Paşabahçe Haberleri Ve Son Dakika Paşabahçe Haberleri

Paşabahçe Haberleri Ve Son Dakika Paşabahçe Haberleri

Atatürk'ün cam sanayii kurma ve geliştirme direktifleriyle 1935 yılında kurulan Paşabahçe, bugünkü adıyla "Şişecam Topluluğu" adı ile bilinir.

Kurulduğu yıllarda ev eşyası ve soda camı üreten firma, sonrasında ısıya dayanıklı cam ev eşyası, kristal cam, ve el üretimi pek çok eşya üretmeye devam etti. 1960 yılında ilk ihracatını ABD'ye gerçekleştiren Paşabahçe, Rusya'da yer alan Posuda şirketini satın alarak uluslararası arenada üretici haline gelmeyi başardı.

2004 yılında Bulgaristan'da yeni bir cam ev eşyası kurmak üzere yola çıkan firma, Trakya Glass EAD firmasıyla birlikte üretimlerine başladı. 2012 yılında sektöründe 3. büyük ve Avrupa'da 2. büyük kurum haline gelen Paşabahçe, dünyanın önce gelen cam firmalarından biridir.

Paşabahçe Haberleri

Tarihi Paşabahçe Vapuru seferlerine yeniden başladı

Şehir Hatları'nın 29. gemisi olan Paşabahçe'nin, Adalar hattında sefer yapması planlanıyor

Yurthaber

Paşabahçe Mağazaları ikinci deneyim mağazasını İzmir’de açtı

Paşabahçe Mağazaları Genel Müdürü Esra Tokel - "Mağazamızda müşterilerimizin ürünleri deneyimlerken aynı zamanda hoşça vakit geçirmelerini sağlayacak yaşam alanları da oluşturduk" - "Paşabahçe Mağazaları deneyim mağazası konseptini farklı mağaza yatırımlarıyla da planlı ve kontrollü bir şekilde yaygınlaştırmayı planlıyoruz"

Yurthaber

Sivas'ta mezuniyet fotoğrafı çekiminden dönen liseliler kaza yaptı: 1 ölü, 4 yaralı

Sivas'ta mezuniyet fotoğrafı çekiminden dönen liseliler kaza yaptı: 1 ölü, 4 yaralı

Yurthaber

Şişecam'ın V-Block teknolojisi Paşabahçe ürünlerinde kullanılacak

Şişecam Bilim Teknoloji ve Tasarım Merkezi'nde geliştirilen V-Block teknolojisi, özel formülü ve uygulama tekniği sayesinde 7/24 hijyen sağlıyor - Paşabahçe'nin V-Block ürün serisi meşrubat, su, çay bardakları, çay tabağı, kulplu bardaklar, kaseler gibi bir çok farklı üründen oluşuyor

Yurthaber

Paşabahçe

Paşabahçe Hakkındaki Haberler Mynet'te. Paşabahçe Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Rekabet Kurulu kararları

Rekabet Kurulu kararları

Finans

Şişecam, EBRD'ye sattığı Paşabahçe hisselerini geri alıyor

Şişecam, Paşabahçe'nin yüzde 14.85'ini EBRD'den 152.6 milyon euroya geri alacak.

Finans

Tırnakçı kadınlar baltayı taşa vurdu! Dolandıramayınca bakın ne çaldılar

Beykoz’da 3 tırnakçı kadın girdikleri marketin kasiyerini dolandırmaya çalıştı. Hem tırnakçılık yapmaya çalışan hem de aldıkları bebek bezinin parasını ödemeden çıkan kadınları market çalışanı fark etti. Bir şey çalamayacaklarını anlayan kadınlar, marketten çıkarken raflardaki meyvelerden çaldı. O anlar marketin güvenlik kameralarına yansıdı.

Trend

Paşabahçe Eskişehir'de ilk mağazasını açtı

Paşabahçe Eskişehir'de ilk mağazasını açtı

Finans

Beykoz'da toplu tecavüz skandalı! 12 yaşındaki kız eve kapatılarak üç gün boyunca...

Beykoz'da yaşanan toplu tecavüz skandalı Türkiye gündemine bomba gibi düşecek... Kendisinden 2 gündür haber alınamayan 12 yaşındaki Y.Y.'nin günlerce yaşları 14 ila 24 arasında değişen kişilerin tecavüzüne uğradığı ortaya çıktı. Mide bulandıran olay sonrasında 6 kişi tutuklanarak cezaevine gönderilirken, polis ekiplerinin 6 zanlıyı daha aradığı öğrenildi.

Haber

Beykoz sahiline son hamle

Paşabahçe çevre koruma projesinin son halkası tamamlandı.

Haber