HAVA DURUMU

Konumum Konumunu Kullan

Nevşehir Saatlik Hava Durumu

03 Aralık Pazar 2023, 20:00

21:00

Kapalı
Hissedilen:
Yağış İhtimali: 0%
Kapalı
Hissedilen:
Nem: 46%
En yüksek / düşük: 10° / 8°
Yağış İhtimali: 0%
Rüzgar Hızı: GD / 2.48 KM/S

Saat 21:00 Civarında Nevşehir hava durumu: Havanın Kapalı ve sıcaklığın en yüksek 10° en düşük 8° olması bekleniyor. Rüzgar DGD yönünde 2 KM/S hızında, nem oranı 42% civarında, bulut oranının da 100% olması bekleniyor.

22:00

Kapalı
Hissedilen:
Yağış İhtimali: 0%
Kapalı
Hissedilen:
Nem: 48%
En yüksek / düşük: 9° / 8°
Yağış İhtimali: 0%
Rüzgar Hızı: GD / 2.44 KM/S

Saat 22:00 Civarında Nevşehir hava durumu: Havanın Kapalı ve sıcaklığın en yüksek 9° en düşük 8° olması bekleniyor. Rüzgar DGD yönünde 2 KM/S hızında, nem oranı 42% civarında, bulut oranının da 100% olması bekleniyor.

23:00

Kapalı
Hissedilen:
Yağış İhtimali: 0%
Kapalı
Hissedilen:
Nem: 50%
En yüksek / düşük: 9° / 8°
Yağış İhtimali: 0%
Rüzgar Hızı: GD / 2.36 KM/S

Saat 23:00 Civarında Nevşehir hava durumu: Havanın Kapalı ve sıcaklığın en yüksek 9° en düşük 8° olması bekleniyor. Rüzgar DGD yönünde 2 KM/S hızında, nem oranı 42% civarında, bulut oranının da 100% olması bekleniyor.

Nevşehir Saatlik Hava Durumu


Nevşehir hava durumu ile ilgili detaylı tahminler, Mynet hava durumu sayfasında yer almaktadır. Hava durumu tahminleri, meteoroloji uzmanları tarafından yapılır. Nevşehir için hava durumu bilgilerini günlük olarak paylaşan meteoroloji uzmanlarının incelemeleri ile anlık hava durumu hakkında bilgi sahibi olunabilir.

Hava sıcaklığı ile ilgili detaylı bilgiler paylaşan meteoroloji uzmanları, bugün hava nasıl sorusuna, Nevşehir saatlik hava durumu tespitleri ile cevap verir. Böylece saatlik hava sıcaklığı bilgileri ile bu gece hava durumu nasıl olacak diyenler de yapılan açıklamalarla sorularına yanıt bulabilirler.

Nevşehir’da bugün hava durumu tespiti yapılacağı zaman; hava balonlarından, uydulardan, okyanus şamandıralarından ve uçaklardan yardım alınır. Bunlar dışında farklı cihazlar kullanılarak da yapılan tespitlerle günlük sıcaklık, basınç, nem ve rüzgar oranları tahmin edilir. Elde edilen tüm bu veriler ise Nevşehir’da bugün hava durumu ile ilgili detaylı bilgiler edinmeye yardımcı olur. Yapılan çalışmalarla bugünkü hava durumu Nevşehir dışında Türkiye'nin tüm illeri için de ayrı ayrı sürdürülür.

;