Hokkabaz Haberleri Ve Son Dakika Hokkabaz Haberleri

Hokkabaz Haberleri Ve Son Dakika Hokkabaz Haberleri

Cem Yılmaz’ın başarılı filmlerinden biri olan Hokkabaz, 20 Ekim 2006 yılında gösterime sunulmuştur. Ali Taner Baltacı ile birlikte ortak olarak yönettiği bu sinema filmi, hokkabaz ve yardımcısının yaşadığı maceraları konu almaktadır. Filmde iki sihirbaz arkadaşın Anadolu turnesi için yola çıkmak istemeleri ile başlayan hikaye komandonun peşlerine takılmasıyla devam eder. Farklı bir işleyiş ile ilerleyen bu senaryo heyecanı doruğa çıkarırken büyük beğeni toplamaktadır. Hokkabaz filmi, İstanbul’un Şişli, Salacak ve Sirkeci gibi semtlerinde çekilmiş ve bazı bölümler için Çanakkale de Gelibolu, Eceabat, Alçıtepe ve Şehitler abidesi gibi bölgeler tercih edilmiştir. Senaryo yazarlığı ve yönetmenliğini yapan Cem Yılmaz, aynı zamanda Mazhar Alanson, Özlem Tekin, Tuna Orhan, Tuncer Salman, Kemal İnci ve Gürgen Öz ile birlikte Hokkabaz filminde rol almıştır.

Hokkabaz Haberleri

Cem Yılmaz'dan yeni film müjdesi

Ünlü komedyen Cem Yılmaz, 2006 yılında vizyona giren 'Hokkabaz' filminin devamının geleceğini duyurdu. Yılmaz, "2022'de bir 'İskender' hikayesi daha yapacağım" dedi.

Magazin 16-05-2021 15:03

Hokkabaz filmi nerede ve ne zaman çekildi?

Star Tv ekranlarında bir kez daha izleyicisi ile buluşan Hokkabaz filminin nerede ve ne zaman çekildiği merak konusu oldu. Cem Yılmaz'ın en sevilen filmlerinden biri olan Hokkabaz aradan yıllar geçmiş olmasına rağmen izleyenler tarafından büyük bir keyifle izleniyor. Peki, Hokkabaz filmi nerede ve ne zaman çekildi? Hokkabaz filminin oyuncuları kimlerdir? İşte, ayrıntılar...

Trend 15-05-2021 22:48

Kurtulamayacağı zincir olmadığını kanıtlayan efsane illüzyonist: Harry Houdini

Sihirbazlık numaralarını izlemek her daim heyecan verici olur. “Ne sihirdir ne keramet el çabukluğu maharet” sözünden hareketle aslında herkes sihirbaz şovlarının bir göz yanıltması olduğunu bilir. Kimileri şovun püf noktasını çözümlemek için dikkatli izler kimileri ise sadece eğlenmek için müdavimi olur. Ancak 19. yüzyılda yaşayan Harry Houdini isimli sihirbaz kendi dönemine damga vurarak açamayacağı kilit ve zincir olmadığını gösterdi.

Trend 03-05-2021 09:28

Hokkabaz konusu nedir? Hokkabaz filmi oyuncu kadrosunda kimler var? Hokkabaz filmi nerede çekildi?

Cem Yılmaz'ın senaryosunu yazdığı ve Ali Taner Baltacı ile ortak yönettiği Hokkabaz filmi 15 Ocak 2006 tarihinde vizyona girdi. Müziklerini Ozan Çolakoğlu’nun yaptığı filmin başrollerini Cem Yılmaz, Mazhar Alanson, Özlem Tekin ve Tuna Orhan paylaştı.

Trend 16-02-2021 12:27

Hokkabaz

Hokkabaz Hakkındaki Haberler Mynet'te. Hokkabaz Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Hokkabaz filminin yıllar sonra ortaya çıkan kamera arkası sahnesi güldürdü

Cem Yılmaz'ın 2006 yapımı Hokkabaz filminden sosyal medyaya düşen kamera arkası görüntüleri izleyenleri güldürüyor.

Magazin 11-05-2020 13:39

Hokkabaz filmi nerede ve ne zaman çekildi? Cem Yılmaz'ın Hokkabaz filmi konusu nedir?

Cem Yılmaz'ın en sevilen filmlerinden olan Hokkabaz bu akşam Star TV ekranlarında yayınlanıyor. Cem Yılmaz'a Mazhar Alanson, Tuna Orhan ve Özlem Tekin'in de eşlik ettiği Hokkabaz filminde, bir hokkabaz ve yardımcısının turne sırasında yaşadığı olaylar konu alınıyor. Peki Hokkabaz filmi nerede çekildi? İşte Hokkabaz konusu ve oyuncu kadrosu.

Magazin 10-05-2020 20:22