Hapşırmak Haberleri

Cinsel ilişkiye gerek yok! Hiç beklemediğiniz anda kazara orgazm olabilirsiniz

Cinsel ilişkide birçok sorun bulunuyor. Orgazm olamamak bu sorunlar arasında yer alıyor. Orgazm için illa etkili bir cinsel ilişkiye girmenin gerekildiği düşünülse de bu konu büyük yanılgılar arasında yer alıyor. Seks veya mastürbasyon yapmadan da bilinçsiz bir şekilde orgazm olunabiliyor.

Haber 27-09-22 08:34

Fark etmeden yanlış yapıyor olabilirsiniz! Tüm sağlığınızı etkiliyor

Gün içerisinde sıklıkla idrar yapılıyor. Sağlığı korumak adına idrara çıkmak önem taşıyor. Ancak uzmanlar genellikle yanlış bir şekilde işendiğini belirtti. Doktor sosyal medyada yaptığı paylaşımda işemenin doğru yolunu anlattı. Oldukça etkileşim alan paylaşım birçok izleyicinin şaşırmasına neden oldu.

Kadin 20-06-22 09:58

Yazın artan alerjik reaksiyonlara dikkat!

Her ne kadar kışın bağışıklığın düşerek hastalıkların arttığı düşünülse de yaz aylarında da ortaya çıkan çok çeşitli problemler oluyor. Yaz aylarında artan alerji vakalarına karşı bilinçli olmak gerekiyor. Bu konularda yaşanan durumlar için önceden bilgili olmak tedavi sürecinin çok daha etkin şekilde yürütülmesini sağlıyor.

Haber 16-05-22 10:58

Büyük hayal kırıklığı: Hapşırmak isteyip hapşıramamak! Hapşırmak için ne yapmak gerekir?

Herkesin başına mutlaka gelen hapşırmak isteyip de hapşıramamak çok can sıkıcı bir konudur. Hapşıramamanın verdiği etkiyle hapşırmak için elimizden geleni yaparız. Buna gökyüzüne bakmak ve burnunu kaşımak da dahil bir sürü yol deneriz. Ama genelde istediğimiz o hapşırık bir türlü gerçekleşmez. Peki hapşırmak için ne yapmak gerekir?

Haber 26-01-22 08:36

Hapşırmak

Hapşırmak Hakkındaki Haberler Mynet'Te. Hapşırmak Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'Te Takip Edin.

Hapşırırken nefesinizi tutmayın

Göğüs Hastalıkları Uzmanı Doktor Ufuk Biliciler, hapşırırken nefesini tutan kişilerin, vücutta oluşan basınç sebebiyle akciğer patlamasından, beyin kanamasına kadar ciddi sağlık sorunlarıyla karşılaşabileceğini söyledi.

Haber 09-08-05 17:20

Hapşırık, kalbi koruyor

Hapşırık sırasında oluşan basınç nedeniyle kalp damarlarına yoğun kan pompalanmasının kalbe iyi geldiği bildirildi.

Haber 22-05-05 14:22

Neden hapşırırız? İşte sebepleri

Her burnu akan, tıkanan veya hapşıran kişinin allerjik nezle olması gerekmez. Bunlar, genel olarak rinit, yani burun iltihabı adı verilen bir çok hastalığın bulgularıdır. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Göğüs Hastalıkları Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ahmet Rasim Küçükusta hapşırmanın nedenlerini Mynet okurları için yazdı.

Haber 10-05-05 06:05