Lost Dizisi Haberleri

Lost dizisinin Kate'i son hali ile şaşırttı! Evangeline Lilly yıllara yenik düştü

Tüm zamanların en iyisi olarak lanse edilmesine karşın, 2010 yılında yayınlanan final bölümü ile izleyicide hayal kırıklığı yaratan Lost dizisi sosyal medyada tekrar gündem oldu. Lost dizisinin Kate'i Evangeline Lilly'nin son hali görenleri şaşırttı. Ünlü oyuncu yıllara yenik düştü.

Magazin

Bir döneme damga vurmuştu! Lost'un Jack'i son hali ile şaşırttı, Matthew Fox yıllara yenik düştü

Sidney - Los Angeles seferini yapan yolcu uçağının kaza yapması sonucu, gizemli bir adaya düşen kazazedelerin hikayesini anlatan Lost dizisi, Matthew Fox'un değişimi nedeniyle yeniden gündem oldu. Yakışıklı, oyuncuyu görenler tanımakta zorlanıyor. İşte Lost'un Jack'i Matthew Fox'un son hali...

Magazin

Ünlü yönetmen Bobby Roth: Türkiye’de çekilecek en güzel film romantik gerilim olur

"Lost" ve "Prison Break" dizilerine imza atan Amerikalı ünlü yönetmen ve yapımcı Bobby Roth, Kültür ve Turizm Bakanlığı ile Bodrum Belediyesi ev sahipliğinde düzenlenen Dünya Turizm Forumuna katıldı. Roth dizilerin ve filmlerin turizme etkisini anlattı.

Magazin

Josh Holloway ve J. J. Abrams Lost dizisinden sonra yeniden bir araya geliyor

Lost dizisinin final bölümünün hayal kırıklığı devam ederken sevenlerini heyecanlandıracak bir haber geldi. Lost dizisinden yıllar sonra kadrodaki başarılı iki isim yeniden aynı projede boy gösterecek.

Trend

Lost Dizisi

Lost Dizisi Hakkındaki Haberler Mynet'te. Lost Dizisi Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Lost’un yapımcısından yeni bir Superman filmi geliyor! Bilin bakalım başrolde kim yok?

Lost, Fringe, Star Wars serisi gibi güçlü yapımlara imza atan J. J. Abrams yeni bir Superman filmi hazırlığına başladı. Başrolde Henry Cavill yok.

Trend

11 yıl sonra Lost tartışmasının fitilini ateşledi

Dizi efsaneleri arasına adını altın harflerle yazdıran Lost’un finali izleyiciler açısından tam bir hayal kırıklığıydı. Yıllar geçse de tartışması bitmeyen Lost’la ilgili dizinin başrol oyuncularından Josh Holloway çok konuşulan teoriyi yeniden gündeme getirdi.

Magazin