Mağdur Haberleri

Özkan Mamati 2 gün önce söylemişti! Adnan Oktar mağduru Elvan Koçak'ın kızları o videoyu paylaştı: 'Biz hayatımıza mutlu bir şekilde devam ediyoruz'

Adnan Oktar organize suç örgütünün güncel yapılanmasına yönelik açılan soruşturma tamamlanırken, yeni gelişmeler de yaşanıyor. 3 evladı ve eşini Adnan Oktar suç örgütüne kaptıran Elvan Koçak mücadelesini sürdürüyor. 140 Journos'un belgeselinde de olayları anlatan örgütün eski üyesi Özkan Mamati'nin Koçak'ın kızlarıyla ilgili yaptığı açıklamadan 2 gün sonra Şeyma ve Büşra'da babalarına karşı ve Adnan Oktar'ın destekleyen yeni paylaşımlar geldi.

Haber 15-02-2024 22:11

Esenyurt'ta site mağdurları eylem yaptı: 14 senedir evlerimizi teslim alamadık

Esenyurt'ta 14 yıl önce evleri teslim edilmesi gereken ancak hala evlerini teslim alamayan sitenin mağdurları bir araya gelip eylem yaptı. Site mağdurları bir an önce mağduriyetlerinin giderilip evlerinin teslim edilmesini istiyor. Hak sahibi Can Volkan Dökmeci, "Burada ortalama 3 bin 200 daire satıldı, ortalama 250 milyon dolar para toplandı ve ortada para yok. Daha sonra devlete KDV ödeyeceğim diye daire başı 15 bin lira para topladı. O da 27 milyon dolar para ediyor ve bu para kayıp" dedi.

Haber 10-12-2023 19:58

Mağdur nasıl yazılır? Mağdur mu madur mu, TDK’ye göre doğru yazılışı nedir?

Yazılı iletişimlerde kullanılan sözcüklerin hatasız bir şekilde yazılması son derece önemli bir konudur. Sözcüklerin yazımında yanlışlık yapıldığında manaları bozuk cümlelerin ortaya çıkması kaçınılmaz bir durumdur. Dilimizi güzel ve doğru bir şekilde kullanmak için yazım kurallarını dikkate almamız gerekmektedir. Türkçemizde yazımızda sıklıkla yazım hatası yapılan sözcüklerden biri mağdur kelimesidir. Peki, mağdur nasıl yazılır, TDK’ye göre doğru yazılışı nedir?

Egitim 29-08-2023 17:39

‘Paranın geldiğini gördüğüm için…’ Hepsine bir arkadaşları önerdi! Milyonlarca dolar bir anda yok oldu

Dolandırıcıların insanları kandırmak ve paralarını almak için uyguladıkları yöntemlere bir yenisi daha eklendi. Bu defa dolandırıcılar dünyaca ünlü bir otel zincirinin adını kullanarak uygulama üzerinden ponzi sistemiyle insanları kandırdı. Ancak başlarda iyi gidiyor gibi görünen milyonlarca dolarlık sistem bir gün aniden çöktü. Toplamda 50 bin mağdurun olduğu ifade edilirken mağdurlar otel zincirine ulaştıklarında sistemin otelle bir ilgisinin olmadığını anladı. İşte akılalmaz detaylar...

Haber 24-12-2022 09:49

Mağdur

Mağdur Hakkındaki Haberler Mynet'te. Mağdur Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Batan kripto paranın mağdurları basın açıklaması yaptı! 'Vaatlere kanmışlar ve satın almışlar'

Boluspor Token ismiyle piyasaya sürüldükten sonra zarar ederek batan Helenex Bilişim'e ait kripto paranın mağduru 20 kişi basın açıklaması yaptı. Ankara Barosu Avukatı Özgür Barça tarafından yapılan açıklamada "Sayıları binleri aşan insanlar bu vaatlere kanmışlar ve kripto parayı satın almışlar" ifadeleri kullanıldı.

Haber 18-11-2022 18:46

Cinsel saldırı sanığı, mağdur kadın hakkında uzaklaştırma kararı aldırdı

Cinsel saldırı sanığı, mağdur kadın hakkında uzaklaştırma kararı aldırdı

Yurthaber 18-10-2022 14:32

Bursa'da sel mağdurlarının ağustos ayı su faturalarına destek

Bursa'da sel mağdurlarının ağustos ayı su faturalarına destek

Yurthaber 15-09-2022 19:15