Vapur Haberleri

İstanbul'da yeni dönem! Deniz hatları hizmete açıldı, içinden sadece iki kişi indi

İstanbul'un trafik sorununa çare bulmak amacıyla hayata geçirilen proje ile mega kentte 7 yeni deniz hattı açıldı. UKOME toplantısında alınan ve bugün hayata geçirilen yeni hatlardan biri de Avcılar-Kadıköy oldu. Bugün saat 11.00'de Avcılar'da iskeleye yanaşan 350 kişilik deniz otobüsünde sadece 2 kişinin olması dikkat çekti.

Haber 01-11-22 13:43

İstanbul Boğazı'nda yoğun sis! Vapur seferleri iptal oldu

İstanbul'da gece saatlerinde başlayan sis, sabah saatlerinde de etkili oldu. İşe gitmek için evden çıkan vatandaşlar yoğun sisle güne başladı. Öte yandan sis nedeniyle bazı vapur seferleri iptal edilirken İstanbul Boğazı'ndaki transit gemi geçişleri de durduruldu.

Haber 01-11-22 08:09

İstanbul trafiğine ilaç gibi gelecek 7 yeni deniz hattı! Bilet fiyatları netleşti, yolculuk süresi yarı yarıya düşüyor

İstanbulluların beklediği gün sonunda geldi. Trafik sorunuyla her gün daha fazla bunalan İstanbulluyu az da olsa rahatlatacak seferler yarın başlıyor. 1 Kasım Salı gününden itibaren, 7 yeni deniz ulaşım hattında seferler başlayacak. Yeni vapur seferleriyle yolculuk süresi karayoluna oranla yarı yaraya azalacak. Peki o hatlar hangileri, bilet fiyatları ne kadar? İşte cevapları...

Haber 31-10-22 08:41

Adalar vapurunda dehşet! Polis intihar etti, seken kurşun ile çocuk yaralandı

Karaköy-Adalar seferi yapan vapurda dehşete düşüren bir olay yaşandı. Vapurdaki bir polis memuru, yanında bulunan kız arkadaşı ile tartıştıktan sonra silahını ateşleyerek intihar etti. İntihar eden polis memurunun silahından çıkan kurşun ise vapurda bulunan bir çocuğa ise isabet etti, yaralı çocuk hastaneye kaldırıldı. İşte olayın detayları...

Haber 24-10-22 10:13

Vapur

Vapur Hakkındaki Haberler Mynet'te. Vapur Hakkındaki Son Dakika Gelişmelerini Mynet'te Takip Edin.

Bugün otobüsler ücretsiz mi? 6 Ekim 2022 İstanbul’da toplu taşıma İETT otobüsü, metro, metrobüs, vapur, Marmaray bedava mı?

Bugün otobüsler ücretsiz mi? 6 Ekim İstanbul'un Kurtuluşu sebebiyle çok sayıda kişi İETT otobüsü, metro, metrobüs, vapur, Marmaray gibi toplu taşımalar ile ücretsiz ulaşım yapıp yapamayacakları konusunda bilgi edinmek için arama motorlarında sorgulama yapıyor. İstanbul'un Kurtuluşu'nun 99. yılı dolayısıyla konuya ilişkin detaylar merak konusu oldu. Peki, bugün otobüsler ücretsiz mi? 6 Ekim 2022 İstanbul’da toplu taşıma İETT otobüsü, metro, metrobüs, vapur, Marmaray bedava mı?

Haber 06-10-22 10:13

Tarihi Paşabahçe Vapuru seferlerine yeniden başladı

Şehir Hatları'nın 29. gemisi olan Paşabahçe'nin, Adalar hattında sefer yapması planlanıyor

Yurthaber 01-09-22 11:09