HAVA DURUMU

Konumum Konumunu Kullan
Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Giresun Şebinkarahisar Saatlik Hava Durumu

29 Mayıs Çarşamba 2024, 22:01

23:00

Açık 14°
Hissedilen: 13°
Yağış İhtimali: 0%
Açık
Hissedilen: 13°
Nem: 58%
En yüksek / düşük: 14° / 14°
Yağış İhtimali: 0%
Rüzgar Hızı: KD / 1.46 KM/S

Saat 23:00 Civarında Giresun Şebinkarahisar hava durumu: Havanın Açık ve sıcaklığın en yüksek 14° en düşük 14° olması bekleniyor. Rüzgar KD yönünde 2.06 KM/S hızında, nem oranı 59% civarında, bulut oranının da 2% olması bekleniyor.

Giresun Şebinkarahisar Saatlik Hava Durumu


Giresun Şebinkarahisar hava durumu ile ilgili detaylı tahminler, Mynet hava durumu sayfasında yer almaktadır. Hava durumu tahminleri, meteoroloji uzmanları tarafından yapılır. Giresun Şebinkarahisar için hava durumu bilgilerini günlük olarak paylaşan meteoroloji uzmanlarının incelemeleri ile anlık hava durumu hakkında bilgi sahibi olunabilir.

Hava sıcaklığı ile ilgili detaylı bilgiler paylaşan meteoroloji uzmanları, bugün hava nasıl sorusuna, Giresun Şebinkarahisar saatlik hava durumu tespitleri ile cevap verir. Böylece saatlik hava sıcaklığı bilgileri ile bu gece hava durumu nasıl olacak diyenler de yapılan açıklamalarla sorularına yanıt bulabilirler.

Giresun Şebinkarahisar’da bugün hava durumu tespiti yapılacağı zaman; hava balonlarından, uydulardan, okyanus şamandıralarından ve uçaklardan yardım alınır. Bunlar dışında farklı cihazlar kullanılarak da yapılan tespitlerle günlük sıcaklık, basınç, nem ve rüzgar oranları tahmin edilir. Elde edilen tüm bu veriler ise Giresun Şebinkarahisar’da bugün hava durumu ile ilgili detaylı bilgiler edinmeye yardımcı olur. Yapılan çalışmalarla bugünkü hava durumu Giresun Şebinkarahisar dışında Türkiye'nin tüm illeri için de ayrı ayrı sürdürülür.

;