Hediyelik Eşya Haberleri

Çankırı'nın güzelliklerini yaptığı kartpostallarla anlatıyor

Çankırı'nın tarihi ve doğal güzelliklerini yansıtan kartpostallar yapan Ali Bülent Dereli: - "Türkiye'nin, Avrupa'nın, dünyanın çoğu yerine gidecek bunlar. Bununla birlikte küçük de olsa Çankırı'nın tanıtımına katkı sağlamış oluyoruz"

Yurthaber 26-09-22 11:15

Sevdiklerinize alabileceğiniz kişiye özel yaratıcı hediye önerileri

Acıyı, üzüntüyü, sevinci paylaştığımız ailemiz, arkadaşlarımız ve tüm sevdiklerimizi mutlu görmek elbette bizi de mutlu eder. Sevdiklerimizi mutlu etmenin en güzel yollarından biri de hiç şüphesiz onlara hediye almak! Bu sebeple hayatınızı güzelleştiren sevdikleriniz için birbirinden güzel kişiye özel hediye fikirlerini araştırdık ve listeledik. En güzel hediye fikirlerine göz atmaya ne dersiniz?

Haber 19-08-22 15:46

Deniz kabuklarını süs eşyasına dönüştürüyor

Deniz kabuklarını süs eşyasına dönüştürüyor

Yurthaber 08-08-22 10:38

Arkadaşlarına ya da sevgilisine hediye almakta zorlananlar için Amazon'dan fiyatına değecek hediye önerileri

En değer verdiğiniz insanlara, arkadaşlarınıza ya da sevgilinize hediye seçerken zorlanmanız oldukça normal. Sonuçta en sevdiğiniz insana en güzel ve uygun hediyeyi bulmak kolay bir iş değil. Bunun için sizlere birbirinden güzel ve fiyatını sonuna kadar hak eden ürünleri listeliyoruz. Ürünler arasından sevdiklerinize en uygun olanı seçerek onu hemen mutlu edebilirsiniz. İşte, karşınızda fiyatını sonuna kadar hak eden hediye önerileri!

Haber 29-06-22 15:29

Hediyelik Eşya

Hediyelik Esya Hakkındaki Haberler Mynet'te. Hediyelik Esya Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Babalar Günü hediyesi almayı unutanlara 200 TL altı harika öneriler

Finaller, iş yoğunluğu, yaz sıcakları ve çeşitli koşuşturmacalar derken Babalar Günü'nü unuttuysanız üzülmeyin. Babanıza geç de olsa sevimli bir sürpriz yaparak gönlünü alabileceğiniz birbirinden kaliteli ve kullanışlı hediye seçenekleri bulunuyor. Gelin, babanızın yaşantısını kolaylaştıracak ve her baktığında sizi anımsayacağı en iyi Babalar Günü hediye önerilerine beraber göz atalım!

Haber 29-06-22 14:57

Lösemili ve diyabetli çocuklar hastanedeki palyaçolu kermeste moral depoladı

Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Zerrin Orbak: - "Çocuklar hastanede yattığı sürece el sanatlarıyla meşgul oluyor. Bu etkinliklerle çocuklar hem moral buluyor hem de tedavilerinin gelişimine olumlu katkı sağlanıyor"

Yurthaber 28-06-22 12:07

ANNELER GÜNÜNÜN MUCİDİ ORTAYA ÇIKTI! Anneler Günü mayıs ayında kaçında? Anneler Günü bu pazar mı? Anneler Günü ne zaman kutlanır?

Anneler Günü giderek yaklaşmaya başlayınca araştırmalar hız kazandı. İş yoğunluğundan ya da başka sebeplerden dolayı Anneler Günü tarihini unutanlar Anneler Günü ne zaman, Anneler Günü bu pazar mı şeklinde araştırmalara başladı. En mükemmel varlıklarımız olan annelerimizin günü, Anneler Gününe dair merak edilenler!

Haber 06-05-22 09:51

EN GÜZEL GÜN! 2022 Anneler Günü ne zaman? Anneler Günü hangi güne denk geliyor? Anneler Günü nasıl ortaya çıktı?

Anneler günü yaklaşıyor. Anneler, sevginin, fedakarlığın, sıcaklığın ve sonsuz hoşgörünün sembolüdür. Aslında onların günü bir gün değil, her gündür. Ama Anneler Günü ile hakları ödenmeyecek olan biricik varlıklarımızın yüzlerini güldürmeye onları sevindirme şansı yakalarız. Güler yüzlerini hiç soldurmayan annelerin, anneler gününün bu yıl hangi güne denk geldiği merakla araştırılıyor. İşte Anneler Günü'ne dair detaylar!

Haber 26-04-22 08:57

Yöneticilik kariyerinin ardından hediyelik eşya tasarımcısı oldu

Yöneticilik kariyerinin ardından hediyelik eşya tasarımcısı oldu

Yurthaber 20-03-22 11:10

2022 Sevgililer Günü ne zaman? Sevgililer Günü için alınacak en güzel hediyeler!

Sevgililer Günü her sene 14 Şubat tarihinde pek çok ülkede kutlanıyor. Her sene olduğu gibi bu sene de sevgi ve aşkın ifade edildiği gün olarak 14 Şubat'ta Sevgililer Günü kutlanacak. Sevgilisi olan vatandaşlar bugüne özel sevdiklerine alınabilecek hediyeleri araştırmaya koyuldu. İşte 2022 Sevgililer Günü için alınacak en güzel hediyeler!

Haber 13-02-22 01:28

Favorim Grup EXPO, yarın Antalya'da açılacak

Favorim Grup EXPO, yarın Antalya'da açılacak

Yurthaber 01-02-22 11:20

Edirne'de hurda malzemelerden hediyelik eşya üretiliyor

Edirne'de hurda malzemelerden hediyelik eşya üretiliyor

Yurthaber 12-01-22 13:55

Öğretmenler Günü hediye fikirleri! Erkek ve kadın öğretmene alınacak Öğretmenler Günü hediyeleri

24 Kasım Çarşamba Öğretmenler Günü kutlanıyor. Öğretmenler Günü her yıl kutlanıyor. Milyonlarca öğrenci, öğretmenlerine alacak hediyeleri araştırıyor. İşte erkek ve kadın öğretmene alınacak en güzel 2021 Öğretmenler Günü hediyeleri...

Haber 23-11-21 11:36

Oyuncak, kozmetik ve hediyelik eşya satıcıları için 3 bin TL hibe desteği başvurusu nereden ve nasıl yapılır? 3 bin TL hibe desteği şartları neler?

Dün düzenlenen Kabine Toplantısı'nın ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan esnafa beklenen müjdeyi verdi ve 5 bin TL ile 3 bin TL hibe desteği verileceğini açıkladı. Peki oyuncak, kozmetik ve hediyelik eşya satıcıları için 3 bin TL hibe desteği başvurusu nereden ve nasıl yapılır? Oyuncak, hediyelik eşya ve kozmetik eşya satıcıları için 3 bin TL hibe desteği şartları neler? İşte yanıtı...

Finans 18-05-21 13:14

2021 Anneler günü için hediye önerileri neler? İşte en güzel anneler günü hediye fikirleri...

Vatandaşlar 2021 Anneler Günü için hediye önerilerini araştırmaya başladı. Önemli gün ve haftalar arasında bulunan Anneler Günü her yıl Mayıs ayında kutlanıyor. Annelere, eşlere hediyeler alınan bu özel günde çeşitli mesajlar da yollanıyor. Peki Anneler günü için hediye önerileri neler? 2021 Anneler Günü ne zaman kutlanacak? İşte 2021 yılı için en güzel anneler günü hediye fikirleri...

Haber 01-05-21 15:32

Kadınlar gününde ne hediye alınır? 8 Mart Dünya Kadınlar Günü hediye önerileri

Dünya Kadınlar Günü'nde ne hediye alınır? 8 Mart'ta yakınlarını mutlu etmek isteyen kişiler tarafından arama motorları üzerinden detaylı bir şekilde araştırılıyor. Dünyada çeşitli etkinlikler ile kutlanan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nün anlamı yıllar geçtikçe çok daha iyi anlaşılıyor. Peki, Kadınlar Günü'nde ne hediye alınır? İşte, Dünya Kadınlar Günü hediye önerileri!

Haber 06-03-21 21:30

Dünyada en çok hangi hediyelik eşyalar satılıyor?

Tatillerde satın alınan hediyelik eşyalar, herhangi bir yerde geçirdiğiniz zamanın hatıralarını canlandırmak için en çok tercih edilen ürünlerin başında geliyor.

Haber 17-02-21 11:20