Kaygı Bozukluğu Haberleri

Sabahları yaşanan bu rahatsızlığa dikkat! Artık görmezden gelmeyin

Sabah erken saatlerde uyanmak birçok kişi için işkence olarak görülüyor. Erken saatlerde uyanınca uykusuz ve mutsuz olmak tüm vücudu etkiliyor. Sabahları yaşanan bazı sağlık problemleri genellikle göz ardı ediliyor. Ancak bu sorunların altında çeşitli hastalıklar bulunabiliyor. İşte sabahları mide bulantısına neden olan o etkenler...

Haber 05-01-23 09:14

Bir kaşığı psikolojiyi yerle bir ediyor, anksiyete ve depresyona neden oluyor

Anksiyete, kaygı bozukluğu, stres ve depresyon içinde bulunduğumuz dönemde bastırılmaya çalışılan ancak milyonlarca insanın yaşadığı psikolojik rahatsızlıkların başında geliyor. Araştırmalar, bazı yiyeceklerin ruh halini iyileştirdiğini, bazılarının ise stres ve kaygıyı kötüleştirdiğini gösteriyor. Kaygıyı azaltmak için yenecek veya kaçınılacak yiyecekler hakkında daha çok bilgi sahibi olarak hem ruh sağlığınıza hem de genel sağlığınıza katkıda bulunabilirsiniz.

Haber 23-11-22 16:14

Yüzde kaç kaygılısın?

Kimi görsek çok kaygılı olduğundan bahsediyor ancak hangi oranda kaygılı olduğunun cevabını bilmiyor. Sen de kaygılıyım diyenlerdensen harika bir testle yüzde kaç kaygılı olduğunu ölçebiliriz. Böylece ne kadar kaygılı olduğunu görebilir ve kaygı seviyeni azaltmanın yollarını arayabilirsin!

Trend 24-09-22 00:20

Giderek artıyor! Egzama olmamak için ona yol açan davranışları önlemek gerekiyor

Egzama büyük problemlere yol açan cilt hastalıkları arasında bulunuyor. Sonbahar dönemiyle artış gösteren egzama hakkında bilinçli olmak gerekiyor. Fark etmeden yapılan davranışlar egzamaya neden olabilir ve şiddetini artırabiliyor. İşte egzamaya yol açan davranışlar...

Haber 19-09-22 13:33

Kaygı Bozukluğu

Kaygı Bozukluğu Hakkındaki Haberler Mynet'te. Kaygı Bozukluğu Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Toplumda yaşanan birçok sorunun nedeni olabilir! Uzun süre seks yapılmazsa ne olur?

Cinsel ilişkiye girme sayısı önemli olur mu demeyin! Uzmanlar uzun süredir seks yapmayan kişilerin birçok sağlık sorununa maruz kaldığını belirtiyor. Uzun süre seks yapmamak hem sizi hem de çevrenizi olumsuz etkiliyor olabilir.

Haber 13-09-22 15:50