Rapunzel Haberleri

Kuaför en hızlı saç uzatma yöntemini açıkladı! Rapunzel etkisi yaratır

Saç uzatmanın zorlu olduğu düşünülse de doğru adımlar uygulandığında saç uzatmak oldukça kolay olabiliyor. TikTok'ta bir kuaför saç uzamasını destekleyen 4 yöntemi paylaşarak bir ayda bile gözle görülür uzama sağlayabileceğiniz uygulamaları gösterdi.

Kadin 15-06-2023 15:53

Disney prensesleri farklı ırklara ait olsalardı nasıl görünürlerdi?

Disney prensesleri küçükten büyüğe herkesin severek izlediği filmler arasında yer alıyor. Belirli güzellik standartlarına göre oluşturulan bu prensesler küçük kızlar için etkileyici rol oynayabiliyor. Disney prenseslerinin farklı ırklarda nasıl görüneceklerini çizen bir sanatçı başarılı çizimleriyle ilgi topladı.

Kadin 24-05-2023 15:29

Kuaför müşterisinin saçında bulduğu bitleri paylaştı! 150 bit yumurtası milyonlarca kişi tarafından izlendi

Kuaförler müşterilerine yaptıkları saçları ve yaşadıkları farklı deneyimleri sosyal medya hesaplarından paylaşıyorlar. TikTok'ta müşterisinin saçında bulduğu 150 bit yumurtasını paylaşan bir kuaför yayınladığı videoyla viral oldu. Milyonlarca kişinin izlediği videoda biti nasıl temizlediğini anlattı.

Kadin 12-05-2023 09:41

Disney prensesleri büyük beden olsaydı nasıl görünürdü?

Disney filmleri çocuk filmleri kategorisinde yer almasına rağmen birçok yetişkinin favori filmleri arasında yer alıyor. Disney filmlerine hayran olan kadınlar yeni çıkacak filmleri merakla bekliyor. Disney prenseslerinin mükemmel, güzellik standartlarına uygun olan görünümleri çocukların öz güven problemleri yaşamasına neden olabiliyor. Disney prenseslerinin gerçek büyük beden vücuduna sahip olduklarında nasıl gözükecekleri çizildi.

Kadin 12-04-2023 15:04

Rapunzel

Rapunzel Hakkındaki Haberler Mynet'te. Rapunzel Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Gerçek Rapunzel olarak görülüyor! Sağlıklı saçların basit sırrını açıkladı

Uzun ve sağlıklı saçlar kadınların hayalleri arasında yer alıyor. Ancak saçlar uzadıkça güçsüzleşmeye, kurumaya ve kopmaya başlıyor. Bu nedenle saçlarını uzatmak isteyenlerin saç bakımına dikkat etmesi gerekiyor. TikTok'ta Rapunzel kadar uzun saçlarını paylaşan bir kadın sağlıklı saçların basit sırrını açıkladı.

Kadin 14-03-2023 11:12