KADIN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Mynet Soran Anne Platformu

1 Bebeğinizin cinsiyeti nedir?
2 Bebeğinizin yaşını belirtir misiniz?
3 Sizlere hangi konuda yardımcı olmamızı istersiniz?
4 Öğrenmek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  İç çamaşırlarıyla sokağa çıkıyorlar! Kylie ve Kendall Jenner'ın pantolonsuz trendini denedi... "Bundan nefret ettim"

  Her geçen gün ortaya çıkan yeni trendler başlarda yadırgansa da zaman geçtikçe birçok kişi tarafından uygulanıyor. Yıllar sonra eski fotoğraflara bakıldığında bu trendleri nasıl uygulamışım dedirten şaşırtıcı kıyafet stilleri bulunuyor. Kylie ve Kendall Jenner'ın iç çamaşırı ve külotlu çorabıyla dışarı çıkmasıyla başlayan pantolonsuzluk trendinin etkileri sürüyor.

  Modellerin yaşam stilleri, giydiği kıyafetler, yaptıkları makyajlar hayranları tarafından yakından takip ediliyor. Sokak stiliyle dikkat çeken Kendall Jenner'ın genellikle abartıdan uzak olan günlük stili beğenilse de iç çamaşırı ile sokağa çıkması birçok kişi tarafından yadırganmıştı. TikTok'ta ünlülerin stillerini kopyalan bir kişi bu pantolonsuzluk trendini deneyerek kendi sosyal medya hesabından paylaştı.

  Ekran görüntüsü 2023-03-14 093404

  Emily Kam, ünlülerin görünümlerini TikTok'ta giyilebilir stiller olarak yeniden yaratan bir moda uzmanı ve vücut pozitifliği savunucusudur . Yayınladığı yakın tarihli bir videoda , modadaki en minimal trendlerden birini üstlenerek pantolonsuzluk akımını denedi.

  KÜLOTLARI ÇORABIN ÜSTÜNE GİYİN

  Kam, giyinmeye başlarken takipçilerine "Külotlu çorapla başlayın tabii ki" dedi. "Burada pantolon yok." Kam bir çift yarı şeffaf çorap giydikten sonra, çorabıyla uyumlu külotlarını çıkardı ve çorabının üzerine giydi.

  Ekran görüntüsü 2023-03-14 093414

  Kam, giydiği çorabı uzun bir kazakla kombinlemeyi tercih etti. "Üstümüze kazak giyiyoruz çünkü üşümek istemiyoruz" diye yazdı.

  SOSYAL MEDYADAN YORUM YAĞDI

  Videoyu izleyen sosyal medya kullanıcıları "Fena değil ama yapmazdım", "Modeller de aptalca görünüyordu", "Kabus gibi görünüyor ve hissettiriyor," yorumlarını yaparak eleştirdi.

  Ekran görüntüsü 2023-03-14 093423

  Ancak bu görünümü beğenen takipçileri de vardı. "Aslında hoşuma gitti! Ve seni modellerden daha çok seviyorum." diyen bir kadının yanı sıra bu modelin hoşuna gittiğini ancak denemek istemediğini paylaşanlar da vardı.

  Vitrin


  En Çok Aranan Haberler