HAVA DURUMU

Konumum Konumunu Kullan
Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Nevşehir Hava Durumu

09 Aralık Cumartesi 2023, 07:30
Hafif yağmur
5 °
Hissedilen: 4°
Hissedilen: 4°
Nem: 83%
En yüksek / düşük: 8 ° / 4°
Rüzgar Hızı: GD / 1.93 KM/S
Yağış İhtimali: 100%

Hafif Yağmur

Nevşehir Hava Durumu: Havanın Hafif yağmur, en yüksek sıcaklığın 8° ve en düşük sıcaklığın 4° olması bekleniyor. Rüzgar GD yönünde 1.93 KM/S hızında, nem oranı 83% civarında, bulut oranının da 100% olması bekleniyor.


Pazar

10 Aralık 2023 Pazar Nevşehir Hava Durumu / 3°

Pazartesi

11 Aralık 2023 Pazartesi Nevşehir Hava Durumu / 5°

Salı

12 Aralık 2023 Salı Nevşehir Hava Durumu / 5°

Çarşamba

13 Aralık 2023 Çarşamba Nevşehir Hava Durumu / 4°

Perşembe

14 Aralık 2023 Perşembe Nevşehir Hava Durumu 12° / 3°

Cuma

15 Aralık 2023 Cuma Nevşehir Hava Durumu 14° / 6°

Nevşehir Bugün Hava Durumu


Nevşehir hava durumu ile ilgili detaylı tahminler, Mynet hava durumu sayfasında yer almaktadır. Hava durumu tahminleri, meteoroloji uzmanları tarafından yapılır. Nevşehir için hava durumu bilgilerini günlük olarak paylaşan meteoroloji uzmanlarının incelemeleri ile anlık hava durumu hakkında bilgi sahibi olunabilir.

Hava sıcaklığı ile ilgili detaylı bilgiler paylaşan meteoroloji uzmanları, bugün hava nasıl sorusuna, Nevşehir saatlik hava durumu tespitleri ile cevap verir. Böylece saatlik hava sıcaklığı bilgileri ile bu gece hava durumu nasıl olacak diyenler de yapılan açıklamalarla sorularına yanıt bulabilirler.

Nevşehir’da bugün hava durumu tespiti yapılacağı zaman; hava balonlarından, uydulardan, okyanus şamandıralarından ve uçaklardan yardım alınır. Bunlar dışında farklı cihazlar kullanılarak da yapılan tespitlerle günlük sıcaklık, basınç, nem ve rüzgar oranları tahmin edilir. Elde edilen tüm bu veriler ise Nevşehir’da bugün hava durumu ile ilgili detaylı bilgiler edinmeye yardımcı olur. Yapılan çalışmalarla bugünkü hava durumu Nevşehir dışında Türkiye'nin tüm illeri için de ayrı ayrı sürdürülür.

;