Usb Haberleri

Flash bellek kısayol virüsü temizleme: USB virüs temizleme işlemi

Bilgisayar veya dizüstü laptoplarda veri olarak saklanan pek çok bilgi bulunmaktadır. Bu bilgilerin bir başka deyişle dosyaların bilgisayar dışında saklandığı ve depolandığı yer flash bellek ismiyle bilinen bir bellek çeşididir. Bilgisayardan yanlışlıkla silinen bir dosya silinmeden önce flash belleğe atılmışsa o dosya tekrardan bilgisayara yüklenebilir. Ancak bazı durumlarda bu bellek türlerinde virüs sorunu ortaya çıkabilir. Peki, flash bellek kısayol virüsü temizleme nasıl yapılır?

Haber 14-08-2023 19:37

Cinsel deney isteği doktorları bile şaşkına çevirdi! Penisinden metrelerce uzunlukta USB kablosu çıktı

İngiltere’de yaşayan ve ismi açıklanmayan 15 yaşındaki bir çocuk penisinin uzunluğunu merak ederek öğrenmek için ilginç bir yola başvurdu. Cinsel organının uzunluğunu ölçmek isteyen çocuk USB kablosunu kullanmaya karar verdi ancak işler hesapladığı gibi gitmedi.

Trend 08-11-2022 08:00

Cinsel organından çıktı: Tam 5 metre! Doktorlar şaşkınlığını gizleyemedi

İngiltere’de yaşayan ve ismi açıklanmayan 15 yaşındaki bir erkek çocuk cinsel organının boyunu ölçmek için penisine USB kablosu yerleştirdi. Ancak USB kablosunu penisinden çıkaramaması ve idrarında kan görülmesi üzerine annesi tarafından hastaneye kaldırıldı. Doktorlar yabancı cismi ameliyatla çıkartmayı başardı.

Trend 05-09-2022 11:17

Mobil oyun tutkunlarına işlerini kolaylaştıracak yardımcı telefon ürünleri

Cep telefonları, oyun tutkunlarının istedikleri her ortamda en pratik şekilde oyun oynamalarına imkân tanıyor. Akıllı cep telefonuyla oyun oynamayı seven ve oyun deneyimini daha zengin bir hâle dönüştürmek isteyenlerin göz atması gereken birçok mobil oyuncu aksesuarı ve telefon ürünleri bulunuyor. Gelin, kalitesiyle fark yaratan ve oyun keyfini arşa çıkaran en iyi yardımcı telefon ürünlerine göz atalım!

Haber 22-06-2022 16:53

Usb

Usb Hakkındaki Haberler Mynet'te. Usb Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Apple USB-C'ye koşuyor: Planındaysa sadece iPhone yokmuş!

Apple'ın 2023'te USB-C girişli iPhone modeli piyasaya süreceği öne sürülüyor. Yeni bir iddia ise Apple'ın USB-C planında sadece iPhone'un olmadığını, şirketin AirPods başta olmak üzere birçok ürününü daha USB-C'ye geçirmek istediğini gözler önüne serdi.

Haber 16-05-2022 12:23

Lightning girişli iPhone’ların sonu geliyor: USB-C girişli iPhone yolda! Tarih verildi

Apple, iPhone’larda halihazırda lightning girişini kullanıyor. Ancak ABD’li teknoloji devinin USB-C girişli iPhone’ları test ettiği öne sürülüyor. İddialara göre geçiş ise bu yıl gerçekleşemeyecek. Peki ne zaman USB girişli iPhone’lar göreceğiz? İşte yanıtı...

Haber 15-05-2022 11:23

Beklenen oluyor: Tek tip şarj gerçeğe dönüşüyor! Özellikle Apple'ı etkileyecek

Avrupa Parlamentosu (AP) Komitesi, Avrupa Birliği (AB) ülkelerinde satılan akıllı telefon, tablet ve kamera gibi elektronik cihazlarda USB-C şarj girişi kullanılmasını zorunlu hale getirecek yasal düzenlemeye destek verdi. Bu düzenlemenin özellikle iPhone'ların üreticisi Apple'ı etkilemesi bekleniyor.

Haber 21-04-2022 10:32

Apple, iPhone'dan şarj girişini tamamen kaldırabilir! Yoksa Şarj girişsiz iPhone mu geliyor?

Apple'ın iPhone'larda şarj girişini tamamen kaldırabileceğine yönelik bir iddia ortaya atıldı. Başta AB (Avrupa Birliği) olmak üzere birçok ülkenin USB Type-C ısrarında bulunduğu biliniyor. Ancak Apple, iPhone'larda USB Type-C'ye geçmek yerine şarj girişini tamamen kaldırabilir.

Haber 07-03-2022 11:27

Hayallerdeki iPhone gerçek oluyor! İşte çarpıcı rapor

Raporlar, Apple'ın gelecek yıl çıkması beklenen iPhone 14 serisindeki Pro modellerinin USB-C bağlantı noktasına sahip olacağını ortaya koydu. Görünüşe göre USB-C girişli iPhone hayali sonunda gerçeğe dönüşüyor.

Haber 19-11-2021 15:53

N'aptın Tesla: Bazı modellerde USB-C portu yok!

Tesla, müşterilere çip sıkıntısı yüzünden zor zamanlar geçirdiğini söylüyor. Gelen bir rapora göre ise Tesla, birçok Model 3 ve Model Y aracı USB-C girişi olmadan sahiplerine teslim etti.

Haber 16-11-2021 11:30

Apple bile böyle iPhone üretmedi! Satışa çıkarıldı

Apple'ın iPhone X modeline USB-C bağlantısı ekleyen ve böylece dünyanın ilk USB-C girişli iPhone'unu üreten kullanıcı, söz konusu iPhone'u açık artırma yoluyla satışa çıkardı. USB-C girişli iPhone'a dudak uçuklatan fiyatlar teklif ediliyor.

Haber 05-11-2021 09:35

Apple yapmadan kullanıcısı yaptı: İşte dünyanın ilk USB-C girişli iPhone'u!

Apple henüz iPhone'larda USB-C girişine yer vermiş değil. Ancak Ken Pillonel isimli bir kullanıcı, yüklediği YouTube videosuna göre dünyanın ilk USB-C bağlantısına sahip iPhone'unu üretmeyi başardı. Üzerinde büyük emek harcanan iPhone X, Lightning yerine USB-C bağlantısından şarj oluyor.

Haber 12-10-2021 16:28

Akılalmaz olay! Merakı başına dert oldu, İngiliz gencin penisinden USB kablosu çıkarıldı

İngiltere'de 15 yaşındaki bir genç penisinin uzunluğunu ölçmek için USB şarj kablosu kullandı ancak kabloyu penisinden içeriye sokması dehşeti yaşattı. Günlerce acı içinde kıvranan genç, soluğu ameliyat masasında alırken ailesine bu durumdan bahsedemedi, yaşadığı akılalmaz olayı sadece doktorlara anlatabildi. Genç İngiliz, başarılı geçen ameliyat sonrası taburcu edildi.

Haber 18-09-2021 08:27

UBS uyardı! Kripto para alanlar dikkat

Zürih merkezli bir İsviçre bankası USB, açıklama yaparak yatırımcılara kripto paradan uzak durmaları gerektiğini aktardı.

Finans 07-07-2021 10:54

Profesyoneller için geliştirildi

MX Anywhere 3, ufak boyutları ve performanslı yapısı ile ister evinizde olun, ister ofisinizde, isterseniz de bir dış mekânda, deyim yerindeyse zemin şartlarına ayak uydurarak işlemlerinizi halledebilmenize yardımcı olan bir fare.

Haber 06-03-2021 11:02

Fransa’da cep telefonuyla yapılan koronavirüs testi geliştirildi

Fransa’da uzmanlar akıllı telefon aracılığıyla yapılan bir koronavirüs testi geliştirdi.

Haber 28-02-2021 14:43

Tüm verilerinizi cebinizde taşıyın

Kingston’un Türkiye’de yeni satışa sunduğu Data Traveler Ultimate G3 USB 3.0 belleği, yüksek hız ve yüksek kapasiteyi buluşturuyor.

Haber 01-07-2013 14:53