Kilogram Haberleri

Altının kilogram fiyatı yükseldi

Borsa İstanbul Kıymetli Madenler ve Kıymetli Taşlar Piyasası'nda (KMKTP) standart altının kilogram fiyatı 2 milyon 448 bin liraya yükseldi. Tüm metallerde toplam işlem hacmi de 1 milyar 451 milyon 346 bin 887,21 lira düzeyinde gerçekleşti.

Finans

Altının kilogram fiyatı yükseldi

Borsa İstanbul Kıymetli Madenler ve Kıymetli Taşlar Piyasası'nda (KMKTP) standart altının kilogram fiyatı 2 milyon 430 bin liraya yükseldi. Altın borsasında bugün en fazla işlem yapan kurumlar, Ahlatçı Döviz ve Kıymetli Madenler, NMGlobal Kıymetli Madenler, Türkiye İş Bankası, Uğuras Kıymetli Madenler ile İstanbul Altın Rafinerisi olarak sıralandı.

Finans

Altının kilogram fiyatında gerileme

Borsa İstanbul Kıymetli Madenler ve Kıymetli Taşlar Piyasası'nda (KMKTP) standart altının kilogram fiyatı 2 milyon 515 bin liraya geriledi. Altın borsasında bugün en fazla işlem yapan kurumlar, Türkiye İş Bankası, İstanbul Altın Rafinerisi, Uğuras Kıymetli Madenler, NMGlobal Kıymetli Madenler ile EHG Yetkili Müessese olarak sıralandı.

Finans

Altının kilogram fiyatında gerileme

Borsa İstanbul Kıymetli Madenler ve Kıymetli Taşlar Piyasası'nda (KMKTP) standart altının kilogram fiyatı 2 milyon 605 bin liraya geriledi. Tüm metallerde toplam işlem hacmi de 5 milyar 205 milyon 126 bin 530,63 lira düzeyinde gerçekleşti.

Finans

Kilogram

Kilogram Hakkındaki Haberler Mynet'te. Kilogram Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Altının kilogram fiyatı 2 milyon 625 bin liraya yükseldi

Borsa İstanbul Kıymetli Madenler ve Kıymetli Taşlar Piyasası'nda (KMKTP) standart altının kilogram fiyatı 2 milyon 625 bin liraya yükseldi.

Finans

Altının kilogram fiyatı yükselişte

Borsa İstanbul Kıymetli Madenler ve Kıymetli Taşlar Piyasası'nda (KMKTP) standart altının kilogram fiyatı 2 milyon 415 bin liraya yükseldi. Altın borsasında bugün en fazla işlem yapan kurumlar, İstanbul Altın Rafinerisi, Zirve Değerli Madenler, INTL HRM Kıymetli Madenler, Fetih Döviz ve Kıymetli Madenler ile NMGlobal Kıymetli Madenler olarak sıralandı.

Finans

Kuyumculara akın sonrası Darphane'de çift vardiya! 400 kilogram altın da yetmedi! Yeni altın üretim fabrikası kuruldu

Altın fiyatlarında rekor üstüne rekor gelirken vatandaşlar da kuyumculara akın etti. Çok sayıda kuyumcuda altın sıkıntısı yaşandı, altında banka ve serbest piyasa arasında makas da açıldı. Darphane üretim miktarını 400 kilogramdan 600 kilograma çıkardı.

Finans

Altının kilogram fiyatı geriledi

Borsa İstanbul Kıymetli Madenler ve Kıymetli Taşlar Piyasası'nda (KMKTP) standart altının kilogram fiyatı 2 milyon 408 bin liraya indi.

Finans

Altında rekor üstüne rekor gelirken kilogram fiyatı da 2 milyon lirayı aştı

Altın fiyatlarındaki rekor üstüne rekor gelirken altının kilogram fiyatı da yükseldi. Altın borsasında bugün en fazla işlem yapan kurumlar, VakıfBank, Ahlatcı Metal Rafineri, Garanti Bankası, Yapı ve Kredi Bankası ile Kuveyt Türk Katılım Bankası olarak sıralandı.

Finans

Altının kilogram fiyatında yükseliş devam ediyor

Borsa İstanbul Kıymetli Madenler ve Kıymetli Taşlar Piyasası'nda (KMKTP) standart altının kilogram fiyatı 2 milyon 65 bin 999,50 liraya yükseldi.

Finans

Altının kilogram fiyatında yükseliş

Borsa İstanbul Kıymetli Madenler ve Kıymetli Taşlar Piyasası'nda (KMKTP) standart altının kilogram fiyatı 2 milyon 57 bin 500 liraya yükseldi.

Finans

Altının kilogram fiyatı geriledi

Altının kilogram fiyatı 1 milyon 983 bin liraya geriledi. Altın borsasında bugün en fazla işlem gerçekleştiren kurumlar, NMGlobal Kıymetli Madenler, Garanti BBVA, Uğuras Kıymetli Madenler, İstanbul Altın Rafinerisi ile Ziraat Bankası olarak sıralandı.

Finans

Altının kilogram fiyatında düşüş

Altının kilogram fiyatı 1 milyon 970 bin liraya geriledi.

Finans

Altının kilogram fiyatı 2 milyon 74 bin 400 liraya yükseldi

Altının kilogram fiyatı 2 milyon 74 bin 400 liraya yükseldi. KMKTP'de altında toplam işlem hacmi 1 milyar 384 milyon 91 bin 500,52 lira, işlem miktarı ise 669,46 kilogram oldu.

Finans

Altının kilogram fiyatı dudak uçuklattı!

Borsa İstanbul Kıymetli Madenler ve Kıymetli Taşlar Piyasası'nda (KMKTP) standart altının kilogram fiyatı 2 milyon 47 bin liraya yükseldi.

Finans

Yükseliş devam ediyor: Altının kilogram fiyatı 2 milyon 53 bin 497 lira oldu!

2023'te yatırımcısının yüzünü güldüren altın yeni yılda da yükselişine devam ediyor. Altının kilogram fiyatı 2 milyon 53 bin 497 liraya yükseldi

Finans

Trabzon'da hamsinin kilogramı 35-50 liradan satılıyor

Trabzon'da balıkçı tezgahlarını süsleyen hamsinin kilogramı 35-50 liradan satılıyor.

Yurthaber

Aydın'da sezonun ilk kestaneleri borsaya getirildi

Aydın'da sezonun ilk kestaneleri borsaya getirildi

Yurthaber

Edirne Ticaret Borsası

Edirne Ticaret Borsası

Yurthaber

Mersin Ticaret Borsası

Mersin Ticaret Borsası

Yurthaber

Aydın'da sezonun ilk kuru incirine 350 liralık sembolik fiyat

Aydın'da sezonun ilk kuru incirine 350 liralık "sembolik fiyat"

Yurthaber