HAVA DURUMU

Konumum Konumunu Kullan

Edirne Saatlik Hava Durumu

25 Eylül Pazartesi 2023, 22:30

23:00

Kapalı 21°
Hissedilen: 21°
Yağış İhtimali: 0%
Kapalı
Hissedilen: 21°
Nem: 74%
En yüksek / düşük: 21° / 21°
Yağış İhtimali: 0%
Rüzgar Hızı: KD / 5.74 KM/S

Saat 23:00 Civarında Edirne hava durumu: Havanın Kapalı ve sıcaklığın en yüksek 21° en düşük 21° olması bekleniyor. Rüzgar KD yönünde 5.74 KM/S hızında, nem oranı 74% civarında, bulut oranının da 100% olması bekleniyor.

Edirne Saatlik Hava Durumu


Edirne hava durumu ile ilgili detaylı tahminler, Mynet hava durumu sayfasında yer almaktadır. Hava durumu tahminleri, meteoroloji uzmanları tarafından yapılır. Edirne için hava durumu bilgilerini günlük olarak paylaşan meteoroloji uzmanlarının incelemeleri ile anlık hava durumu hakkında bilgi sahibi olunabilir.

Hava sıcaklığı ile ilgili detaylı bilgiler paylaşan meteoroloji uzmanları, bugün hava nasıl sorusuna, Edirne saatlik hava durumu tespitleri ile cevap verir. Böylece saatlik hava sıcaklığı bilgileri ile bu gece hava durumu nasıl olacak diyenler de yapılan açıklamalarla sorularına yanıt bulabilirler.

Edirne’da bugün hava durumu tespiti yapılacağı zaman; hava balonlarından, uydulardan, okyanus şamandıralarından ve uçaklardan yardım alınır. Bunlar dışında farklı cihazlar kullanılarak da yapılan tespitlerle günlük sıcaklık, basınç, nem ve rüzgar oranları tahmin edilir. Elde edilen tüm bu veriler ise Edirne’da bugün hava durumu ile ilgili detaylı bilgiler edinmeye yardımcı olur. Yapılan çalışmalarla bugünkü hava durumu Edirne dışında Türkiye'nin tüm illeri için de ayrı ayrı sürdürülür.

;