HAVA DURUMU

Konumum Konumunu Kullan

Bingöl Solhan Hava Durumu

30 Kasım Perşembe 2023, 03:30
Kapalı
1 °
Hissedilen: 1°
Hissedilen: 1°
Nem: 59%
En yüksek / düşük: 6 ° / -2°
Rüzgar Hızı: D / 1.16 KM/S
Yağış İhtimali: 0%

Kapalı

Bingöl Solhan Hava Durumu: Havanın Kapalı, en yüksek sıcaklığın 6° ve en düşük sıcaklığın -2° olması bekleniyor. Rüzgar D yönünde 1.16 KM/S hızında, nem oranı 59% civarında, bulut oranının da 95% olması bekleniyor.


Perşembe

30 Kasım 2023 Perşembe Solhan Hava Durumu / 0°

Cuma

01 Aralık 2023 Cuma Solhan Hava Durumu / 2°

Cumartesi

02 Aralık 2023 Cumartesi Solhan Hava Durumu / 2°

Pazar

03 Aralık 2023 Pazar Solhan Hava Durumu / 4°

Pazartesi

04 Aralık 2023 Pazartesi Solhan Hava Durumu / 4°

Salı

05 Aralık 2023 Salı Solhan Hava Durumu / 5°

Bingöl Solhan Bugün Hava Durumu


Bingöl Solhan hava durumu ile ilgili detaylı tahminler, Mynet hava durumu sayfasında yer almaktadır. Hava durumu tahminleri, meteoroloji uzmanları tarafından yapılır. Bingöl Solhan için hava durumu bilgilerini günlük olarak paylaşan meteoroloji uzmanlarının incelemeleri ile anlık hava durumu hakkında bilgi sahibi olunabilir.

Hava sıcaklığı ile ilgili detaylı bilgiler paylaşan meteoroloji uzmanları, bugün hava nasıl sorusuna, Bingöl Solhan saatlik hava durumu tespitleri ile cevap verir. Böylece saatlik hava sıcaklığı bilgileri ile bu gece hava durumu nasıl olacak diyenler de yapılan açıklamalarla sorularına yanıt bulabilirler.

Bingöl Solhan’da bugün hava durumu tespiti yapılacağı zaman; hava balonlarından, uydulardan, okyanus şamandıralarından ve uçaklardan yardım alınır. Bunlar dışında farklı cihazlar kullanılarak da yapılan tespitlerle günlük sıcaklık, basınç, nem ve rüzgar oranları tahmin edilir. Elde edilen tüm bu veriler ise Bingöl Solhan’da bugün hava durumu ile ilgili detaylı bilgiler edinmeye yardımcı olur. Yapılan çalışmalarla bugünkü hava durumu Bingöl Solhan dışında Türkiye'nin tüm illeri için de ayrı ayrı sürdürülür.

;