HAVA DURUMU

Konumum Konumunu Kullan
Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Hatay Saatlik Hava Durumu

07 Aralık Perşembe 2023, 22:30

23:00

Hafif yağmur 14°
Hissedilen: 14°
Yağış İhtimali: 73%
Hafif yağmur
Hissedilen: 14°
Nem: 87%
En yüksek / düşük: 15° / 14°
Yağış İhtimali: 73%
Rüzgar Hızı: DKD / 1.34 KM/S

Saat 23:00 Civarında Hatay hava durumu: Havanın Parçalı bulutlu ve sıcaklığın en yüksek 15° en düşük 14° olması bekleniyor. Rüzgar KD yönünde 2.57 KM/S hızında, nem oranı 88% civarında, bulut oranının da 80% olması bekleniyor.

Hatay Saatlik Hava Durumu


Hatay hava durumu ile ilgili detaylı tahminler, Mynet hava durumu sayfasında yer almaktadır. Hava durumu tahminleri, meteoroloji uzmanları tarafından yapılır. Hatay için hava durumu bilgilerini günlük olarak paylaşan meteoroloji uzmanlarının incelemeleri ile anlık hava durumu hakkında bilgi sahibi olunabilir.

Hava sıcaklığı ile ilgili detaylı bilgiler paylaşan meteoroloji uzmanları, bugün hava nasıl sorusuna, Hatay saatlik hava durumu tespitleri ile cevap verir. Böylece saatlik hava sıcaklığı bilgileri ile bu gece hava durumu nasıl olacak diyenler de yapılan açıklamalarla sorularına yanıt bulabilirler.

Hatay’da bugün hava durumu tespiti yapılacağı zaman; hava balonlarından, uydulardan, okyanus şamandıralarından ve uçaklardan yardım alınır. Bunlar dışında farklı cihazlar kullanılarak da yapılan tespitlerle günlük sıcaklık, basınç, nem ve rüzgar oranları tahmin edilir. Elde edilen tüm bu veriler ise Hatay’da bugün hava durumu ile ilgili detaylı bilgiler edinmeye yardımcı olur. Yapılan çalışmalarla bugünkü hava durumu Hatay dışında Türkiye'nin tüm illeri için de ayrı ayrı sürdürülür.

;