Mum Haberleri

Kulak kirlerini temizlemek için mum kullandı! Kulağından çıkanlar şok etti

Kulaklarımız sık sık kirlenebiliyor. Ancak işitme kaybına neden olmaması adına kulak kirini temizlerken dikkatli olmak gerekiyor. Kulak temizleme çubuğu gibi temizlik aletleri oldukça riskli olabiliyor. TikTok'ta kulağındaki kirleri temizlemek için kulak mumu kullanan bir kadın kulağından çıkanları göstererek herkesi şaşırttı.

Kadin 20-02-23 11:02

Almadan önce tekrar düşünün! Akciğerleri mahvediyor... Etrafa yaydığı zehirli kimyasallar korkutucu

Günlük hayatta yediğimiz, içtiğimiz yiyecekler kadar kullandığımız eşyalar da sağlığımızı etkiliyor. Evin dekorasyonu için kullanılan bazı eşyalar farkında olmasak bile oldukça risk oluşturabiliyor. Yapılan araştırmalar mumların birçok riske neden olduğunu ortaya çıkardı.

Haber 19-02-23 09:53

Sevdiklerinize alacağınız hediyeye karar veremiyorsanız bu önerilerimiz tam size göre!

Yeni yılda sevdiklerinizi mutlu edecek hediyeyi bulmakta zorlanıyorsanız hiç üzülmeyin. Her zevke hitap eden, her özel güne uyum sağlayan uygun fiyatlı hediye önerilerini sizin için bir araya getirdik. İşte, detaylar!

Haber 27-12-22 16:14

Mevsimin yeniliğini evinizde hissettirecek uygun fiyatlı ürün önerileri

Sararan yapraklar, soğuyan hava, usul usul yağan yağmur ve sıcak bir içecek eşliğinde sonbahar mevsimine giriş yaptık. Yoğun ve duygusal bir atmosferi olan sonbaharda evde geçirdiğimiz zaman da hâliyle arttı. Dolayısıyla evimizin dekorasyonunun sonbaharın ruhunu yansıtması önemli. Doğanın bu güzel değişiminden ilham alan; turuncuların, sarıların, yeşillerin hâkim olduğu; mevsimin ruhunu evinizde hissetmenizi sağlayacak birbirinden güzel dekorasyon ürünlerini beraber inceleyelim!

Haber 18-10-22 15:59

Mum

Mum Hakkındaki Haberler Mynet'te. Mum Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Evinizin enerjisini değiştirmenize olanak sağlayacak ürün ve öneriler

Evinizin enerjisini değiştirmek ve evde geçirdiğiniz zamanı daha keyifli hâle getirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Ev dekorasyonunuza kendi tarzınıza göre küçük dokunuşlar yapmak ve ortamınızı farklılaştırmak için büyük bütçe ve emeğe ihtiyacınız yok. Bu yolda size yardımcı olacak, ilham verecek, evinizi keyifle dekore etmenizi sağlayacak bütçe dostu birbirinden farklı ve şık ürünlere göz atmaya ne dersiniz? Öyleyse okumaya devam edin!

Haber 15-09-22 16:10