Superonline Haberleri

Turkcell Superonline altyapı sorgulama: Turkcell Superonline fiber internet altyapısı sorgulama işlemi nasıl yapılır?

Dünyanın en hızlı internet erişim teknolojisi olarak öne çıkan fiber internet teknolojisinden yararlanmak için öncelikle altyapı sorgulama yapılması gerekir. Fiber altyapı sorgulama ile ikamet edilen adreste fiber altyapı mevcut olduğu bilgisine ulaşılırsa üyelik oluşturularak hızlı internet kullanımına geçilebilir. Turkcell Superonline altyapı sorgulama da Turkcell'in sağladığı fiber internet teknolojisinden faydalanmak isteyenlerin ilk yaptığı araştırma olur.

Haber 09-10-22 10:38

Turkcell Superonline altyapı başvurusu ve takibi: Turkcell Superonline fiber internet altyapı başvurusu nasıl yapılır?

Superonline fiber internet teknolojisi, en hızlı internet teknolojilerinden biridir. Bu internet teknolojisinden yararlanmak için bulunduğunuz adreste fiber altyapı bulunması gerekir. Fiber altyapı sorgulaması yaparak binanızda altyapı olup olmadığını kolayca öğrenebilirsiniz. Binanızda fiber altyapı bulunmuyorsa Superonline teknolojisinden yararlanmak için başvuru yapmanız gerekir. Turkcell Superonline altyapı başvurusu ve takibi nasıl yapılır?

Haber 08-10-22 19:04

Turkcell Superonline ve Equinix'ten dijital ekosistem için iş birliği

Turkcell Superonline Genel Müdürü Emre Erdem: - "Yaptığımız iş birliğiyle çözüm ortağımızın globaldeki kapsayıcı gücünü ve kuvvetli altyapısını iş süreçlerimize dahil ederek hem kurumsal müşterilerimizin uluslararası ihtiyaçlarını daha kolay ve daha hızlı karşılayabilir duruma geldik hem de Türkiye'nin coğrafi konumuyla sahip olduğu potansiyeli daha da güçlendirecek fırsatlara yeni kapı araladık"

Yurthaber 01-08-22 13:30

Turkcell Superonline'ın Genel Müdürü Emre Erdem oldu

Turkcell Superonline Genel Müdürü Emre Erdem bireysel ve kurumsal müşterilerin sabit ses ve internet çözümlerinin yanı sıra uluslararası operatör iş birliklerinin yönetiminden de sorumlu olacak.

Finans 13-04-21 10:58

Diğer Haber Etiketleri

Superonline

Superonline Hakkındaki Haberler Mynet'te. Superonline Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Superonline müşteri hizmetleri, çağrı merkezi, şikayet hattı

Superonline hizmetlerinden faydalanmak mı istiyorsunuz? Fiyat, tarife, koşullar gibi farklı konularda sorularınız mı var? Ya da faydalanmakta olduğunuz hizmetlerle ilgili desteğe mi ihtiyacınız bulunuyor? Farklı talepleriniz için kullanabileceğiniz Superonline iletişim numarası ve diğer alternatifleri sizin için derledik.

Haber 05-01-21 10:11

Turkcell internet sorunu ile gündeme geldi

Turkcell ve Superonline sahipleri uzun bir süredir internetlerini kullanamıyor. Peki, Turkcell internet sorunu neden kaynaklanıyor? İşte resmi açıklama.

Trend 06-04-19 09:01

Telekomünikasyonun ilk kurumsal kira sertifika ihracı Kuveyt Türk’ten

Kuveyt Türk Katılım Bankası, Superonline’ın finansman ihtiyaçlarını karşılamada alternatif faizsiz ürünüyle piyasadan kaynak temin etti -Kuveyt Türk Genel Müdürü Uyan: -"Bankaların kredi plasmanlarının yüksek seviyelerde seyrettiği ve birçok müşteride sınırlara yaklaştığı bu dönemde, sermaye piyasalarından da kaynak temin edilebileceğini göstermek bizim açımızdan önemliydi" -"Sukuk alanında cesur adımlar atarak sektöre öncülük etmeye devam edeceğiz"

Haber 22-03-18 11:25

FTTH Forum bu yıl İstanbul'da!

Superonline'ın ev sahipliği yaptığı FTTH Forum başlıyor!

Haber 07-10-13 16:16

Rekor, ışık hızındaki Turkcell'den geldi

DotA 2 turnuvasında şampiyon takım belli oldu.

Haber 24-09-13 17:05