Miting Haberleri

DEVA Partisi Genel Başkanı Babacan, Siirt mitinginde konuştu:

"Hedefimiz, vatandaşlarımızın üreterek zenginleştiği bir Türkiye'dir"

Yurthaber 25-09-22 19:46

Gelecek Partisi Genel Başkanı Davutoğlu Sultanbeyli Buluşmasına katıldı:

"Biz 28 Şubat'a direnenlerin partisiyiz, sözde değil özde direnenlerin. 28 Şubat'ın her türlü zulmünü gördük. Bir daha bu zulmün yaşatılmasına izin vermeyeceğiz" - "Asgari ücreti uluslararası standartlara getireceğiz. Enflasyonun üstünde asgari ücret vereceğiz"

Yurthaber 18-09-22 21:50

MHP'nin Kayseri mitingi

Genel Başkan Devlet Bahçeli: (2) - "Karabağ'da provokasyon üstüne provokasyon yapan, kardeşlerimizin kanını döken caniler, Türk'ün azameti karşısında tutunamaz" - "(Yunanistan Başbakanı Miçotakis'e) Geliriz gelmesine ama gündüzünüzü gece gibi örtmeye, tacizlerinizin bedelini misliyle ödetmeye seve seve, koşa koşa, kanımızla, canımızla geliriz" - "(Şanghay İşbirliği Örgütü 22. Devlet Başkanları Zirvesi) İnsanı ve insani değerleri merkezine alan aktif bir diplomasiyle bölgemizde ve küresel zeminde barış kuşağı tesis etmek için mücadele eden itibarlı bir Türkiye fotoğrafı herkesin dikkatini çekmiştir"

Yurthaber 18-09-22 19:44

Bahçeli: (Yunanistan Başbakanı Miçotakis) Gündüzünüzü gece gibi örtmeye, tacizlerinizin bedelini misliyle ödetmeye seve seve, koşa koşa, kanımızla, canımızla geliriz.

Bahçeli: "(Yunanistan Başbakanı Miçotakis) Gündüzünüzü gece gibi örtmeye, tacizlerinizin bedelini misliyle ödetmeye seve seve, koşa koşa, kanımızla, canımızla geliriz."

Yurthaber 18-09-22 18:00

Bahçeli: Aktif diplomasiyle bölgemizde ve küresel zeminde barış kuşağı tesis etmek için mücadele eden itibarlı bir Türkiye fotoğrafı herkesin dikkatini çekmiştir.

Bahçeli: "Aktif diplomasiyle bölgemizde ve küresel zeminde barış kuşağı tesis etmek için mücadele eden itibarlı bir Türkiye fotoğrafı herkesin dikkatini çekmiştir."

Yurthaber 18-09-22 17:52

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Kırklareli'nde konuştu: (1)

"Sadece 8-9 vilayette 120'nin altında terörist kaldı. Bir evladınız olarak söylüyorum. Her türlü riski alarak söylüyoruz. Kimseden korkmadan ve çekinmeden söylüyoruz. Allah nasip edecek Cumhuriyetin yüzüncü yılında, Cumhuriyetin birinci asrında 29 Ekim 2023'te bu ülkede bir tek terörist kalmayacak"

Yurthaber 16-09-22 19:48

MHP'nin Bursa mitingi

Genel Başkan Devlet Bahçeli: (3) - "Şayet son 4 yıllık sürede parlamenter sistem hakim olsaydı, yıkılan hükümetler, erken seçimler, istikrarsızlık ve huzursuzluk öne çıkar, maalesef kaybolan yıllara yenileri ilave edilmiş olurdu" - "(Yunanistan) Bu ülke yönetimi ayağımızın altında dolaşmaktan, damarımıza basmaktan vazgeçmelidir. Taciz ve tahriklerine derhal son vermelidir"

Yurthaber 11-09-22 19:39

MHP'nin Bursa mitingi

Genel Başkan Devlet Bahçeli: (1) - "Uçurum kenarlarında oyalanma arayışında değiliz. Meçhul ve müphem bir istikametin kulvarına sürüklenme niyetinde değiliz. Hele hele Türkiye'nin zillete düşmesine katiyen tahammül edecek değiliz. Bu nedenle adayımız belli, kararımız nettir. Nitekim cumhurbaşkanı adayımız Recep Tayyip Erdoğan'dır" - "Yılmayacağız, yıkılmayacağız, yıktırmayacağız, mutlaka başaracağız. Taviz vermeyeceğiz, teslim olmayacağız, tembellik gösteremeyeceğiz, mutlaka kazanacağız. Cumhuriyet’in 100'üncü yıl dönümünde cumhurun muhteşem zaferine hep birlikte omuz vereceğiz"

Yurthaber 11-09-22 19:16

HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan, Van'da düzenlenen mitinge katıldı

HDP Eş Genel Başkanı Pervin Buldan, Van'da düzenlenen mitinge katıldı

Yurthaber 01-09-22 20:03

DEVA Partisi Genel Başkanı Babacan, Yozgat'ta mitinge katıldı

DEVA Partisi Genel Başkanı Babacan, Yozgat'ta mitinge katıldı

Yurthaber 13-08-22 20:45

Edirne'de ilginç anlar: Kemal Kılıçdaroğlu, kendini bir anda bankın üstünde buldu! Yaptığı espri ise...

CHP'nin grup toplantısı için Edirne'ye gelen CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, toplantının ardından şehirde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi. Vatandaşlarla buluşan Kılıçdaroğlu, caddede bulunan bankın üzerine çıkıp bir konuşma yaptı. Kılıçdaroğlu'nun konuşmasının başında söyledikleri ve yaptığı espri dikkat çekti. Kılıçdaroğlu'nun "Korsan miting düzenlemişsiniz, hepinizi Silivri'ye göndereceğim" sözleriyle başlayan konuşması "Bay Kemal'in saray merakı yoktur" ifadeleriyle devam etti.

Haber 09-08-22 19:19

HDP Eş Genel Başkanı Buldan, İstanbul'daki mitingde konuştu:

"Üçüncü yol dediğimiz, HDP'nin çizgisi olan farklı bir yol. Üçüncü bir yol seçeneğimiz var. İşte bu ittifak geleceğin ittifakıdır"

Yurthaber 07-08-22 20:52

HDP Eş Genel Başkanı Mithat Sancar, Diyarbakır'daki mitingde konuştu:

"Demokrasi ittifakı bu ülkenin aydınlık geleceği, ülkenin gelecekte demokrasi ve barışı yaşaması için hayati önemde"

Yurthaber 06-08-22 21:56

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Özhaseki, Kayseri'deki yatırımları değerlendirdi:

"Kayseri'de 1200'den fazla firma 'Bana yer verin, ben burada fabrika yaptırmak istiyorum' diyor. Bu Türkiye'deki, Kayseri'deki yatırım yapma isteğini ortaya koyuyor"

Yurthaber 25-07-22 12:56

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Balıkesir'de düzenlenen mitingde konuştu:

"Beraber olacağız, birlik olacağız, kucaklaşacağız, ayrımcılığı bitireceğiz. Herkesin farklı görüşü olabilir, saygı duyacağız" - "Afganlı kardeşlerimiz binlerce kilometreden çıkıp Afganistan'dan İran topraklarını aşıp Türkiye'ye geliyor, onları İran'a iade edeceğiz. Uluslararası anlaşmalar böyle diyor. Suriyeli kardeşlerimizi dört aşamalı bir planla kendi ülkelerine davulla, zurnayla göndereceğiz"

Yurthaber 24-07-22 21:10

AK Parti Genel Başkanvekili Yıldırım, Milas'ta partisinin düzenlediği mitingde konuştu:

"(Terörle mücadele) Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan ile beraber bölgenin huzur bölgesi olması için var gücümüzle çalışıyoruz. Bunun için terörü sınırlarımız dışında hapsetmek amacıyla 'Fırat Kalkanı', 'Zeytin Dalı' ve 'Barış Pınarı' gibi operasyonları yaparak Suriye sınırımızın güneyinde bir barış şeridi oluşturduk" - "Bu ülkeye ayar vermeye kalkanların bir sefer değil 10 sefer düşünmesi lazım. Türkiye vatanını, toprağını, milletini seven bu aziz milletle her türlü zorluğun üstesinden gelecektir"

Yurthaber 19-07-22 21:25

DEVA Partisi Genel Başkanı Babacan, Gebze mitinginde konuştu:

"Size DEVA sözü veriyorum, ülkemizi bölgemizin en güçlü ekonomisi yapacağız. Ben sizlere huzuru vadediyorum. Sevgiyi vadediyorum. Siyasete yeniden seviye kazandırmayı vadediyorum"

Yurthaber 02-07-22 21:43

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Erbakan, Çankırı'da konuştu:

"Allah, Milli Görüş'ün gelecek sene yapılacak seçimlerdeki büyük zaferinin, büyük şahlanışının işaret fişeğini Dodurga'dan pazar günü atmayı bizlere nasip eylesin"

Yurthaber 01-07-22 19:04

Son dakika: Milletin Sesi mitinginde Kılıçdaroğlu'ndan sert sözler! Bugüne kadar hiç değinmedim diyerek açıkladı

Son dakika haberi... Cumhuriyet Halk Partisi'nin (CHP) Canan Kaftancıoğlu'na verilen 4 yıl 11 aylık cezanın Yargıtay tarafından onanmasının ardından düzenlediği Milletin Sesi mitingi İstanbul Maltepe'de yapıldı. Kemal Kılıçdaroğlu sahneye eşiyle çıktı ve halkı selamladı. Kılıçdaroğlu, sığınmacılarla ilgili de mesajlar verirken, 'Bugüne kadar hiç değinmedim' diyerek iki konuya dikkat çekti.

Haber 21-05-22 19:43

DEVA Partisi ilk mitingini yaptı! Ali Babacan: Bu kadar açık söylememiştim ama…

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan Gaziantep’te partisinin ilk mitingini gerçekleştirdi. Babacan konuşmasında ekonomik krize dikkat çekerek Cumhurbaşkanı Erdoğan ve AK Parti hükümetine yüklenirken çok sert açıklamalarda bulundu. Babacan, ‘Öyle bir kıskanıyorlar ki. Bugüne kadar bu kadar açık söylememiştim ama bir şey söyleyeceğim artık çünkü iki etti’ diyerek Erdoğan’ın bugün Adana’da gerçekleştirdiği gençlik şölenine dikkat çekti.

Haber 21-05-22 19:12

Çeşitli illerden gelen emekliler Ankara'da miting düzenledi

Çeşitli illerden gelen emekliler Ankara'da miting düzenledi

Yurthaber 16-04-22 16:29

Kocaeli'de Türk Metal Sendikası üyesi işçiler miting düzenledi

Türk Metal Sendikası Genel Başkanı Pevrul Kavlak: -"(Türkiye Metal Sanayicileri Sendikası) MESS yetkililerine, onların vicdanına, en masum, en insani duygularına sesleniyorum: Gelin masaya, iyi sözleşme yapalım, nereye varacağı belli olmayan bu koşullarda önümüzü görelim. Bizi bekletmeyin, oyalamayın, hakkımızı verin, elimizi havada bırakmayın, el sıkışalım, işimizin başına dönelim"

Yurthaber 02-01-22 16:11

CHP'nin Mersin'deki mitingine kaç kişi katıldı? Valilik açıkladı

CHP, Mersin'de miting düzenledi. Siirt'te toplu açılış töreninde konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nu hedef alarak "Mersin'de bu kadar kalabalık toparlayamadı. Çünkü burası Siirt. Resmi rakamlar elimizde." dedi. Bunun üzerine Kılıçdaroğlu Twitter hesabından "Allah’ını seversen doğru söyle, TÜİK’ten mi aldın?" mesajını paylaştı. Mersin Valiliği ise "CHP’nin Mersin’deki mitingine yaklaşık 21 bin 500 kişi katıldı." açıklamasını yaptı.

Haber 04-12-21 23:02

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Mersin'de Milletin Sesi Mitingine katıldı: (1)

"Türkiye İstatistik Kurumunun rakamları üzerinden emekli aylığını belirliyor. Asgari ücretlinin aylığını belirliyorlar, memurun aylığını belirliyorlar. Yani milyonlarca kişinin aylığını düşük rakamlar üzerinden belirlemeye çalışıyorlar" - "Çiftçi kardeşlerime söylüyorum, Allah'ın izniyle iktidar olacağız, sizlerin desteğiyle iktidar olacağız. Şunu asla unutmayın, ilk bir hafta içinde çiftçinin bankalara olan, Tarım Kredi Kooperatiflerine olan borçlarının faizlerini ilk bir haftada sileceğiz, sıfırlayacağız" - "Allah'ın izniyle iktidar olduğumuza ilk yapacağımız işlerden birisi Esnaf Bakanlığını kurmaktır. Esnafın da bir bakanlığı olacak, esnafın da yüzü gülecek"

Yurthaber 04-12-21 14:31

CHP'nin Mersin mitingine 'Squid Game'li çağrı: Oyunu sonlandırmak için

Mersin'de yarın düzenlenecek CHP mitingine halk 'Squid Game' adlı diziyle özdeşleşen kartlarla davet edildi. Dağıtılan kartta, 'Oyunu sonlandırmak için, 4 Aralık Cumartesi 13.00' yazıldığı görüldü.

Haber 03-12-21 11:47

Kılıçdaroğlu'ndan Mersin mitingiyle ilgili açıklama: Herkes görecek

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 4 Aralık'ta Mersin'de yapacakları mitinge ilişkin, "Sayın Vali Cumhuriyet Meydanı'nı yasaklıyor. Başka bir yer göstermiş. Mitingimizi yapacağız, Vali de görecek, Erdoğan da görecek, herkes görecek." dedi.

Haber 27-11-21 13:57

Mersin Valiliğinden CHP mitingi açıklaması

Mersin Valiliği, CHP'nin 4 Aralık'ta kentte düzenlemeyi planladığı mitinge izin verilmediği iddialarının gerçeği yansıtmadığını bildirdi.

Haber 26-11-21 16:55

HDP Eş Genel Başkanı Buldan, partisinin Tekirdağ mitinginde konuştu:

"HDP'nin seçimlerden sonra bu ülkede demokratik iktidarın bir parçası haline gelmesini gerçekleştirecek olan tutum belgemizi mitinglerle pekiştirmeye çalışıyoruz"

Yurthaber 07-11-21 16:50

HDP Eş Genel Başkanı Buldan, partisinin Ağrı mitingine katıldı

HDP Eş Genel Başkanı Buldan, partisinin Ağrı mitingine katıldı

Yurthaber 18-10-21 16:38

Aşı karşıtlarının mitingine izin verildi, Fatih Altaylı isyan etti

Aşı karşıtlarının İstanbul Maltepe'deki mitingine izin veren İstanbul Valiliği'ne gazeteci Fatih Altaylı sert tepki gösterdi. Altaylı, "Burada ya devlet bizimle alay etmektedir. Ya da bu izni veren her kimse devletle ve devletin sağlık politikasını yöneten Bakan'la." ifadelerini kullandı.

Haber 10-09-21 15:15

Son Dakika: İstanbul'daki aşı karşıtı mitinge izin

Son dakika haberine göre İstanbul'da yapılması planlanan aşı karşıtlarının buluşacağı mitinge İstanbul Valiliği'nden izin çıktı.

Haber 09-09-21 15:33

Yüzbinler Çağlayan'da

Bugün saat 14.00'te başlaması planlanan "Cumhuriyet Mitingi"ne katılmak için Türkiye'nin dört bir yanından Çağlayan'daki Abide-i Hürriyet Meydanı'na gelen vatandaşlar, mitingin başlamasına iki saat kala tüm meydanı doldurdu.

Haber 30-11-99 00:00