HAVA DURUMU

Konumum Konumunu Kullan

Bingöl Adaklı Saatlik Hava Durumu

30 Eylül Cumartesi 2023, 22:00

23:00

Kapalı 16°
Hissedilen: 15°
Yağış İhtimali: 41%
Kapalı
Hissedilen: 15°
Nem: 64%
En yüksek / düşük: 16° / 15°
Yağış İhtimali: 41%
Rüzgar Hızı: KKD / 1.63 KM/S

Saat 23:00 Civarında Bingöl Adaklı hava durumu: Havanın Kapalı ve sıcaklığın en yüksek 16° en düşük 15° olması bekleniyor. Rüzgar K yönünde 2.3 KM/S hızında, nem oranı 63% civarında, bulut oranının da 100% olması bekleniyor.

Bingöl Adaklı Saatlik Hava Durumu


Bingöl Adaklı hava durumu ile ilgili detaylı tahminler, Mynet hava durumu sayfasında yer almaktadır. Hava durumu tahminleri, meteoroloji uzmanları tarafından yapılır. Bingöl Adaklı için hava durumu bilgilerini günlük olarak paylaşan meteoroloji uzmanlarının incelemeleri ile anlık hava durumu hakkında bilgi sahibi olunabilir.

Hava sıcaklığı ile ilgili detaylı bilgiler paylaşan meteoroloji uzmanları, bugün hava nasıl sorusuna, Bingöl Adaklı saatlik hava durumu tespitleri ile cevap verir. Böylece saatlik hava sıcaklığı bilgileri ile bu gece hava durumu nasıl olacak diyenler de yapılan açıklamalarla sorularına yanıt bulabilirler.

Bingöl Adaklı’da bugün hava durumu tespiti yapılacağı zaman; hava balonlarından, uydulardan, okyanus şamandıralarından ve uçaklardan yardım alınır. Bunlar dışında farklı cihazlar kullanılarak da yapılan tespitlerle günlük sıcaklık, basınç, nem ve rüzgar oranları tahmin edilir. Elde edilen tüm bu veriler ise Bingöl Adaklı’da bugün hava durumu ile ilgili detaylı bilgiler edinmeye yardımcı olur. Yapılan çalışmalarla bugünkü hava durumu Bingöl Adaklı dışında Türkiye'nin tüm illeri için de ayrı ayrı sürdürülür.

;