HAVA DURUMU

Konumum Konumunu Kullan

Ağrı Hava Durumu

28 Kasım Salı 2023, 16:30
Açık
-2 °
Hissedilen: -7°
Hissedilen: -7°
Nem: 69%
En yüksek / düşük: -1 ° / -6°
Rüzgar Hızı: G / 4.12 KM/S
Yağış İhtimali: 72%

Açık

Ağrı Hava Durumu: Havanın Açık, en yüksek sıcaklığın -1° ve en düşük sıcaklığın -6° olması bekleniyor. Rüzgar G yönünde 4.12 KM/S hızında, nem oranı 69% civarında, bulut oranının da 0% olması bekleniyor.


Çarşamba

29 Kasım 2023 Çarşamba Ağrı Hava Durumu -0° / -6°

Perşembe

30 Kasım 2023 Perşembe Ağrı Hava Durumu / -5°

Cuma

01 Aralık 2023 Cuma Ağrı Hava Durumu / -4°

Cumartesi

02 Aralık 2023 Cumartesi Ağrı Hava Durumu / -3°

Pazar

03 Aralık 2023 Pazar Ağrı Hava Durumu / -3°

Pazartesi

04 Aralık 2023 Pazartesi Ağrı Hava Durumu / -3°

Ağrı Bugün Hava Durumu


Ağrı hava durumu ile ilgili detaylı tahminler, Mynet hava durumu sayfasında yer almaktadır. Hava durumu tahminleri, meteoroloji uzmanları tarafından yapılır. Ağrı için hava durumu bilgilerini günlük olarak paylaşan meteoroloji uzmanlarının incelemeleri ile anlık hava durumu hakkında bilgi sahibi olunabilir.

Hava sıcaklığı ile ilgili detaylı bilgiler paylaşan meteoroloji uzmanları, bugün hava nasıl sorusuna, Ağrı saatlik hava durumu tespitleri ile cevap verir. Böylece saatlik hava sıcaklığı bilgileri ile bu gece hava durumu nasıl olacak diyenler de yapılan açıklamalarla sorularına yanıt bulabilirler.

Ağrı’da bugün hava durumu tespiti yapılacağı zaman; hava balonlarından, uydulardan, okyanus şamandıralarından ve uçaklardan yardım alınır. Bunlar dışında farklı cihazlar kullanılarak da yapılan tespitlerle günlük sıcaklık, basınç, nem ve rüzgar oranları tahmin edilir. Elde edilen tüm bu veriler ise Ağrı’da bugün hava durumu ile ilgili detaylı bilgiler edinmeye yardımcı olur. Yapılan çalışmalarla bugünkü hava durumu Ağrı dışında Türkiye'nin tüm illeri için de ayrı ayrı sürdürülür.

;