Sandık Haberleri

YSK'dan seyyar sandık kararı geldi! İşte son başvuru tarihi... Onlar oy kullanacak

Türkiye adım adım 14 Mayıs'ta gerçekleşecek olan seçimlere yaklaşıyor. Siyaset, seçimler öncesi yoğun bir gündemi yaşarken bir yandan da YSK'nın seçimlere yönelik aldığı kararlar merak ediliyor. YSK'dan peş peşe seçimlere ilişkin önemli açıklamalar geliyor. Son olarak YSK'dan yeni bir karar geldi. YSK'nın seyyar sandık kararına göre; Yüksek Seçim Kurulu 14 mayıs seçiminde seyyar sandıklarda oy kullanacaklara ilişkin usul ve esasları belirledi. İşte son başvuru tarihi ve tüm merak edilenler...

Haber 17-03-23 09:29

'O tarihte değeri 2 bin 280 liraydı' Yıllardır gönderdiği düğün hediyesini arıyor! Gelen kargodan çıkanı görünce gözlerine inanamadılar

Kahramanmaraş'ta bir kişinin yakınının düğünü için hediye olarak gönderdiği Maraş işi oyma sandık iddiaya göre ortadan kayboldu. Akılalmaz olayda kargoyla gönderilen sandık yerine düğün sahibine kargo çalışanının iş kıyafetlerinin olduğu poşet gitti. Yaklaşık 2 senedir sandığını arayan ve dostlarına çok mahcup olduğunu belirten mağdur, sorunun çözülmesini isterken o tarihte sandığın değerinin 2 bin 280 lira olduğunu, şu anda kaç para olduğunu ise bilmediğini söyledi.

Haber 01-02-23 16:48

Ege Bölgesi Sanayi Odası üyeleri sandık başına gitti

Ege Bölgesi Sanayi Odası üyeleri sandık başına gitti

Yurthaber 12-10-22 11:14

İzmir Ticaret Odası üyeleri sandık başına gitti

İzmir Ticaret Odası üyeleri sandık başına gitti

Yurthaber 03-10-22 11:00

Sandık

Sandık Hakkındaki Haberler Mynet'te. Sandık Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Bulgaristan'daki erken seçimler için Sakarya ve Kocaeli'de oy verme işlemi başladı

Bulgaristan'daki erken seçimler için Sakarya ve Kocaeli'de oy verme işlemi başladı

Yurthaber 02-10-22 11:10

Türkiye'deki Bulgaristan göçmenlerine sandığa gidin çağrısı

Sakarya Balkan Göçmenleri Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı Erdinç Bilaloğlu: - "Türkiye ve Bulgaristan'daki Türk ve Müslümanların haklarını alabilmesi ve haklarının korunması için güçlü bir şekilde temsil edilmemiz gerekiyor. Önceki dönemlerde yaşanan hadiselerin tekrar olmaması açısından bu önem arz ediyor. Bu sebeple herkesi pazar günü oy vermeye davet ediyorum" - Balkan Türkleri Kültür ve Dayanışma Derneği Genel Başkanı Günay Uzun: - "Gerek Bulgaristan gerekse Bulgaristan dışındaki vatandaşların, mutlaka oy kullanması ve demokratik haklarına sahip çıkması gerekiyor"

Yurthaber 30-09-22 12:24

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Büyük Balkan Buluşmasında konuştu:

"Bizler ülkemizi seviyoruz, bayrağımızı seviyoruz. Bir arada yaşamayı istiyoruz. Kimliğimiz, inancımız, yaşam tarzlarımız farklı olabilir. Ama ülkede huzur içinde yaşamak istiyoruz" - "Her birimizin sorumluluğu var. Sorumlulukları yerine getireceğiz. Sandığa gideceğiz, elimizi vicdanımıza koyup oyumuzu kullanacağız"

Yurthaber 08-08-22 22:45