Striptizci Haberleri

Annenin oğluna 18. yaş günü hediyesi çok konuşuldu! Striptizci hediye etti... Sosyal medya karıştı

Meksika’da kaydedilen görüntülerde bir annenin 18. yaşına giren oğluna verdiği hediye herkesi şaşkına çevirdi. Oğlunun gözlerini kapatmasını isteyen anne partiye hediye olarak striptizci çağırdı. Hediyesini görünce utancından ne yapacağını şaşıran çocuk yeniden yüzünü kapattı. O anlar saniye saniye kaydedilip sosyal medyada paylaşılınca tepkiler de gecikmedi.

Trend 18-07-23 09:25

Striptiz kulübündeki ölümün ardındaki korkunç gerçek ortaya çıktı! Cesedi 31 saat boyunca...

29 yaşındaki İngiliz dansçı Stace Tierney'in, uyuşturucu kokteyli içtikten sonra striptiz kulübü kanepesinde 31 saat boyunca ölü yattığı ortaya çıktı. Yurtdışında alkol, MDMA, kokain ve eroinden oluşan bir kokteylden ölen İngiliz bir dansçının bedeninin 31 saat boyunca öldüğü kanepede bırakıldığı, mekanda bulunanlardan hiçbirinin ambulans çağırmadığı ve yardım etmeye çalışmadığı ortaya çıktı.

Haber 28-05-22 10:49

Floyd Mayweather, striptiz kulübü için fotoğraf ve video istedi!

Son dakika haberleri: Profesyonel boks kariyerinde çıktığı 50 karşılaşmanın tamamını kazanan 43 yaşındaki eski boksör Floyd Mayweather, Las Vegas'ta bulunan striptiz kulübü için Instagram'dan bir iş ilanı verdi.

Spor 26-05-22 15:51

Biri 55 diğeri 71 yaşında: Hayatlarındaki en büyük tutkuları direk dansı!

71 yaşındaki Dünya Şampiyonu Greta Pontarelli ile 55 yaşındaki Sabine Christine, yaşlarına rağmen dinç görünümleri ve direk dansına olan aşkları ile tanınıyor. İkisi de yaşadıkları sağlık sorunlarına rağmen direk dansı tutkularından kopmayarak hikayeleri ile herkesi şaşırtıyor. Sabine Christine geçirdiği organ nakli ameliyatı, Greta Pontarelli ise çift kalça protezi ameliyatına rağmen tutkularından vazgeçmedi.

Kadin 11-05-22 11:09

Striptizciler yetmedi! Sonrasında arabanın üzerinde coştu

Ünlü rapçi Saweetie, striptizcilerle eğlendikten sonra hızını alamayarak arkadaşlarıyla arabanın üzerine çıkarak eğlenmeye devam etti.

Magazin 10-05-22 09:54

Vladimir Putin için gündemi sarsan iddia! 'Çok gizli fotoğrafları var, herkesten sakladığı malikanesindeki striptiz direği...'

Avrupa, savaşa doğru ilerlerken bu tablonun oluşmasındaki en büyük pay kuşkusuz Vladimir Putin'in! Rusya lideri Ukrayna'nın Donetsk ve Luhansk bölgelerini tanıyarak büyük bir kaosun fitilini ateşledi. Dünya, Putin'in ağzından çıkacak sözlere odaklanmışken uzun seneler boyunca Rusya'yı yöneten liderin serveti yine gündem oldu. Putin'in tuvaleti altından yapılmış bir özel jeti, yedi bin otomobili ve hatta herkesten sakladığı gizli malikanesinin olduğu iddia edildi.

Haber 23-02-22 11:55

Okul gezisinde alkol alan öğretmen, öğrencileri striptiz kulübüne götürdü

İngiltere’nin Northumberland bölgesindeki Longridge Towers Okulu’nda Bilişim Teknolojileri dersi veren Richard Glenn (55) adlı öğretmen, 2019’da okulun düzenlediği Kosta Rika gezisinde alkol alınca öğrencilerini striptiz kulübüne götürdü. Glenn, 3 yıl uzaklaştırma cezası aldı.

Haber 24-04-21 17:03

Striptizci olan eski papaz hayallerine kavuştu!

Geçmişte papaz olan Nikole Mitchell, OnlyFans modeli olabilmek için dini görevini bıraktı. Şu an striptizci olan Nikole, geçirdiği seneyi Instagram sayfasında anlattı.

Haber 04-01-21 12:20

Sevgilisini yatakta bastı! Cüce striptizci dehşet saçtı!

Geçen ay dünya basınında kendine geniş yer bulan habere göre; "Cüce Bridget" sahne adını kullanan Cheryl Murphy isimli dansçı, sevgilisinin kendisini aldattığını öğrenince deliye döndü. Dehşet saçan striptizci, uzun süre parmaklıklar ardında kalabilir.

Trend 21-10-19 17:19

Cansel Elçin para kazanmak için striptizci oluyor!

Nişantaşı'nda görüntülenen Cansel Elçin, önümüzdeki sezonda para kazanmak için striptizci olarak çalışmaya başlayacak bir babayı canlandıracağını açıkladı.

Magazin 15-05-19 09:52

Eski striptizci ölümden döndü

ABD'li eski striptizci Renee Talley güzellik uğruna az kalsın ölüyordu.

Haber 17-02-13 14:50

Kanada striptizciye vize vermeyecek

Kanada'nın, bundan böyle geçici çalışma izniyle ülkeye gelmek isteyen egzotik dansçılar, striptizciler ve masörlere vize vermeyeceği açıklandı.

Haber 05-07-12 04:26

Bayıltan fuhuş baskını

Beyoğlu’daki bir striptiz barda fuhuş pazarlığı yapıldığı ihbarı üzerine baskın yapan polis, Rus, Ukrayna, Belarus ve Moldova uyruklu 25 kadını gözaltına aldı.

Haber 05-02-12 10:36

İşte Berlusconi’nin Bunga Bunga partileri

İtalya Başbakanı Berlusconi’nin villasında verdiği “Bunga Bunga” partilerinin görüntüleri ortaya çıktı.

Haber 24-03-11 09:41