Karayipler Haberleri

Bulunduğunda kan içinde yüzüyordu! Gizemli ölümü herkesi şoke etti

İngiliz bir emekli olan 72 yaşındaki Diana Theodore, geçtiğimiz hafta sabahın erken saatlerinde, Karayipler'in St Lucia bölgesindeki evinde ölü bulundu. Theodore, köpeğinin yanında yatağının altında kanlar içinde yüzerken bağlanmış halde bulundu. Talihsiz kadının ölümüne ilişkin soruşturmaların sürdüğü bildirildi.

Trend 11-08-22 12:37

79 milyondan fazla kişi bu görüntüye kilitlendi! Dev yılan vinçle kaldırıldı

Ağızları açık bırakan olayın adresi Karayip adası Dominika. Tiktok'ta 79 milyondan fazla izlenen görüntüde dev yılanın bir iş makinesi tarafından taşındığı görülüyor. Vinç sayesinde bulunduğu yerden kaldırılan yılanın canlı olduğuna dikkat çekilirken kullanıcılar ''bu dünyanın en büyük yılanı'' şeklinde yorumda bulundular.

Haber 21-10-21 13:47

Bavulundan çıkan şey hayatının şokunu yaşattı: Hâlâ canlı!

Tatil için Karayiplerdeki ada ülkesi Barbados’a giden Britanyalı Lisa Russell’ın (47) bavulundan eve döndüğünde bir sürpriz çıktı. Bavulunu toplarken sütyeninin içinden kertenkele çıkan kadın hayatının şokunu yaşarken kertenkelenin hala yaşadığı belirtildi.

Haber 11-09-21 08:40

Karayip ülkeleri alarma geçti! Tropik fırtına yaklaşıyor

Karayip kıyılarına yaklaşan şiddetli fırtına nedeniyle bölge ülkeleri alarma geçti.

Haber 13-08-21 07:09

Karayipler

Karayipler Hakkındaki Haberler Mynet'te. Karayipler Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Karayipler'de volkan patladı, ada külle kaplandı!

Karayipler'deki St. Vincent Adası’nda La Soufriere Yanardağı'nın neden olduğu kül tabakası hayatı zorlaştırdı. Küllerin depoları kirletmesi nedeniyle adada su sıkıntısı da yaşanıyor. Şu ana kadar herhangi bir can kaybı bildirilmedi. Ancak yanardağdaki hareketliliğin haftalarca sürebileceği belirtiliyor.

Haber 15-04-21 09:54