Kuşum Aydın Haberleri

Kuşum Aydın estetik yüzünden tanınmaz hale geldi! Kestireceğim yerler var diyerek açıkladı: Mide küçültme ameliyatı olacağım

'Kuşum Aydın' lakaplı şarkıcı Muharrem Aydın Uğurlular, son haliyle gündem oldu. Geçirdiği sayısız estetik operasyonlardan sonra bir hayli değişen ve kilo alan Kuşum Aydın "Allah nasip ederse mide küçültme ameliyatı olacağım" dedi.

Magazin 03-01-23 08:39

Değişimiyle gündem olan Kuşum Aydın vasiyetini açıkladı! Ölürsem...

Kuşum Aydın olarak tanınan ve bir dönemin öne çıkan sunucularından olan ünlü isim son haliyle şoke etti. Kilo alan ve estetikleriyle değişime uğrayan Kuşum Aydın, 2. Sayfa'da vasiyetini anlattı. Kuşum Aydın "Ölürsem mezarıma gelmesinler" diyerek gündem oldu.

Magazin 15-11-22 14:55

Kuşum Aydın’ın gerçek adı ne, kaç yaşında? 20'lerindeyken İsviçreli sevgilisini hamile bıraktığı iddia edilmişti! Kuşum Aydın'ın hayatı!

Kuşum Aydın, bugün 2. Sayfa magazin programına konuk oldu. Müge Dağıstanlı ve Gülşen Yüksel'e konuşan ünlü ismin geçmişte yaptığı açıklamalar akıllara geldi. Şarkıcı, bir dönem babasının kanser olması ve torun sevmek istediğini söylemesi üzerine Tülay Çakır'la evlenmişti. Ünlü şarkıcı bir başka açıklamasında ise henüz 20'lerinin başındayken İsviçreli sevgilisinin kendisinden hamile olduğunu söylemişti. Peki, Kuşum Aydın kimdir? Kuşum Aydın’ın gerçek adı ne? İşte detaylar...

Magazin 15-11-22 10:25

Tom Cruise ile Kuşum Aydın arasındaki benzerlik olay yarattı

Geçtiğimiz gün San Francisco'daki National League Division Series'in 2. maçında tribünde olan Tom Cruise’ın yüzünün şiş hali dünya basının gündemine oturdu. Ülkemizdeki sosyal medya kullanıcıları ise Tom Cruise’u şarkıcı Kuşum Aydın’a benzetti.

Magazin 12-10-21 12:02

Kuşum Aydın

Kuşum Aydın Hakkındaki Haberler Mynet'Te. Kuşum Aydın Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'Te Takip Edin.

Kuşum Aydın, annesiyle birlikte düet yaptı

Muğla'nın Bodrum ilçesinde sahne alan Kuşum Aydın annesiyle yaptığı düet büyük beğeni topladı.

Magazin 01-09-21 02:49

'Kuşum Aydın' Bodrum'u inletti

Muğla'nın Bodrum ilçesinin en ünlü koylarından biri olan Bardakçı koyunda sahne alan Kuşum Aydın hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.

Magazin 25-08-21 17:30