HAVA DURUMU

Konumum Konumunu Kullan
Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Edirne Saatlik Hava Durumu

22 Haziran Cumartesi 2024, 21:30

22:00

Açık 23°
Hissedilen: 23°
Yağış İhtimali: 0%
Açık
Hissedilen: 23°
Nem: 41%
En yüksek / düşük: 23° / 20°
Yağış İhtimali: 0%
Rüzgar Hızı: D / 3.01 KM/S

Saat 22:00 Civarında Edirne hava durumu: Havanın Açık ve sıcaklığın en yüksek 23° en düşük 20° olması bekleniyor. Rüzgar D yönünde 3.01 KM/S hızında, nem oranı 52% civarında, bulut oranının da 0% olması bekleniyor.

23:00

Açık 22°
Hissedilen: 21°
Yağış İhtimali: 0%
Açık
Hissedilen: 21°
Nem: 48%
En yüksek / düşük: 22° / 19°
Yağış İhtimali: 0%
Rüzgar Hızı: DKD / 1.6 KM/S

Saat 23:00 Civarında Edirne hava durumu: Havanın Açık ve sıcaklığın en yüksek 22° en düşük 19° olması bekleniyor. Rüzgar D yönünde 3.01 KM/S hızında, nem oranı 52% civarında, bulut oranının da 0% olması bekleniyor.

Edirne Saatlik Hava Durumu


Edirne hava durumu ile ilgili detaylı tahminler, Mynet hava durumu sayfasında yer almaktadır. Hava durumu tahminleri, meteoroloji uzmanları tarafından yapılır. Edirne için hava durumu bilgilerini günlük olarak paylaşan meteoroloji uzmanlarının incelemeleri ile anlık hava durumu hakkında bilgi sahibi olunabilir.

Hava sıcaklığı ile ilgili detaylı bilgiler paylaşan meteoroloji uzmanları, bugün hava nasıl sorusuna, Edirne saatlik hava durumu tespitleri ile cevap verir. Böylece saatlik hava sıcaklığı bilgileri ile bu gece hava durumu nasıl olacak diyenler de yapılan açıklamalarla sorularına yanıt bulabilirler.

Edirne’da bugün hava durumu tespiti yapılacağı zaman; hava balonlarından, uydulardan, okyanus şamandıralarından ve uçaklardan yardım alınır. Bunlar dışında farklı cihazlar kullanılarak da yapılan tespitlerle günlük sıcaklık, basınç, nem ve rüzgar oranları tahmin edilir. Elde edilen tüm bu veriler ise Edirne’da bugün hava durumu ile ilgili detaylı bilgiler edinmeye yardımcı olur. Yapılan çalışmalarla bugünkü hava durumu Edirne dışında Türkiye'nin tüm illeri için de ayrı ayrı sürdürülür.

;