KADIN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Mynet Soran Anne Platformu

1 Bebeğinizin cinsiyeti nedir?
2 Bebeğinizin yaşını belirtir misiniz?
3 Sizlere hangi konuda yardımcı olmamızı istersiniz?
4 Öğrenmek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Gerçek Rapunzel olarak görülüyor! Sağlıklı saçların basit sırrını açıkladı

  Uzun ve sağlıklı saçlar kadınların hayalleri arasında yer alıyor. Ancak saçlar uzadıkça güçsüzleşmeye, kurumaya ve kopmaya başlıyor. Bu nedenle saçlarını uzatmak isteyenlerin saç bakımına dikkat etmesi gerekiyor. TikTok'ta Rapunzel kadar uzun saçlarını paylaşan bir kadın sağlıklı saçların basit sırrını açıkladı.

  TikTok'ta kendini Rapunzel olarak tanıtan Avustralyalı içerik üreticisi Sophie, saçları için kullandığı bakım yöntemini paylaştı. İlk saç hilesini 2021 yılında paylaşan Sophie bu yöntem oldukça etkileşim alınca saçlarında kullandığı tüyoyu tekrardan paylaşma kararı aldı.

  Ekran görüntüsü 2023-03-14 110857

  Sophie, 19 saniyelik TikTok videosunun başında duşta süper uzun, Rapunzel benzeri sarı saçlarını gösterdi.

  Ekran görüntüsü 2023-03-14 110921

  Sophie, "Bu çok basit yöntemi bazılarınız zaten yapıyor olabilir, ancak saç kremini uygulamadan önce saçınızdaki tüm suyu sıkmanız gerekiyor" diye açıklayarak nasıl yapılacağını gösterdi.

  SAÇLARIN KIRILMASINI ÖNLÜYOR

  Ekran görüntüsü 2023-03-14 110908

  “Bu şekilde saç kremi seyreltilmez, saçlarınız nemli kalır ve daha az kırık uçlarınız olur. Bir dahaki sefere deneyin ve bana teşekkür edin.”

  TAM OLARAK DURULANDIĞINDAN EMİN OLUN

  Saç boyacısı Craig, saçınızda ürün birikmesine neden olabileceğinden saç kremini duruladığınızdan emin olmanın önemli olduğunu söyledi. "Çoğu insanın şampuanını ve saç kremini düzgün bir şekilde durulamadığını ve ürün birikmesiyle kaldığını görüyorum" dedi. “Yeterince duruladığınızı düşünüyorsanız, durulamaya devam edin.”

  Ekran görüntüsü 2023-03-14 110931

  Sophie'nin videosunun yorum kısmında bazı kullanıcılar, hilesinin saçlarında gözle görülür bir fark yarattığını iddia etti. Bir kişi “Bunu yapıyorum. Saçlarım birkaç yıl önce ağartmaktan çok zarar gördü ve bu saçıma çok yardımcı oldu!!!" diyerek saçlarının sağlığını etkileyen saç kremi tüyosunun yararlı olduğunu açıkladı.


  Vitrin


  En Çok Aranan Haberler