Süleyman Atlı Haberleri

Kadıköy sahilinde 23 Nisan kutlamaları kapsamında sörf gösterisi yapıldı

Sörfçü Süleyman Atlı ve oyuncu Ozan Aydemir, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı Kadıköy sahilinde sörf yaparak kutladı.

Yurthaber

Fırat Nehri'nde sörf üzerinde mangal keyfi yaptı

Fırat Nehri'nde sörf üzerinde mangal keyfi yaptı

Yurthaber

Milli güreşçi Süleyman Atlı'nın hayali dünya şampiyonluğu kemeri

Sırbistan'da düzenlenecek Dünya Güreş Şampiyonası'nda mücadele edecek Süleyman Atlı: "Dünya şampiyonalarında daha önce finale çıktım, üçüncü oldum. Artık altın madalya zamanının geldiğini düşünüyorum" - "Altın madalyayı ve kemeri takmak istiyorum. Bu gerçekten hayalim, hedefim. Bunun için bu yıl ne gerekiyorsa yaptım"

Yurthaber

Milli güreşçi Süleyman Atlı, Avrupa ikincisi oldu

Milli güreşçi Süleyman Atlı, Avrupa ikincisi oldu

Yurthaber

Süleyman Atlı

Süleyman Atlı Hakkındaki Haberler Mynet'te. Süleyman Atlı Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Milli güreşçi Süleyman Atlı, üçüncü Avrupa şampiyonluğu peşinde:

"İki Avrupa şampiyonluğum var. Budapeşte'ye üçüncü şampiyonluğumu almaya gidiyorum" - "Bir üst sıklette, 61 kiloda ilk kez yarışacağım. Tabii ki bunun biraz heyecanı var ama hazırım"

Yurthaber

Dünya Güreş Şampiyonası

Milli sporcu Süleyman Atlı, serbest stil 57 kiloda Belaruslu Tsiutryn ile yaptığı bronz madalya müsabakasını kaybetti - Türkiye, serbest stil müsabakalarını 2 bronz madalyayla tamamladı

Yurthaber

Serbest Güreş Milli Takımı yurda döndü

Dünya ve olimpiyat şampiyonu Taha Akgül: - "Bu, 8. Avrupa Şampiyonluğum oldu. Böylece Avrupa güreş tarihinde en fazla şampiyonluğu bulunan sporcu oldum. Şampiyonanın bu anlamda benim için yeri her zaman ayrı olacak" - "Hedefim, şimdi çift haneye ulaşmak olacak" - Milli güreşçi Süleyman Atlı: - "Hedefim, olimpiyatlarda ülkemizi en güzel şekilde temsil edip şampiyon olmak"

Yurthaber

Avrupa Güreş Şampiyonası’nın ikinci gününde iki madalya

Polonya başkenti Varşova'da düzenlenen Avrupa Güreş Şampiyonası’nda Serbest Stilde Süleyman Atlı altın, Süleyman Karadeniz ise gümüş madalya kazandı.

Spor