HAVA DURUMU

Konumum Konumunu Kullan

Erzurum Aziziye Hava Durumu

06 Aralık Çarşamba 2023, 20:00
Hafif yağmur
1 °
Hissedilen: -4°
Hissedilen: -4°
Nem: 100%
En yüksek / düşük: 3 ° / 1°
Rüzgar Hızı: B / 4.63 KM/S
Yağış İhtimali: 100%

Hafif Yağmur

Erzurum Aziziye Hava Durumu: Havanın Hafif yağmur, en yüksek sıcaklığın 3° ve en düşük sıcaklığın 1° olması bekleniyor. Rüzgar B yönünde 4.63 KM/S hızında, nem oranı 100% civarında, bulut oranının da 100% olması bekleniyor.


Perşembe

07 Aralık 2023 Perşembe Aziziye Hava Durumu / -0°

Cuma

08 Aralık 2023 Cuma Aziziye Hava Durumu / -0°

Cumartesi

09 Aralık 2023 Cumartesi Aziziye Hava Durumu / 1°

Pazar

10 Aralık 2023 Pazar Aziziye Hava Durumu / 2°

Pazartesi

11 Aralık 2023 Pazartesi Aziziye Hava Durumu / 1°

Salı

12 Aralık 2023 Salı Aziziye Hava Durumu / -0°

Erzurum Aziziye Bugün Hava Durumu


Erzurum Aziziye hava durumu ile ilgili detaylı tahminler, Mynet hava durumu sayfasında yer almaktadır. Hava durumu tahminleri, meteoroloji uzmanları tarafından yapılır. Erzurum Aziziye için hava durumu bilgilerini günlük olarak paylaşan meteoroloji uzmanlarının incelemeleri ile anlık hava durumu hakkında bilgi sahibi olunabilir.

Hava sıcaklığı ile ilgili detaylı bilgiler paylaşan meteoroloji uzmanları, bugün hava nasıl sorusuna, Erzurum Aziziye saatlik hava durumu tespitleri ile cevap verir. Böylece saatlik hava sıcaklığı bilgileri ile bu gece hava durumu nasıl olacak diyenler de yapılan açıklamalarla sorularına yanıt bulabilirler.

Erzurum Aziziye’da bugün hava durumu tespiti yapılacağı zaman; hava balonlarından, uydulardan, okyanus şamandıralarından ve uçaklardan yardım alınır. Bunlar dışında farklı cihazlar kullanılarak da yapılan tespitlerle günlük sıcaklık, basınç, nem ve rüzgar oranları tahmin edilir. Elde edilen tüm bu veriler ise Erzurum Aziziye’da bugün hava durumu ile ilgili detaylı bilgiler edinmeye yardımcı olur. Yapılan çalışmalarla bugünkü hava durumu Erzurum Aziziye dışında Türkiye'nin tüm illeri için de ayrı ayrı sürdürülür.

;