HAVA DURUMU

Konumum Konumunu Kullan

Ardahan Hava Durumu

29 Kasım Çarşamba 2023, 22:30
Kapalı
-6 °
Hissedilen: -6°
Hissedilen: -6°
Nem: 82%
En yüksek / düşük: -2 ° / -12°
Rüzgar Hızı: GGD / 0.84 KM/S
Yağış İhtimali: 0%

Kapalı

Ardahan Hava Durumu: Havanın Kapalı, en yüksek sıcaklığın -2° ve en düşük sıcaklığın -12° olması bekleniyor. Rüzgar GGD yönünde 0.84 KM/S hızında, nem oranı 82% civarında, bulut oranının da 100% olması bekleniyor.


Perşembe

30 Kasım 2023 Perşembe Ardahan Hava Durumu / -7°

Cuma

01 Aralık 2023 Cuma Ardahan Hava Durumu / -6°

Cumartesi

02 Aralık 2023 Cumartesi Ardahan Hava Durumu / -6°

Pazar

03 Aralık 2023 Pazar Ardahan Hava Durumu / -4°

Pazartesi

04 Aralık 2023 Pazartesi Ardahan Hava Durumu / -3°

Salı

05 Aralık 2023 Salı Ardahan Hava Durumu / -3°

Ardahan Bugün Hava Durumu


Ardahan hava durumu ile ilgili detaylı tahminler, Mynet hava durumu sayfasında yer almaktadır. Hava durumu tahminleri, meteoroloji uzmanları tarafından yapılır. Ardahan için hava durumu bilgilerini günlük olarak paylaşan meteoroloji uzmanlarının incelemeleri ile anlık hava durumu hakkında bilgi sahibi olunabilir.

Hava sıcaklığı ile ilgili detaylı bilgiler paylaşan meteoroloji uzmanları, bugün hava nasıl sorusuna, Ardahan saatlik hava durumu tespitleri ile cevap verir. Böylece saatlik hava sıcaklığı bilgileri ile bu gece hava durumu nasıl olacak diyenler de yapılan açıklamalarla sorularına yanıt bulabilirler.

Ardahan’da bugün hava durumu tespiti yapılacağı zaman; hava balonlarından, uydulardan, okyanus şamandıralarından ve uçaklardan yardım alınır. Bunlar dışında farklı cihazlar kullanılarak da yapılan tespitlerle günlük sıcaklık, basınç, nem ve rüzgar oranları tahmin edilir. Elde edilen tüm bu veriler ise Ardahan’da bugün hava durumu ile ilgili detaylı bilgiler edinmeye yardımcı olur. Yapılan çalışmalarla bugünkü hava durumu Ardahan dışında Türkiye'nin tüm illeri için de ayrı ayrı sürdürülür.

;