KADIN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Mynet Soran Anne Platformu

1 Bebeğinizin cinsiyeti nedir?
2 Bebeğinizin yaşını belirtir misiniz?
3 Sizlere hangi konuda yardımcı olmamızı istersiniz?
4 Öğrenmek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Kuaför müşterisinin saçında bulduğu bitleri paylaştı! 150 bit yumurtası milyonlarca kişi tarafından izlendi

  Kuaförler müşterilerine yaptıkları saçları ve yaşadıkları farklı deneyimleri sosyal medya hesaplarından paylaşıyorlar. TikTok'ta müşterisinin saçında bulduğu 150 bit yumurtasını paylaşan bir kuaför yayınladığı videoyla viral oldu. Milyonlarca kişinin izlediği videoda biti nasıl temizlediğini anlattı.

  Kuaför müşterisinin saçında bulduğu bitleri paylaştı! 150 bit yumurtası milyonlarca kişi tarafından izlendi

  Bitler temas yoluyla oldukça kolay bir şekilde bulaşabilmektedir. Kişinin gündelik yaşamını olumsuz etkileyen bitlerin mutlaka temizlenmesi gerekir. Avustralyalı bir kuaför, yayınladığı videoda müşterisinin kitlesel bit istilasını gösterdi. Viral olan video sosyal medya kullanıcılarını şok etti.

  Ekran görüntüsü 2023-05-12 093452

  Ekran görüntüsü 2023-05-12 093651

  Rachel Maroun, diğer bit istilalarını tedavi etmeye adadığı sayfasında, yayınladığı günden beri 5,2 milyon görüntüleme alan TikTok'u geçen ay paylaştı. Güzellik uzmanı, tüyler ürpertici paletli yumurtaların görünür olması nedeniyle müşterisinin birkaç aydır bitten muzdarip olduğunu hemen anlayabildiğini iddia ediyor.

  BİR PARAZİT 150 YUMURTA BIRAKABİLİYOR

  Ekran görüntüsü 2023-05-12 093357

  Maroun, "Yumurtalar tipik olarak kafa derisine çok yakın bırakılır. Öyleyse bunların saçıyla birlikte uzadığını söyleyebilirim." Maroun, yetişkin bir parazitin 150'ye kadar yumurta bırakabileceğini ortaya çıkardı. Maroun, "Her biri 150 yumurta, hızlı bir istila için bir reçetedir" dedi.

  Ekran görüntüsü 2023-05-12 093404

  Kadın, "Bu yumurta kabuklarını parçalayacak veya sizin için çıkaracak kimyasal bir ürün yok, böylece taramanız gerekecek" dedi. Maroun, fırçasını temizlemek için temizlik bezi kullanıyor. Bu aynı zamanda ne tür bitlerle uğraştığını daha iyi anlamasına yardımcı oluyor.

  Ekran görüntüsü 2023-05-12 093519

  Ekran görüntüsü 2023-05-12 093526

  Maroun, "Bu, bitlerin yaşam döngüsünde nerede olduğumuzu bilmeme ve bir sonraki bölüme ne zaman geçebileceğimi bilmeme yardımcı oluyor" diyor.

  VİDEOYU İZLEYENLER KAŞINDIKLARINI PAYLAŞTI

  Videoyu izleyen bir kullanıcı "Bu başımı kaşındırdı" dedi. Maroun, ilk olarak 2022 yılının Ağustos ayında, COVID-19 nedeniyle yaklaşık altı aydır bitlenen genç bir kızı kandırdığını gösteren bir video yayınladıktan sonra viral oldu. Maroun, çocuğu ürkütücü sürüngenlerden kurtarmanın en kolay yolunun sadece saçını kazımak olduğunu söyledi, ancak kuaför "esmer Rapunzel"i saçından mahrum etmek istemediğini söyledi.

  Ekran görüntüsü 2023-05-12 093428

  SAÇLARI TARAMAK İÇİN ÜÇ SAAT HARCADI

  Maroun, "Her randevuda saçlarını taramak için yaklaşık üç saat harcadım," diye hatırladı. "İlk tedavide bazı noktaların yanına bile yaklaşamadım - kulağının üstü yumurtalarla dolmuştu ve bu, saçlarının yapışkan bir durumda kilitlenmesine neden olmuştu. Acele etmedik ve onun rahat ettiği şeyi seçtik - ve başardık," diye sözlerini tamamladı.


  Vitrin


  En Çok Aranan Haberler