HAVA DURUMU

Konumum Konumunu Kullan
Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Erzurum Şenkaya Hava Durumu

08 Aralık Cuma 2023, 00:00
Kapalı
0 °
Hissedilen: -2°
Hissedilen: -2°
Nem: 79%
En yüksek / düşük: 3 ° / -1°
Rüzgar Hızı: D / 1.69 KM/S
Yağış İhtimali: 66%

Kapalı

Erzurum Şenkaya Hava Durumu: Havanın Kapalı, en yüksek sıcaklığın 3° ve en düşük sıcaklığın -1° olması bekleniyor. Rüzgar D yönünde 1.69 KM/S hızında, nem oranı 79% civarında, bulut oranının da 94% olması bekleniyor.


Cuma

08 Aralık 2023 Cuma Şenkaya Hava Durumu / -1°

Cumartesi

09 Aralık 2023 Cumartesi Şenkaya Hava Durumu / -0°

Pazar

10 Aralık 2023 Pazar Şenkaya Hava Durumu / 0°

Pazartesi

11 Aralık 2023 Pazartesi Şenkaya Hava Durumu / -1°

Salı

12 Aralık 2023 Salı Şenkaya Hava Durumu / -0°

Çarşamba

13 Aralık 2023 Çarşamba Şenkaya Hava Durumu / -1°

Erzurum Şenkaya Bugün Hava Durumu


Erzurum Şenkaya hava durumu ile ilgili detaylı tahminler, Mynet hava durumu sayfasında yer almaktadır. Hava durumu tahminleri, meteoroloji uzmanları tarafından yapılır. Erzurum Şenkaya için hava durumu bilgilerini günlük olarak paylaşan meteoroloji uzmanlarının incelemeleri ile anlık hava durumu hakkında bilgi sahibi olunabilir.

Hava sıcaklığı ile ilgili detaylı bilgiler paylaşan meteoroloji uzmanları, bugün hava nasıl sorusuna, Erzurum Şenkaya saatlik hava durumu tespitleri ile cevap verir. Böylece saatlik hava sıcaklığı bilgileri ile bu gece hava durumu nasıl olacak diyenler de yapılan açıklamalarla sorularına yanıt bulabilirler.

Erzurum Şenkaya’da bugün hava durumu tespiti yapılacağı zaman; hava balonlarından, uydulardan, okyanus şamandıralarından ve uçaklardan yardım alınır. Bunlar dışında farklı cihazlar kullanılarak da yapılan tespitlerle günlük sıcaklık, basınç, nem ve rüzgar oranları tahmin edilir. Elde edilen tüm bu veriler ise Erzurum Şenkaya’da bugün hava durumu ile ilgili detaylı bilgiler edinmeye yardımcı olur. Yapılan çalışmalarla bugünkü hava durumu Erzurum Şenkaya dışında Türkiye'nin tüm illeri için de ayrı ayrı sürdürülür.

;