Personel Haberleri

Dişli doğan bebeği görenler gözlerine inanamadı! Hemşireler bile şok geçirdi

Yeni doğan bebeklerde görülen farklılıklar oldukça şaşırtıcı olabiliyor. Yeni doğum yapmış bir anne TikTok hesabında dişleriyle doğan bebeğini paylaştı. Kısa süre içerisinde milyonlarca izlenerek trend olan bu videoyu görenler gözlerine inanamıyor.

Kadin 03-01-23 13:47

Halkbank personel alımı başvuruları başladı! İşte başvuru şartları ve detayları

Halkbank bünyesinde farklı pozisyonlarda personel alımı gerçekleştirilecek. Personel alımının detayları, Halkbank internet adresinde yer aldı. Başvuru şartları gibi detaylar pozisyona göre değişkenlik gösteriyor. İşte detaylar...

Finans 01-11-22 18:20

Sözleşmeli personele ne zaman kadro verilecek? Sözleşmeli personele kadroda son durum!

Sözleşmeli personele ne zaman kadro verileceği araştırmaları hız kazandı. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin sözleşmeli personele kadro konusuyla ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Peki sözleşmeli personele ne zaman kadro verilecek? Sözleşmeli personele kadroda son durum!

Haber 31-10-22 10:34

Bakan Kasapoğlu'ndan son dakika personel alımı duyurusu: 1200 personel alınacak

Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu'dan son dakika personel alımı açıklaması geldi. Kasapoğlu bakanlığa bağlı yurtlara bin 200 yönetim personeli alınacağını açıkladı.

Finans 07-10-22 11:25

Personel

Personel Hakkındaki Haberler Mynet'te. Personel Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Rize AFAD İl Müdürlüğünde 137 yeni personel göreve başladı

Vali Kemal Çeber: - "Arkadaşlarımız zaten belli hazırlıklarla geldiler ve özenle seçildiler. Çok önemli bir eğitim dönemi geçirecekler. Bu eğitimin sonunda Trabzon ve Artvin'in de sorumluluğunu üstlenmiş olarak Rize'de hizmet edecekler"

Yurthaber 05-10-22 16:51

Kuşadası Belediyesindeki soruşturma kapsamında 6'sı belediye çalışanı 8 kişi gözaltına alındı

Kuşadası Belediyesindeki soruşturma kapsamında 6'sı belediye çalışanı 8 kişi gözaltına alındı

Haber 04-10-22 12:20

Sağlık Bakanlığı duyurdu! 13 bin 163 hekimin tercih süreci başladı...

Sağlık Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada 13 bin 163 hekimin görev yerlerinin belirleneceği Devlet Hizmeti Yükümlülüğü (DHY) Kurası için tercihlerin alınmaya başlandığı duyuruldu.

Haber 01-09-22 18:47

Sincan Belediyesi temizlik personelleri denk geldikleri düğünde döktürdü! Sosyal medyanın konuştuğu anlar...

Bir düğüne denk gelen Sincan Belediyesi temizlik personellerinin görüntüleri gündem oldu. Temizlik aracının önünde döktüren personellerin o anları sosyal medyada defalarca paylaşıldı.

Haber 23-08-22 22:30

Turizm sektöründe ara eleman sıkıntısı... 15 bin liraya çalışacak personel bulamıyorlar

Bu yıl rekor hedefleyen turizm sektöründe ara eleman sıkıntısı yaşanıyor. Sezon başlarken, tüm zamanların rekorunun kırıldığı 2019 yılını geçmeyi hedefleyen turizm sektöründe çok sayıda personel başka alanlara yöneldi. Pandemi döneminde yaşanan sıkıntılar sonrası personeller başka sektörlere yönelirken şu anda ise maaşların 15 bin liraya kadar çıktığı ancak çalışacak eleman bulamadığı ifade edildi.

Finans 05-08-22 08:55