Sur Yapı Haberleri

Sur Yapı Tatil Evleri Antalya’dan aylık 8 bin TL taksitle ömür boyu tatil fırsatı

Sur Yapı Tatil Evleri Antalya, ömür boyu tatilin keyfini çıkarmak isteyenlere 1 hafta tatil fiyatına 4 mevsim tatil olanaklarıyla sunuyor. Sur Tatil Evleri GYO Genel Müdürü Ömer Faruk Elmas, “Değişen tatil trendlerine uygun olarak tasarlanmış konseptlerle 4 mevsim tatilin keyfini yaşatan Sur Yapı Tatil Evleri’ni cazip ödeme koşulları ile sunuyoruz. Kampanyamızda, otel konforundaki full eşyalı, tapulu devre mülklere aylık 8 bin TL taksitle sahip olma fırsatı sunuyoruz” diye konuştu.

Finans

7.500 konut sahipleriyle buluştu! Sur Yapı’da teslimler 2024’te de hız kesmeyecek

4 yılda 7.500 konutu sahipleriyle buluşturan Sur Yapı, konut teslimlerine hız kesmeden devam ediyor. Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Z. Altan Elmas, “4 yılda 7.500 konutun üzerinde konut teslim ederek rekor bir teslim performansı gerçekleştirdik. İnşallah 3 ay içerisinde teslim edilecek olan 2.500 konut ile birlikte 10.000 konutu teslim etmiş olacağız” dedi.

Finans

Sur Yapı Tatil Evleri Antalya'dan EYT'lilere özel indirim

Sur Yapı Tatil Evleri Antalya’da, EYT’lilere özel "Emeklilikte Yazlıkta Takılın" kampanyası başladı. Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas, "Sur Yapı Tatil Evleri Antalya’da başlattığımız yeni kampanya ile EYT kapsamında emekli olanlar yaz sezonunda ömür boyu tatil yapma imkanına 15 bin TL indirim avantajıyla sahip olacak" dedi.

Finans

Sur Yapı Antalya’da teslimler hız kesmiyor

Avrupa’nın ve Türkiye’nin en büyük kentsel dönüşüm projesi olan Sur Yapı Antalya’da teslimler hız kesmiyor. Dana önce 2 bin 500 konutun teslim edildiği projede, geçtiğimiz ay teslimine başlanan F parsel ile birlikte 1032 konut daha sahipleriyle buluşuyor. Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Z. Altan Elmas, B ve C parsellerindeki konutları 2023’ün haziran ayı sonuna kadar teslim edeceklerini açıkladı.

Finans

Sur Yapı

Sur Yapı Hakkındaki Haberler Mynet'te. Sur Yapı Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Sur Yapı Tatil Evleri Antalya'da 4 mevsim tatil imkanı

Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas: - "AR-GE çalışmalarımız sonucu tatil beklentilerinin tümünü '4 mevsim tatil' formuyla Sur Yapı Tatil Evleri Antalya'da devre mülk alıcısına sunuyoruz"

Yurthaber

Sur Yapı Antalya’da 9 bin kişi yaşıyor

Sur Yapı’nın Antalya’da inşa ettiği Avrupa’nın en büyük kentsel dönüşüm projesi hızla yükseliyor. Bugüne kadar 2 bin 500 konutun sahipleriyle buluşturulduğu Sur Yapı Antalya’da halihazırda 9 bin kişi yaşıyor. 1,3 milyon metrekare alanda yükselen mega projede teslimler tüm hızıyla devam ediyor. Park etabı teslimleri devam ederken 1,3 kilometre uzunluğundaki Sur Cadde’de teslimlerine başlayan Sur Yapı, projenin 3. etabı olan Turkuaz Sitesi’nin ve Park etabındaki F parselin teslimlerine başlıyor.

Finans

9 bin kişinin yaşamaya başladığı Sur Yapı Antalya'da teslimler sürüyor

Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Altan Elmas: - "Sur Yapı Antalya’nın ilk sitesi olma özelliğini taşıyan Turkuaz Sitesi ve teslimlerimizin devam ettiği Park etabının içinde yer alan 1.032 konutluk F parseldeki teslimlerimiz ile 1.414 konutu daha sahipleriyle buluşturarak yıl sonuna kadar toplam 4 bin teslim gerçekleştirmeyi planlıyoruz"

Yurthaber

Sur Yapı Tatil Evleri Antalya'nın ikinci etabı satışta

Tamamı peşin ödemelerde yüzde 15 indirimin geçerli olduğu ve 130 bin TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunulan evlerde, yüzde 35 peşin ödemelerde kalan tutar vade farksız 24 eşit takside bölünebiliyor - Sur Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Z. Altan Elmas: - "Tatil evlerimiz yurt içi ve yurt dışından yoğun ilgi görüyor. İkinci etabı planladığımızdan 6 ay önce satışa sunduk"

Yurthaber