Şemsiye Haberleri

Edirne'de sağanak etkili oldu

dirne'de sabah saatlerinde başlayan sağanak nedeniyle bazı cadde ve sokaklarda su birikintileri oluştu.

Yurthaber 23-11-22 09:44

Bakan Soylu'nun Trabzon mitinginde ilginç anlar! Gökkuşağı renkli şemsiye tutan vatandaşın şemsiyesi kapattırıldı

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ziyaretleri kapsamında Trabzon'a gitti. Açılışlar yapıp vatandaşlarla bir araya gelen Bakan Soylu'nun konuşması sırasında kameralara takılan bir an dikkat çekti. Yağmur yağdığı için şemsiye kullanan vatandaşlar arasında bir kişinin gökkuşağı renkli şemsiye açması görevlileri harekete geçirdi.

Haber 24-09-22 16:24

Plajda güneşlenirken dehşeti yaşadı! Uçan şemsiyenin sapı göğsüne saplandı

Amerika Birleşik Devletleri’nin Güney Karolina eyaletinde bir plajda güneşlenen 63 yaşındaki Tammy Perreault isimli bir kadın trajik bir kaza sonucunda hayatını kaybetti. Güneşlendiği sırada plajdaki bir şemsiyenin uçmasıyla dehşeti yaşayan kadın geçirdiği göğüs travması sonrasında yaşama gözlerini yumdu.

Trend 12-08-22 16:25

Nasıl kaçacaklarını şaşırdılar! Plajda panik anları... Sahildekilerin ve denizde yüzenlerin üzerinde uçuştu

Antalya’nın ünlü plajlarından Lara Sahili’nde çıkan şiddetli rüzgar nedeniyle plajdaki şemsiyeler havada uçuştu. Şans eseri yaralanan olmadı. Şemsiyelerin uçtuğu anlar ve denizde yüzenlerle plajdakilerin yaşadığı panik kameralara yansıdı.

Haber 19-07-22 17:15

Şemsiye

Şemsiye Hakkındaki Haberler Mynet'te. Şemsiye Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Yıllar önce çok konuşulmuştu! O fotoğraftan 9 sene sonra bu kez köprüde...

2013 yılında Bursa’da üniversite öğrencisi olan Samet Ateş’in engelli arabasıyla yağmur altında kalan arkadaşı Bennur Karaburun’a şemsiye tuttuğu anın yer aldığı fotoğraf karesi ülke gündeminde yer almış ve çok konuşulmuştu. Daha sonra 26’ncı dönemde AK Parti’nin Bursa milletvekili olan Karaburun’un yakın korumalığını da Ateş yapmıştı. O kareden 9 sene sonra Karaburun, Osmangazi Köprüsü’nde Ateş’ten evlilik teklifi aldı. Çiftin nişan töreni yarın Bursa’da gerçekleşecek.

Haber 07-05-22 16:52

İkinci 'şemsiye ile havalanan adam' vakası! Amasya'daki görüntüler olay oldu

Şemsiye ile havalanan adamın görüntüsü günlerce konuşulmuştu. Benzer bir olay bu kez Amasya'da yaşandı. Sebze Hali'nde fırtına nedeniyle çalıştığı işyerine ait şemsiyenin hareketlendiğini gören Murat Çopuroğlu, şemsiyenin üzerine atladı. Metrelerce sürüklenen şemsiye devrilerek durdu. Görüntüler akıllara 'şemsiye ile havalanan adamı' akıllara getirirken, Çopuroğlu yaptığı açıklamada "O adamın haline gülmüştüm. Benzeri benim başına geldi" dedi.

Haber 27-03-22 11:07

Kış aylarında yağmurdan, yaz aylarında güneşten korunabileceğiniz en iyi şemsiye markaları

Şemsiyeler her ne kadar yağmurla özdeşleştirilmiş olsa da kış aylarında yağmurdan korunmak için olduğu kadar yaz aylarında güneşten korunmak için de en iyi aksesuarlar arasında yer alıyor. Siz de yaz-kış demeden kullanabileceğiniz en iyi şemsiye markalarına göz atmaya ne dersiniz?

Kadin 02-12-21 15:41

Antalya'da aniden çıkan kuvvetli rüzgar otelin şemsiyelerini uçurdu, tatilciler zor anlar yaşadı

Antalya'da aniden çıkan kuvvetli rüzgar otelin şemsiyelerini uçurdu, tatilciler zor anlar yaşadı

Yurthaber 07-06-21 14:11

Plaj şemsiyeleri elektrik üretecek!

Antalya'da güneş enerjisi panel üretiminde farklı ürünler geliştiren firma, güneş enerjisinden elektrik üreten plaj şemsiyeleri üretimine başladı. Plaj ve havuz başlarındaki bu şemsiyelerin ürettiği elektrik enerjisi, cep telefonu, tablet gibi cihazların şarj sorununu ortadan kaldıracak.

Finans 10-03-21 10:49