İett Haberleri

İETT otobüsü kaza yaptı! Tramvay seferleri aksadı

İstanbul Güngören'de tramvay hattında kaza yapan İETT otobüsü nedeniyle tramvay seferleri aksadı. Kabataş-Soğanlı istasyonları arasında yapılan seferler otobüsün çekilmesiyle normale döndü.

Haber 19-09-22 08:00

İETT Genel Müdürü’nden Ulaştırma Bakanına liyakat yanıtı

İETT Genel Müdürü Alper Bilgili sosyal medya hesabından dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Paylaşımında, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu'nun 'liyakat' sözlerine yanıt veren Bilgili, "Liyakatli Bakanlık bürokratlarımız, bilet zamlarını hararetle eleştirirken Ulaştırma Bakanlığı yüksek hızlı tren biletlerine yüzde 120'ye yakın zam yaparken de hiç itiraz ettiler mi acaba?" şeklinde konuştu. İşte detaylar...

Haber 18-09-22 16:59

Ümraniye'de duvara çarpan İETT otobüsündeki 2 kişi yaralandı

Ümraniye'de duvara çarpan İETT otobüsündeki 2 kişi yaralandı

Yurthaber 12-09-22 13:07

Bugün toplu taşıma ücretsiz mi? 12 Eylül toplu taşıma İETT otobüs, metro, metrobüs saat kaça kadar bedava?

Bugün toplu taşıma ücretsiz mi, sorusunun yanıtını öğrenmek isteyen vatandaşlar 12 Eylül 2022 Pazartesi günü 2022-2023 eğitim-öğretim yılının ilk günü olması sebebiyle merak konusu oldu. Okulların ilk günü toplu taşıma kullanacak olan vatandaşlar, İETT 12 Eylül tarifesini merak ediyor. Peki, bugün otobüsler ücretsiz mi? 12 Eylül toplu taşıma İETT otobüs, metro, metrobüs saat kaça kadar bedava?

Haber 12-09-22 08:34

İstanbullular dikkat! Yaz tarifesi sona eriyor: İBB, toplu ulaşımda kış tarifesine geçiyor

İstanbul Büyükşehir Belediyesine (İBB) bağlı hizmet veren toplu ulaşım araçlarından otobüs, metro ve vapurlarda yaz tarifesi sona eriyor. İBB'den yapılan açıklamaya göre, İETT otobüsleri, 10 Eylül itibarıyla kış tarifesine geçti. Kentte günde 5 bin 237 araçla 52 bin 985 sefer düzenlenmesi planlanıyor. Öte yandan, yeni eğitim öğretim yılının ilk gününde yaşanabilecek yoğunluk için İETT, toplam 1916 ek sefer düzenleyecek.

Haber 11-09-22 16:26

Tepki çeken görüntüler! Direksiyon başında görüntülü konuştu

Marmara Cezaevi-Bayrampaşa Otogar seferini yapan İETT otobüsünün şoförü, aracı kullanırken cep telefonuyla görüntülü konuştu. Otobüs şoförünü, otobüsteki yolcu cep telefonu kamerasıyla görüntüledi. Bazı yolcular şoföre, 'Sen de kaza yapacaksın, önüne bak' diyerek tepki gösterdi.

Haber 09-09-22 10:10

İETT Genel Müdürü Bilgili'den 'yakıt fiyatları' isyanı! 'Belediyeler kendi bütçelerinden karşılamak durumunda kaldı'

Yakıt fiyatlarındaki artışa paralel olarak belediyelerin toplu ulaşım araçlarında da bilet fiyatları yükseliş gösteriyor. İstanbul'da da bilet fiyatları şikayet konusu haline geldi. İETT Genel Müdürü Alper Bilgili ise bilet fiyatlarının yakıt fiyatlarındaki artış nedeniyle arttığını vurgulayarak bir tablo paylaştı ve çarpıcı bir karşılaştırma yaptı ve "Belediyeler de artık toplu ulaşım maliyetlerinin neredeyse 2/3‘ünü kendi bütçelerinden karşılamak durumunda kaldılar" açıklamasında bulundu.

Haber 07-09-22 10:34

Son Dakika: Yenikapı'da feci kaza! İETT otobüsü çok sayıda araca çarptı

Son dakika haberi: Yenikapı Sahil Yolunda feci bir trafik kazası meydana geldi. Sirkeci yönüne giden İETT otobüsü 7 araca çarptı. Kazada otobüs şoförünün de içlerinde olduğu 13 kişi yaralandı. Görgü tanığı Aydın Aydemir, "Ben şoförle konuştum. Şoför 'fren patlamış galiba, ben ne kadar frene bastıysam da bir türlü aracı kontrol altına aldıramadım' dedi" diye konuştu.

Haber 06-09-22 13:12

İBB'den ödenek alamayan bazı özel halk otobüsleri sefere çıkamıyor

Bireysel Otobüsçüler Derneği Başkan Yardımcısı Memduh Yangöz: - "İBB aylık ödenekleri geç ödüyor. Bu aylık ödenekler zaten yeterli değil, az olan ödeneklerdir" - "Bu yüzden özel halk otobüsçüleri mağdur oluyor. Araçlarına yakıt alamıyorlar ve sefere çıkamıyorlar"

Yurthaber 31-08-22 12:48

Bugün otobüsler ücretsiz mi? 30 Ağustos Zafer Bayramı'nda otobüs, metro ve toplu taşıma bedava mı?

30 Ağustos otobüsler ücretsiz mi, sorusunun cevabı İstanbul, Ankara, İzmir gibi büyükşehirlerde yaşayan vatandaşlar tarafından merak konusu oldu. İstanbul'da yaşayan birçok kişi arama motorlarında İETT otobüsü, metro, Marmaray, metrobüs gibi toplu taşıma araçlarına ilişkin son durumu öğrenmek için sorgulama yapmayı sürdürüyor. Peki, bugün otobüsler ücretsiz mi? 30 Ağustos Zafer Bayramı'nda otobüs ve metro bedava mı? İşte detaylar...

Haber 30-08-22 14:49

30 Ağustos İETT ücretsiz mi? 30 Ağustos Zafer Bayramı'nda İstanbul'da toplu taşıma, metro, metrobüs, marmaray, otobüsler ücretsiz mi?

30 Ağustos İETT ücretsiz mi, sorusunun yanıtı İstanbul'da yaşayan vatandaşlar tarafından merak konusu oldu. İstanbul'da yaşayan vatandaşlar internette konuya ilişkin araştırma yapıyor. İstanbul Elektrik Tramvay ve Tünel İşletmeleri konusunda İBB'den konuya ilişkin açıklama yapıldı. Peki, 30 Ağustos İETT ücretsiz mi? 30 Ağustos Zafer Bayramı'nda İstanbul'da toplu taşıma, metro, metrobüs, marmaray, otobüsler ücretsiz mi?

Haber 30-08-22 10:50

30 Ağustos otobüsler ücretsiz mi? 30 Ağustos Zafer Bayramı İstanbul'da otobüs, metro, Marmaray, metrobüs, toplu taşıma bedava mı?

30 Ağustos Zafer Bayramı sebebiyle resmi tatili değerlendirmek isteyen birçok kişi İstanbul'da İETT otobüsü, metro, Marmaray, metrobüs gibi toplu taşımaların ücretsiz olup olmadığını öğrenmek için internette araştırma yapmaya devam ediyor. Peki 30 Ağustos otobüsler ücretsiz mi? 30 Ağustos Zafer Bayramı İstanbul'da otobüs, metro, Marmaray, metrobüs, toplu taşıma bedava mı?

Haber 30-08-22 06:52

İETT otobüs şoförünün direksiyonu yolcuya teslim etmesi akıllara durgunluk verdi

Silivri-Avcılar '303A' hattında sefer yapan İETT otobüsü şoförü, yanındaki kişiye direksiyonu teslim ederek, bir süre yanında yolculuk yaptı. Yolcu Erkut Güner o anları cep telefonu kamerasıyla kaydederek şikayet etti. Görüntülerde şoförün cep telefonuyla ilgilendiği ve bir süre sonra da yanındaki kişinin otobüsü kullandığı görülüyor. İETT, şoföre 100 bilet bedeli para cezası verildiğini bildirdi.

Haber 26-08-22 15:00

İETT otobüsünde dehşeti yaşatmışlardı! Şoförün aldığı karar şoke etti

İETT şoförü İhsan Uzun'un trafikte yaşadığı dehşet, işini bırakmasıyla sonuçlandı. Geçtiğimiz günlerde otobüsteki yolcularla beraber trafikte korku dolu anlar yaşayan Uzun, can güvenliği olmadığı gerekçesiyle görevinden istifa ettiğini açıkladı. Benzer saldırılara sık sık maruz kaldığını belirten Uzun'un uğradığı saldırı kamera tarafından anbean görüntülendi.

Haber 20-08-22 09:44

Üsküdar'da birbirine yol vermeyen İETT otobüsü ile otomobilin sürücüleri trafiğe neden oldu

Üsküdar'da birbirine yol vermeyen İETT otobüsü ile otomobilin sürücüleri trafiğe neden oldu

Yurthaber 15-08-22 12:41

GÜNCELLEME- İstanbul'da tırdan sarkan demirler İETT otobüsüne çarptı

Kazada 2'si ağır 4 kişi yaralandı YARALI SAYISI GÜNCELLENDİ, DETAYLAR EKLENDİ

Yurthaber 12-08-22 16:22

Beylikdüzü'nde saldırıya uğrayan İETT şoförü ilk kez konuştu! Yürek burkan sözler

İstanbul'un Beylikdüzü ilçesinde dün sabaha karşı saatlerde İETT şoförü Mehmet Karadeniz, korku dolu anlar yaşadı. 'Sollama' gerginliği nedeniyle 4 kişi öfkelenip otobüsün önünü kesti ve Karadeniz'e tehditler eşliğinde aşağı inmesini söyleyerek bağırdı. Bir kişi şoför camından Karadeniz'e vururken diğerleri ise otobüse tekme ve yumruklarla saldırdı. Olayın ardından konuşan Karadeniz'in trafik magandalarının zulmü yüzünden mesleği bırakmayı düşündüğünü dile getirmesi ise yürekleri burktu.

Haber 11-08-22 16:16

İEET otobüsüne saldırı anı cep telefonu kamerasına yansıdı

İEET otobüsüne saldırı anı cep telefonu kamerasına yansıdı

Yurthaber 11-08-22 14:23

Yer: İstanbul! Otobüsün camlarını yumruklayıp tekmelediler, sebebi şoke etti

İstanbul'da bir otomobil sürücüsü ve beraberindeki 2 kişi, bir İETT otobüsünün kendilerini sollamasına kızıp takip etti. Otobüsün önünü araçlarıyla kesen saldırganlar, camları yumruklayıp tekmelemeye başladı. Yolcular büyük korku yaşarken o anlar saniye saniye görüntülendi.

Haber 11-08-22 09:36

Üsküdar'da kaza yapan İETT otobüsünde hasar oluştu

Üsküdar'da kaza yapan İETT otobüsünde hasar oluştu

Yurthaber 08-08-22 07:14

İBB'nin aldığı 100 yeni metrobüs törenle filoya katıldı

İBB Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu: - "Sefer süresi dolmuş, tabiri caizse artık hizmetini kaliteli veremeyen, istediği kapasitede çalışamayan ve sık sık arıza yapan bir envanter söz konusu. Metrobüs hattındaki otobüsleri yenilemek için özellikle büyük çaba gösterdik"

Yurthaber 30-07-22 13:26

İETT otobüsünde cinsel ilişkiye giren şoför hakkında hapis istemi

İETT otobüsünde cinsel ilişkiye giren şoför hakkında hapis istemi

Yurthaber 27-07-22 13:51

Kadıköy'deki İETT otobüsünde fotoğrafını çekerken yakalandı, yediği tokatlar kameraya yansıdı

İstanbul Kadıköy'deki bir İETT otobüsünde ortalık bir anda karıştı. Başkasının fotoğrafını çektiği iddia edilen bir kişiye diğer yolcular çok sert müdahale etti. Otobüsteki yolcular tarafından tutulan şüpheli, bu duruma direnince art arda tokat yedi. Şüpheliye bir adamın "sus dilini kopartacağım senin" dediği duyulurken, o anlar cep telefonu kamerasına yansıdı.

Haber 24-07-22 11:08

Ümraniye'de arıza yapan İETT otobüsünün motorundan dumanlar yükseldi

Ümraniye'de arıza yapan İETT otobüsünün motorundan dumanlar yükseldi

Yurthaber 17-07-22 14:27

Bugün otobüsler ücretsiz mi? 15 Temmuz İstanbul'da otobüs, metro, Marmaray, tramvay bedava mı? 15 Temmuz 2022 Cuma

Bugün otobüslerin, metro, Marmaray, tramvay ve şehir hatlarının ücretsiz olup olmadığı İstanbullular tarafından merak konusu oldu. Birçok kişi internette konuya ilişkin araştırma yapmaya devam ediyor. Peki Bugün otobüsler ücretsiz mi? 15 Temmuz İstanbul'da metro, Marmaray, İETT otobüsleri, tramvay, şehir hatları bedava mı? Merak edilen tüm bu soruların yanıtına haberimizden ulaşabilirsiniz...

Haber 15-07-22 09:44

Bugün otobüsler ücretsiz mi 2022? 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü İstanbul'da metro, Marmaray, İETT otobüsleri, tramvay bedava mı?

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü İstanbul'da metro, Marmaray, İETT otobüsleri, tramvay ve şehir hatlarının ücretsiz olup olmadığı vatandaşlar tarafından merak konusu oldu. İstanbullular konuya ilişkin yaptıkları araştırmalara hız verdi. Peki 15 Temmuz'da otobüsler ücretsiz mi 2022? 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü İstanbul'da metro, Marmaray, İETT otobüsleri, tramvay, şehir hatları bedava mı? Merak edilen tüm bu soruların yanıtı haberimizde...

Haber 15-07-22 06:39

Sultanbeyli’de ilerleyemeyen İETT otobüsü için vatandaşlar seferber oldu

Sultanbeyli’de sürücüsünün yanlış park etmesiyle arka kısmı yolda kalan otomobil nedeniyle İETT otobüsü yolda ilerleyemedi. İETT otobüsünün otomobile çarpmadan ilerleyebilmesi için seferber olan vatandaşlar, otomobili el birliğiyle ittirerek olduğu yerden ileri taşıdı. O anlar cep telefonu kamerasına yansıdı.

Haber 11-07-22 12:12

Üsküdar'da arızalanan İETT otobüsünü vatandaşlar itti

Üsküdar'da arızalanan İETT otobüsünü vatandaşlar itti

Yurthaber 05-07-22 23:10

Yol verme tartışmasında dehşet! İETT aracını yumrukladı, şoförünü tehdit etti

Ümraniye’de bir araç sürücüsü yol verme tartışması yaşadığı İETT aracının camına yumruklarla saldırdı. Otobüs şoförünü tehdit eden şahsa otobüs içerisindeki yolcular da uyarıda bulundu. Yaşanan o anlar vatandaşın cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı.

Haber 01-07-22 09:46

Sultanbeyli’de İETT otobüsüne takılan patenli gencin tehlikeli hareketleri şaşkına uğrattı

Sultanbeyli’de İETT otobüsünün arkasında takılarak tehlikeli şekilde yolculuk eden patenli genç, yolculuk esnasında akrobatik hareketlerde bulundu. Patenli genç otobüs seyir halinde olduğu esnada zıplayarak ve sağa sola kayarak görenlerin yüreğini ağzına getirdi. O anlar cep telefonu kamerasına yansıdı.

Haber 25-06-22 10:57

Ümraniye'de 3 İETT otobüsü zincirleme kaza yaptı

Hasar meydana gelen otobüslerden indirilen yolcuların ulaşımları başka araçlarla sağlandı

Yurthaber 20-06-22 11:15

YKS günü toplu taşıma ücretsiz mi 2022? 18 -19 Haziran otobüs, metro, metrobüs bedava mı?

YKS günü toplu taşıma ücretsiz mi? Üniversite sınavı TYT yani Temel Yeterlilik Testi ile başladı. Sınav Pazar günü diğer 2 oturum olan AYT (Alan Yeterlilik Testi) ve YDT (Yabancı Dil Testi) ile devam edecek. Peki 18 -19 Haziran otobüs, metro, metrobüs bedava mı? İşte 18 -19 Haziran 2022 için YKS sebebiyle yapılan açıklama...

Egitim 18-06-22 17:20

YKS günü toplu taşıma ücretsiz mi? 18 Haziran Cumartesi İETT, metro, metrobüs, Marmaray, vapur bedava mı?

YKS günü toplu taşıma ücretsiz mi? 18 Haziran Cumartesi günü ile 19 Haziran Pazar günü gerçekleştirilecek olan Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) sebebiyle otobüs, metro, metrobüs, Marmaray, vapur gibi toplu ulaşım araçlarının ücretsiz olup olmadığı İstanbul ve Ankara gibi büyükşehirlerde yaşayan öğrenciler tarafından merak ediliyor. Birçok kişi internette araştırma yapmaya başladı. 18 Haziran Cumartesi İETT, metro, metrobüs, Marmaray, vapur bedava mı? İşte detaylar...

Haber 18-06-22 08:30

18 Haziran Cumartesi otobüsler ücretsiz mi? YKS günü toplu ulaşım bedava mı, İETT, metro, metrobüs, Marmaray, vapur ücretsiz mi hizmet verecek?

18 Haziran Cumartesi otobüsler ücretsiz mi? Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) sebebiyle otobüs, metro, metrobüs, Marmaray, vapur gibi toplu ulaşım araçlarının ücretsiz olup olmadığı hem megakent İstanbul'da hem de başkent Ankara'da yaşayan öğrenci, veli ve öğretmenler tarafından merak konusu oldu. Birçok kişi internette araştırma yapmaya başladı. Peki YKS günü toplu ulaşım bedava mı, İETT, metro, metrobüs, Marmaray, vapur ücretsiz mi hizmet verecek? İşte detaylar...

Haber 18-06-22 08:30

YKS günü toplu taşıma ücretsiz mi? 18-19 Haziran 2022 YKS sınavında metro, metrobüs, Marmaray, vapur ücretsiz mi hizmet verecek?

YKS günü toplu taşıma ücretsiz mi? Üniversite sınavı 18 - 19 Haziran'da TYT, AYT, YDT olmak üzere 3 oturumda gerçekleştirilecek. Otobüs, metro, metrobüs, Marmaray, vapur gibi toplu ulaşım araçlarının sınav günü ücretsiz olup olmadığı merak konusu oldu. Peki 18-19 Haziran 2022 YKS sınavında metro, metrobüs, Marmaray, vapur ücretsiz mi hizmet verecek? YKS günü toplu taşımalara ilişkin detaylar haberimizde...

Haber 18-06-22 08:29

İETT otobüsü 17 araca çarptı! Ortalık savaş alanına döndü

İstanbul Eyüpsultan’da kimliği belirsiz bir kişinin kullandığı İETT otobüsü ara sokakta bulunan park halindeki 17 araca çarptı. Sürücü olay yerinden kaçarken 17 araçta büyük hasar meydana geldi.

Haber 18-06-22 07:12

Özel halk otobüsçülerinin İBB'den ödeneklerini alamaması araç arızalarını artırıyor

Bireysel Otobüsçüler Derneği Başkan Yardımcısı Memduh Yangöz: - "Her otobüsçünün 350-400 bin lira civarında alacağı var, zaten otobüsçüler, bir o kadar da dışarıya borçlanmışlar. Ya kredisi gecikmiş ya tamir bakım diğer borçları var" - "Tek merkezden yönetim sistemine geçilirken garajların oluşturulacağı ve özel halk otobüslerinin de bu garajlardan faydalanacağı vaat edilmişti. Bu sözler tutulmadı"

Yurthaber 15-06-22 13:59

İBB Meclisinde İETT araştırma raporu sunuldu

İBB AK Parti Meclis Üyesi Muhammet Kaynar: - ''2019-2021 yıllarında otobüs bakım-onarım işlerinin yüzde 44'ü, otobüs alım ihalelerinin ise yüzde 48'i Ulaşım İç ve Dış Ticaret AŞ'ye verilmiş gözüküyor. İddiaların odağında bir firma. Bu firmaya 3 yılda toplam 2 milyar 114 milyon 164 bin 630 liralık ihale verilmiş''

Yurthaber 14-06-22 20:18

Üsküdar'da İETT otobüsünün karıştığı kazada 1 kişi yaralandı

Üsküdar'da İETT otobüsünün karıştığı kazada 1 kişi yaralandı

Yurthaber 11-06-22 10:17

Peş peşe gelen benzin ve motorin zamları sonrası İETT Müdürü Bilgili'den dikkat çeken sözler! 'Son bir yılda dört katına çıktı...'

Akaryakıta gelen zam sonrasında İETT Genel Müdürü Alper Bilgili, sosyal medyadan dikkat çeken bir açıklamada bulundu. Son gelen zamla birlikte İstanbul'da motorinin litre fiyatının 28 TL'ye dayanırken Bilgili yaptığı paylaşımda "Mazot fiyatı 4 katına çıktı" dedi.

Finans 08-06-22 09:54

Tamir etmek istediği İETT otobüsünün altında kalan işçi hayatını kaybetti

Beykoz'da arızalanan İETT otobüsünü tamir etmeye çalışan teknik personel Erdoğan Bulut(45) otobüsün altında kalarak hayatını kaybetti.

Haber 07-06-22 23:03

İETT otobüsünde taciz için akılalmaz savunma! 'Telefonum bozuk olduğu için kendi kendine fotoğraf çeker'

İETT otobüsünde yan koltukta oturan E.A. (27) isimli kadının fotoğraflarını çektiği gerekçesiyle gözaltına alınan şüpheli Muhsin B.’nin emniyet ifadesi ortaya çıktı. Muhsin B.’nin "Telefonum bozuk olduğu için tamirciye götürüyordum. Telefonum bozuk olduğu için ara ara kendi kendine fotoğraf çeker, mesajlar atar. Bu tamamen benim dışımda gerçekleşen olaydır" dediği öğrenildi. Savcılık, şüpheliyi tutuklama talebiyle hakimliğe sevk etti, hakimlik ise adli kontrolle serbest bıraktı. İşte detaylar!

Haber 06-06-22 16:50

29 Mayıs'ta otobüsler ücretsiz mi? Bugün toplu taşıma, metro, metrobüs, marmaray bedava mı? 29 Mayıs 2022 Pazar

29 Mayıs'ta otobüsler ücretsiz mi? sorusunun yanıtı Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı ile İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) AK Parti grubu tarafından yapılan açıklama ile yanıt buldu. İstanbullular konuya ilişkin yaptıkları araştırmalara hız verdi. Peki 29 Mayıs'ta otobüsler ücretsiz mi? Bugün toplu taşıma, metro, metrobüs, marmaray bedava mı? İşte Tevfik Göksu'nun otobüs, metro, metrobüs ve marmaray da dahil olmak üzere toplu taşıma araçlarına dair yaptığı açıklamanın detayları...

Haber 29-05-22 01:34

29 Mayıs'ta toplu taşıma ücretsiz mi? 29 Mayıs Pazar günü otobüsler, İETT, metro, metrobüs, marmaray ve vapur ücretsiz mi?

29 Mayıs'ta toplu taşıma ücretsiz mi? sorusunun yanıtı ile metro, metrobüs, marmaray ve vapur gibi ulaşım araçlarının İstanbul’un fethi dolayısıyla bedava olup olmayacağı merak konusu oldu. Vatandaşlar internette konu ile ilgili araştırma yapmaya devam ediyor. Peki 29 Mayıs'ta toplu taşıma ücretsiz mi? 29 Mayıs Pazar günü otobüsler, İETT, metro, metrobüs, marmaray ve vapur ücretsiz mi? İşte Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı ile İBB AK Parti grubundan yapılan açıklamanın ayrıntıarı...

Haber 29-05-22 01:17

Akaryakıta gelen zamların ardından İETT Genel Müdürü Bilgili'den flaş sözler! Toplu ulaşıma zam mı gelecek?

Geçtiğimiz iki günde akaryakıt fiyatlarına üst üste gelen zamların ardından İETT Genel Müdürü Alper Bilgili'den dikkat çeken bir açıklama geldi. Bilgili, son zamların İETT'ye yıllık maliyetinin en az 500 milyon lira olduğunu söylerken, bu sözler sonrası akıllara "Ulaşıma zam gelir mi?" sorusu geldi.

Haber 28-05-22 15:08

Otobüsü saldırıya uğrayan İETT şoförü şimdi de bıçaklandı: Bizi kestiler

Avcılar'da 2 ay önce kullandığı otobüsü taşlı saldırıya uğrayan İETT şoförü Tarık Akçam, bu kez de Esenyurt'ta bıçaklı saldırıya uğradı. Akçam'a saldıran motosiklet sürücüsü olay yerinden kaçarken, kolundan yaralanan şoför, peş peşe yaşadığı saldırılara tepki gösterdi. "Arkamızda kimse yok" diyen talihsiz adam, "Bizi kestiler, illa ölümle mi sonuçlansın?" diye isyan etti.

Haber 24-05-22 06:24

İETT'ye iki ödül birden

Bu yıl 13’üncüsü düzenlenen, teknoloji dünyasının en önemli ödüllerinden IDC Türkiye CIO Zirvesi’nde İETT Teknoloji ile İnovasyon ve BT Yönetişim kategorilerinde iki ödül kazandı.

Haber 20-05-22 14:24

19 Mayıs'ta otobüsler ücretsiz mi, bedava mı? 19 Mayıs'ta metro, metrobüs, Marmaray ve vapur ücretsiz mi?

19 Mayıs'ta otobüsler ücretsiz mi? sorusunun yanıtını öğrenmek isteyen birçok vatandaş; sevdikleri, yakınları ve arkadaşlarıyla gezip, görüşmek için internette araştırma yapmaya başladı. Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nda toplu taşımalara ilişkin son durumun ne olduğu merak konusu oldu. Peki 19 Mayıs'ta otobüsler ücretsiz mi, bedava mı? 19 Mayıs'ta metro, metrobüs, Marmaray ve vapur ücretsiz mi? İşte Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı ve toplu taşımaya ilişkin bilgiler...

Haber 19-05-22 10:33

İETT otobüsünde ilginç anlar! Şoför 'psikolojim bozuldu' diyerek kontak kapattı

İstanbul'da seyir halindeki İETT otobüsünde şaşkına çeviren bir olay yaşandı. Otobüsün şoförü, psikolojisinin bozulduğunu belirterek bir anda otobüsü yol kenarına park etti ve daha fazla ilerleyemeyeceğini söyledi. Otobüsteki yolcular duruma tepki gösterirken, şoför, "Elim, ayağım titriyor. Ben bu şekilde gitmiyorum" dedi. O anlar otobüsteki yolcular tarafından cep telefonu kamerasına kaydedildi. İşte şaşkına çeviren olayın detayları!

Haber 16-05-22 11:05