalp'e bakın!

Magazin 24-01-2022 15:50

Teşkilat'ın Pınar'ı Ezgi Şenler göğüs dekolteli pozuyla Instagram'ı salladı!

Kadrosunda Deniz Baysal, Çağlar Ertuğrul, Ezgi Eyüboğlu ve Mesut Akusta gibi isimlerin yer aldığı Teşkilat dizisi, her hafta izleyiciyi ekrana kilitlemeye devam ediyor. Dizide hayat verdiği 'Pınar' karakteriyle adından söz ettiren güzel oyuncu Ezgi Şenler, Instagram hesabından paylaştığı iddialı pozuyla dikkat çekti.

Magazin 31-12-2021 10:40

Teşkilat dizisi 20. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! MİT ajanları Zehra ve Serdar, İsrail'de operasyonda!

TRT 1'in Milli İstihbarat Teşkilatı'nı (MİT) konu alan Teşkilat dizisinin 20. yeni bölümünden çarpıcı bir fragman yayınlandı. Fragmanda Halit Başkan'ın "Şimdi sıra Ariel'de. Hazırlanın İsrail'e gidiyorsunuz" sözleri dikkat çekiyor. MİT'in özel ekibinden Zehra ve Serdar kimlik değiştirerek İsrail'e giriş yapıyor. Yeni bölümde Serdar, Zehra'ya "Bu meslek sana çok yakışıyor" sözleriyle de iltifat ediyor.

Magazin 25-10-2021 02:01

Teşkilat 16. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! MİT ajanı Zehra'yı yıkan ölüm haberi!

Teşkilat dizisinin 16. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. TRT 1'de pazar akşamları seyirci karşısına çıkan Teşkilat'ın yeni sezon 2. bölümünde sondaj gemisine yapılan hain saldırıdan sonra MİT'in özel ekibi intikam peşine düşüyor. Saldırıda Zehra'nın boşandığı eşi Kemal'in de öldüğü açıklanıyor. Haberi alan Zehra gözyaşları içinde "Vatan sağolsun" diyor.

Magazin 27-09-2021 02:07

Teşkilat dizisi 14. ve sezon finali bölümü fragmanı yayınlandı! Serdar ölüyor mu? Çağlar Ertuğrul Teşkilat'tan ayrılacak mı?

TRT 1'in Milli İstihbarat Teşkilatı'nı (MİT) konu alan dizisi Teşkilat 14. ve sezon finali bölümünden fragman yayınlandı. Teşkilat'ın sezon finalinde MİT'in özel ekibi, Fadi'nin adamlarının terör saldırılarının engellemek için mücadele ediyor. MİT, Emniyet ve Türk Silahlı Kuvvetleri saldırılara karşı ortak operasyon yapıyor. Diğer yandan ise kaçırılan uçakta olan Serdar, saldırıyı önlemek için hayatını tehlikeye atıyor. Peki Serdar ölecek mi? Çağlar Ertuğrul Teşkilat'tan ayrılacak mı?

Magazin 04-06-2021 01:29

Teşkilat dizisi 14. yeni bölümden ön izleme sahnesi yayınlandı! Teşkilat sezon finalinde Hakkı Dayı ve Pınar'a ne olacak?

TRT 1'in Milli İstihbarat Teşkilatı'nı (MİT) konu alan dizisi Teşkilat 14. yeni bölümünden ilk fragman yayınlandı. Sezon finali yapacak olan Teşkilat'ın yeni bölümünde, Fadi'yi götüren MİT'in özel ekibinin bulunduğu araç, ekipte yer alan ancak Fadi'ye çalıştığı ortaya çıkan bir kişinin şoförü öldürmesiyle kaza yapıyor. Zehra kurtulurken, araçta sıkışan Pınar'ı ise Hakkı Dayı kurtarmaya çalışıyor. Ancak minibüs Zehra'nın gözleri önünde havaya uçuyor. Peki Hakkı Dayı ve Pınar ölüyor mu?

Magazin 31-05-2021 01:59

Teşkilat 12. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Teşkilat'ta MİT'in merkezi 'Kale'ye saldırı planı! "Kale bizim namusumuz"

TRT 1'in Milli İstihbarat Teşkilatı'nı (MİT) konu alan dizisi Teşkilat 12. yeni bölümünden ilk fragman yayınlandı. Teşkilat'ın yeni bölümünde MİT'in Mete Başkan'ın oğlu Gürcan kaçırılıyor. Diğer yandan ise MİT'in Ankara'da bulunan ve sır gibi saklanan 'Kale' adındaki merkezine bir saldırı planlanıyor. Serdar ve Zehra'nın öncülük ettiği MİT'in özel ekibi ise 'Kale'ye yapılacak saldırı girişimini engellemeye çalışıyor. Mete Başkan'ın ise 'Kale bizim namusumuz' sözleri dikkat çekiyor.

Magazin 17-05-2021 01:13

Teşkilat yeni bölüm fragmanı l Mete Başkan vuruldu!

TRT 1'in Milli İstihbarat Teşkilatı'nı (MİT) konu alan dizisi Teşkilat 6. bölümüyle ekrana geldi. Teşkilat son bölümde Zayed Fadi'nin ele geçirdiği Hulki'yi kurtarmak için operasyon yapıldı. Fadi'nin sevgilisi Leyal'ı yakalayan özel ekip, Kuzey Irak'ta takas yaptı. Ancak takas sırasında beklenmedik olaylar yaşandı. Finalde ise SİHA'ların güvenlik kodlarını ele geçiren teröristleri tuzağa düşürmek için bir SİHA feda edildi. İşte Teşkilat 7. yeni bölüm fragmanı

Haber 18-04-2021 15:39

Teşkilat yeni bölüm fragmanı l Ekip Kuzey Irak operasyonu düzenliyor

TRT 1'in MİT dizisi Teşkilat'ın 6. yeni bölüm fragmanları yayınlandı. Teşkilat'ın yeni bölümde, MİT'in özel ekibiyle Fadi arasında Hulki ve Leyal takası yaşanacak. Fadi'nin sevgilisi Leyal'ı ele geçiren ekip, Hulki'yi kurtarmak için Kuzey Irak'ta operasyon yapacak. Fadi, Kuzey Irak'ta yapılacak takasa kendisi de katılacak. Ancak MİT ekibi SİHA desteğiyle nefes kesen bir operasyon yapacak...

Magazin 11-04-2021 13:15

Teşkilat dizisi 2. bölüme damga vuran final sahnesi! TRT 1'in MİT dizisi Teşkilat sosyal medyayı salladı!

TRT 1'in Milli İstihbarat Teşkilatı'nı (MİT) konu alan dizisi Teşkilat 2. bölümüyle seyirci karşısına çıktı. Teşkilat son bölümde, İHA/SİHA ekibine yapılan hain saldırının intikamını almak için yola çıkan özel ekip göreve başladı. Son bölümde saldırının bir numaralı planlayıcısı Pascal'ın peşine düşen ekip, onu sağ olarak yakalamayı başardı. Cezaevinden çıkartılarak ekibe katılan hacker ise Mete'nin oğlu çıktı. Finalde Hulki vurulurken, Serdar ve Zehra ise Ceren'i takip ederken kaza yaptı.

Magazin 15-03-2021 02:40

Teşkilat dizisi gerçek olayları mı anlatıyor? MİT dizisinin karakterleri gerçek hayatta kimi oynuyor?

Yönetmen koltuğunda Yağız Alp Akaydın'ın oturduğu Teşkilat dizisinin çekimleri Ankara'da yapılıyor. Birçok izleyicinin "gerçek olayları mı anlatıyor" diye merak ettiği Teşkilat dizisi, bir grup Milli İstihbarat Teşkilatı görevlisinin iş yaşamlarını ve özel hayatlarını konu alıyor.

Magazin 07-03-2021 15:42

Teşkilat dizisi nerede çekiliyor? Teşkilat dizisi ne zaman başlıyor ve konusu ne?

TRT1 ekranlarında yayınlanacak olan Teşkilat dizisi, dizi severler tarafından merakla araştırılmaya başlandı. Peki başrollerinde Çağlar Ertuğrul, Deniz Baysal, Ezgi Şenler gibi isimlerin yer aldığı Teşkilat dizisi nerede çekiliyor, Teşkilat dizisi ne zaman başlıyor ve konusu ne? İşte tüm detaylar...

Magazin 07-03-2021 15:32

Türkiye'nin isimsiz kahramanlarının hikayesi 'Teşkilat' bu akşam TRT 1'de başlıyor

TRT 1’in, yapımını TIMS&B Productions’ın, yapımcılığını Timur Savcı ve Burak Sağyaşar’ın gerçekleştirdiği yeni dizisi ‘Teşkilat’ ekran yolculuğuna bu akşam başlıyor.

Magazin 07-03-2021 15:04

Teşkilat dizisi Ezgi Şenler kimdir? Teşkilat dizisi Pınar biyografisi

7 Mart 2021 Pazar akşamı ekrana gelecek olan ve TRT1 ekranlarında yayınlanacak olan Teşkilat dizisi, dizi severler tarafından merakla araştırılmaya başlandı. Peki Teşkilat dizisinde "Pınar" karakteriyle yer alacak olan Ezgi Şenler kimdir? Ezgi Şenler boy, kilo ve Ezgi Şenler oynadığı diziler nedir? İşte tüm detaylar...

Magazin 07-03-2021 14:15

Ezgi Şenler Çatı Katı Aşk dizisinden ayrıldı mı? Ezgi Şenler kimdir? Ezgi Şenler aslen nereli? İşte Ezgi Şenler'in hayatı!

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Çatı Katı Aşk’ta şoke eden bir ayrılık yaşandığı iddia edildi. Dizide Ayşen karakterine hayat veren Ezgi Şenler’in projeden ayrıldığı konuşulmaya başlandı. Başrolünü oynadığı diziden ayrılık kararı alan Ezgi Şenler merak konusu oldu.

Magazin 02-10-2020 14:28

Bodrum Masalı'nın genç yıldızından yeni dizi

Bodrum Masalı'nda Aslı rolüyle yıldızı parlayan genç oyuncu Ezgi Şenler, Uğur Yücel'in yeni dizisiyle ekrana dönüyor.

Magazin 20-11-2017 03:50