Gargara Haberleri

Hiç aklınıza gelmez ama banyo alışkanlığınız diyabet riskinizi artırıyor

Diyabet ölümcül sonuçlara neden olabilen tüm yaşamı etkisi altına alan hastalıklar arasında bulunuyor. Diyabet riskini azaltmak için beslenmeye ve günlük alışkanlıklara dikkat etmek gerekiyor. Zararlarını bilmeden yaptığımız davranışlar diyabet riskinin artmasına neden olabiliyor.

Haber 06-10-22 12:00

Bu kış hastalıklardan uzak durun: Gripten korunmak için yapmanız gerekenler çok basit! Gripten kurtulmanın yolu da buradan geçiyor

Yaz sezonu bittikten sonra grip vakalarında artışlar görülmeye başlıyor. Özellikle okulların açılması ve havaların soğuması nedeniyle kapalı alanların yetersiz havalandırılması gribe yakalanan kişi sayısını artırıyor. İnsanlar gripten nasıl korunum? Gripten kurtulmak için ne yapmam gerekir? gibi soruları merak ediyor. İşte gripten kurtulmak için yapılan en etkili yöntemler...

Haber 04-10-22 06:55

Küçük rahatsızlıklarınız için ferahlama etkisi sunan uygun fiyatlı ürünler

Mide bulantısı, baş ağrısı, uykusuzluk, bel ağrısı gibi sorunlar çoğu zaman yaşam kalitesini derinden etkiler. Bu tür durumlar yaşıyorsanız en doğru adım bir doktora görünmek olsa da sorununuzu hafifletmenize yardımcı olacak kimi ürünleri keşfetmek de faydalı olabilir. Haydi gelin, birbirinden ilginç ve oldukça faydalı ürünlere beraber göz atalım.

Haber 26-09-22 13:45

Fark etmiyorsunuz ama küf oluşuyor! Çamaşır makinenizi temizlemek için tek ihtiyacınız olan...

Çamaşır makinesinin sürekli deterjan ve su ile yıkandığını düşünerek temiz olduğunu sanıyorsanız yanılıyorsunuz! Çamaşır makinesin de sizin görmediğiniz oldukça fazla kir, toz, küf, deterjan birikimi oluyor. Bunların temizlenmemesi sağlığınızı tehlikeye atıyor. Çamaşır makinesini temizlemek aşağıda bulunan temizlik hilesini deneyebilirsiniz.

Kadin 07-09-22 15:26

Gargara

Gargara Hakkındaki Haberler Mynet'te. Gargara Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.