HAVA DURUMU

Konumum Konumunu Kullan
Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Bartın Saatlik Hava Durumu

16 Temmuz Salı 2024, 22:30

23:00

Az bulutlu 25°
Hissedilen: 25°
Yağış İhtimali: 1%
Az bulutlu
Hissedilen: 25°
Nem: 67%
En yüksek / düşük: 25° / 24°
Yağış İhtimali: 1%
Rüzgar Hızı: KD / 1.38 KM/S

Saat 23:00 Civarında Bartın hava durumu: Havanın Az bulutlu ve sıcaklığın en yüksek 25° en düşük 24° olması bekleniyor. Rüzgar KD yönünde 1.38 KM/S hızında, nem oranı 68% civarında, bulut oranının da 19% olması bekleniyor.

Bartın Saatlik Hava Durumu


Bartın hava durumu ile ilgili detaylı tahminler, Mynet hava durumu sayfasında yer almaktadır. Hava durumu tahminleri, meteoroloji uzmanları tarafından yapılır. Bartın için hava durumu bilgilerini günlük olarak paylaşan meteoroloji uzmanlarının incelemeleri ile anlık hava durumu hakkında bilgi sahibi olunabilir.

Hava sıcaklığı ile ilgili detaylı bilgiler paylaşan meteoroloji uzmanları, bugün hava nasıl sorusuna, Bartın saatlik hava durumu tespitleri ile cevap verir. Böylece saatlik hava sıcaklığı bilgileri ile bu gece hava durumu nasıl olacak diyenler de yapılan açıklamalarla sorularına yanıt bulabilirler.

Bartın’da bugün hava durumu tespiti yapılacağı zaman; hava balonlarından, uydulardan, okyanus şamandıralarından ve uçaklardan yardım alınır. Bunlar dışında farklı cihazlar kullanılarak da yapılan tespitlerle günlük sıcaklık, basınç, nem ve rüzgar oranları tahmin edilir. Elde edilen tüm bu veriler ise Bartın’da bugün hava durumu ile ilgili detaylı bilgiler edinmeye yardımcı olur. Yapılan çalışmalarla bugünkü hava durumu Bartın dışında Türkiye'nin tüm illeri için de ayrı ayrı sürdürülür.

;