Özlem Tekin Haberleri Ve Son Dakika Özlem Tekin Haberleri

Özlem Tekin Haberleri Ve Son Dakika Özlem Tekin Haberleri

Türk rock müziğinin en iyi seslerinden olan Özlem Tekin 1971’de ABD Kaliforniya’da dünyaya geldi. Küçük yaşlardan itibaren müzikle ilgilenen ve piyano dersleri alan Tekin, müzik eğitimini Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nda aldı. Şebnem Ferah’ın da içinde yer aldığı Volvox adlı müzik grubunda solist olarak tanındı. 1996 yılında yayınlanan ilk solo çalışması olan "Kime Ne?" iyi büyük bir çıkış yakaladı. 1998’de Öz, 1999’da Laubali, 2002’de Tek Başıma, 2010’da Bana Bi’şey Olmaz ve 2013’te Kargalar adlı albümlere imza attı. Oyunculuk da yapan Tekin, Cem Yılmaz filmi olan Hokkabaz ile yeteneğini sinemaya taşıdı. O Şimdi Asker, Neredesin Firuze, Mavi Pansiyon isimli filmlerin yanı sıra Karaoğlan, Sil Baştan, Fesuphanallah adlı dizilerle de beğeni topladı.

Özlem Tekin Haberleri

İstanbul'u terk edip doğayla iç içe yaşamaya başlamıştı! Özlem Tekin'in son hali

Bir döneme damga vuran şarkıcı Özlem Tekin yıllar önce İstanbul'u terk etti. Muğla'nın Milas ilçesindeki bir köye yerleşen rockçı Özlem Tekin uzun zaman sonra görüntülendi. Görüntülendiğini fark edince panikleyen Özlem Tekin'in son hali sosyal medyada gündem oldu.

Magazin 23-07-22 14:21

Özlem Tekin de İstanbul'u terk etti

Şehir yaşamından kaçış sürüyor. Birkaç yıl önce İstanbul’dan Bodrum’a göçen Özlem Tekin, oradan da ayrılıp Milas’ın bir köyüne yerleşti.

Magazin 06-07-18 09:21

Özlem Tekin'den referandum çağrısı

Rock müzik tarzının renkli isimlerinden Özlem Tekin, Bodrum'daki seçmenleri, Anayasa değişikliğini içeren referanduma yönelik uyardı.

Magazin 20-02-17 10:56

Özlem Tekin muhtar azası adayı oldu

Muğla'nın Bodrum ilçesinde yaşamını sürdüren müzisyen Özlem Tekin, Gündoğan Küçükbük Mahallesi'nde muhtar azası adayı oldu.

Magazin 01-03-16 17:03

Özlem Tekin

Özlem Tekin Hakkındaki Haberler Mynet'te. Özlem Tekin Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Özlem Tekin'in Prof. Talat Tekin hayatını kaybetti

Rock sanatçısı Özlem Tekin'in, babası Talat Tekin'i kaybetti. Özlem Tekin'in Muğla'nın Bodrum ilçesinde yaşayan babası Prof. Dr. Talat Tekin'in Perkinson hastalığıyla mücadele ettiği öğrenildi.

Magazin 29-11-15 14:52

Özlem Tekin'in acı günü

Rock müzik sanatçısı Özlem Tekin'in babası Prof. Dr. Talat Tekin Bodrum'da yaşadığı evde vefat etti.

Haber 29-11-15 00:27

Planking'li Nihat Doğan protestosu

Özlem Tekin, Nihat Doğan'ı bakın nasıl protesto etti...

Magazin 09-06-11 11:32