Lip Balm Haberleri

Soğuk havaların etkisiyle kuruyan dudaklarınıza merhem olacak nemlendirici balm önerileri

Kışın soğuk havalar nedeniyle dudaklarımızın nem dengesi bozuluyor, kuruluk ve çatlama gibi sorunlar ortaya çıkıyor. Ama endişelenmeyin, çözümü burada! Dudaklarınızın kuru, çatlamış ve hassas olduğu bu kış günlerinde sizler için seçtiğimiz birbirinden etkili dudak kremleriyle kuruyan ve çatlayan dudaklara elveda diyoruz! Renkli renksiz, kokulu kokusuz hassas ciltlerden SPF korumalı olanlara kadar her zevke ve beğeniye uygun 10 lip balm ürününü derledik.

Kadin 21-01-2024 23:12

Verdiğiniz parayı sonuna kadar hak edecek, etkisini anında gösterecek güzellik ürünleri

Rimelden dudak parlatıcısına, kremden saç maskesine kullanıcılarından tam not alan, verdiğiniz parayı sonuna kadar hak edecek güzellik ürünleriyle tanışmaya hazır mısınız? Aldığınıza pişman olmayacağınız, cildinize ve saçınıza ihtiyacınız olan bakımı yapacak bütçe dostu güzellik ve bakım ürünlerini kaçırmayın!Haydi gelin, listemizde ne var ne yok birlikte inceleyelim.

Kadin 27-09-2023 16:58

Mynet Kadın takipçileri 2022'nin en iyi kozmetik ve kişisel bakım ürünlerini seçti!

Fondötenden maskaraya, bb kremden dudak parlatıcısına, far paletinden eyelinera çok özel bir liste ile karşınızdayız! Bu liste Mynet Kadın takipçilerimizin 2022 yılında kullanmaktan vazgeçemediği, en favori kişisel bakım ve kozmetik ürünlerini içeriyor. İşte detaylar!

Kadin 29-12-2022 12:51

Minimal eforla çok yüksek verim alabileceğiniz güzellik ürünleri

Güzellik ürünleri, bakım rutinlerini aksatmayan kadınların vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Bu ürünler arasında saç şekillendirmeden cilt bakımına, farklı amaçlara hizmet eden birçok seçenek bulunuyor. Peki, bu ürünlerden minimum eforla yüksek verim almanızı sağlayacakları keşfetmek ister misiniz? Öyleyse gelin, hazırladığımız listeye beraber göz atalım!

Kadin 05-12-2022 17:33

Lip Balm

Lip Balm Hakkındaki Haberler Mynet'te. Lip Balm Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Kurak yaz sıcaklarında dudaklarınızın çatlamaması için en kullanışlı lip balmlar

Dudaklar, kötü hava şartlarından doğrudan etkilenerek zamanla kuruyor ve bakımsız görünebiliyor. İçinde bulunduğumuz sıcak yaz aylarında güneşin kavurucu etkisi de maalesef dudaklara zarar veriyor. Siz de bu sorunla karşı karşıyaysanız lip balm kullanarak dudaklarınızı nemlendirip onların yenilenmelerine yardımcı olabilirsiniz. Haydi, detaylara göz atalım.

Kadin 02-08-2022 14:44