Külot Haberleri

İtirafları olay yarattı! Külotları çıkarmadan...

Yakın tarihli bir anket, uzmanların kirli pantolonların bakterilerin üremesi için mükemmel bir ortam olduğu konusunda uyardığı gibi, kadınların yüzde 21'inin iç çamaşırlarını 'birden fazla gün' boyunca giydiğini ortaya koydu.

Haber 05-11-22 19:40

Sıradan iç çamaşırlarını değiştirmek isteyen kadınlar için seksi iç çamaşırı önerileri

Sıradan iç çamaşırlarından sıkılmış, kendinizi daha çekici hissettirecek modeller arıyor olabilirsiniz. Bu noktada binlerce iç çamaşırı arasında kaybolmanız çok doğal. Neyse ki sizin için birbirinden çekici modelleri bir araya getirdik. İç giyim çekmecenizi harika parçalarla doldurmak için hazırladığımız listeyi incelemeye ne dersiniz?

Kadin 28-09-22 14:40

Amazon'da en çok satılan ve gecelerinize şıklık katacak 300 TL altı iç çamaşırı setleri

İç çamaşırı kadınların en özel ve önemli temel giyim ürünlerinin başında gelir. İç çamaşırı takımı denilince ise sütyen, külot, büstiyer ve jartiyer gibi parçalardan oluşan setler karşımıza çıkar. Bu ürünlerin uyumlu birleşiminden oluşan iç çamaşırı setlerine günün her saati ihtiyaç duyulur. Siz de rahat, kaliteli aynı zamanda bütçe dostu iç çamaşırı seti arıyorsanız listemize göz atmadan alışverişe başlamayın!

Kadin 28-06-22 21:23

Her kadının aklındaki soru: O parçanın amacı ne?

Kadınların dış giyimlerine olduğu kadar iç giyimlerine de özen gösterir. Kadın iç çamaşırlarının ağ bölgesinde bir bölme daha bulunmaktadır. Fazladan eklenen o kumaşın bir amacı olduğu ilk bakışta fark ediliyor olsa da ne işe yaradığı çok az kişi tarafından biliniyor. Kadın külotlarının ağ bölgesinde bulunan o parça aslında tamamen kadın sağlığıyla ilgili...

Kadin 13-05-22 15:05

Külot

Külot Hakkındaki Haberler Mynet'te. Külot Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Hastalıklara davetiye çıkarmak istemiyorsanız iç çamaşırınızı yatmadan önce mutlaka çıkarın!

Hayatın rutin bir parçası, gardıropların vazgeçilmez parçası külot, herkesin giydiği bir iç çamaşırıdır. İç çamaşırlarının faydası olduğu kadar vücudumuza inanılmaz zararları da oluyor. Son yıllarda iç çamaşırı giyenler kadar giymeyenlerin de sayısı bir hayli artmış durumda. Aslında giymeyenler en doğrusunu yapıyor!

Haber 12-02-22 08:20

Doktorun ''asla çıplak uyumayın'' açıklamasını milyonlar izledi: Siz uyurken olabilir

ABD'nin Michigan eyaletinde çalışan doktor Anthony Youn, ''Neden asla külotsuz uyumamalısınız'' başlık videosuyla 11 milyondan fazla görüntülenme aldı. ''Bilimsel bir çalışmaya göre, her gaz çıkarışınızda küçük bir miktar dışkı püskürtüldüğü kanıtlandı ve bu siz uyurken olabilir'' diyen Youn, iç çamaşırı kullanmanın bazı mikropları yok etmeye yardımcı olabileceğini söyledi.

Haber 08-09-21 07:55

Evin içinde külotla dolaştı, komşusundan aldığı not şoke etti: Çıplak görmek istemiyoruz

İngiltere'nin Chelmsford şehrinde yaşayan bir kadın arabasının camına iliştirilen bir kağıtla neye uğradığını şaşırdı. Bir komşusu tarafından yazıldığı iddia edilen notta, '''Çıplak yürürken panjurlarını kapat. Senin çıplak şovunu görmek istemiyoruz'' yazarken, genç kadın, ''Aslında şanslılar daha çıplak dolaştığım günler oldu'' dedi.

Haber 07-07-21 07:30

İç çamaşırının tarihsel yolculuğu! Orta Çağ’da iç giyim alışkanlıklarının şaşırtıcı değişimi

Günümüzde zorunlu ihtiyaçlardan biri haline gelen iç çamaşırının nasıl ortaya çıktığını hiç düşündünüz mü? Orta Çağ’da iç çamaşırı alışkanlıkları günümüzden oldukça farklıydı. Çünkü külot giymek sadece erkeklere ayrıcalık tanınan bir durumdu. Sizler için iç çamaşırının tarihsel yolculuğunu araştırdık.

Trend 27-04-21 09:25

Pandemi etkisi! Kadınlar tangayı bıraktı, 'büyükanne külodu' giymeye başladı

Yaklaşık bir yıldır bir salgının içindeyiz ve doğal olarak, her zamanki güzellik rutinlerinde bazı değişiklikler oldu. Çoğu kadın epilasyon, makyaj rutinlerini değiştirmekle kalmadı bu değişim iç çamaşırlarına bile yansıdı. Öyle ki artık seksi iç çamaşırları yerine yüksek belli, kalçayı saran adına 'büyükanne külodu' da denilen çamaşırlar tercih ediliyor.

Kadin 04-03-21 08:09