HAVA DURUMU

Konumum Konumunu Kullan
Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Hakkari Hava Durumu

29 Şubat Perşembe 2024, 12:30
Açık
-5 °
Hissedilen: -8°
Hissedilen: -8°
Nem: 50%
En yüksek / düşük: 2 ° / -10°
Rüzgar Hızı: KKD / 1.57 KM/S
Yağış İhtimali: 0%

Açık

Hakkari Hava Durumu: Havanın Açık, en yüksek sıcaklığın 2° ve en düşük sıcaklığın -10° olması bekleniyor. Rüzgar KKD yönünde 1.57 KM/S hızında, nem oranı 50% civarında, bulut oranının da 0% olması bekleniyor.


Cuma

01 Mart 2024 Cuma Hakkari Hava Durumu / -6°

Cumartesi

02 Mart 2024 Cumartesi Hakkari Hava Durumu / -4°

Pazar

03 Mart 2024 Pazar Hakkari Hava Durumu / -2°

Pazartesi

04 Mart 2024 Pazartesi Hakkari Hava Durumu / -3°

Salı

05 Mart 2024 Salı Hakkari Hava Durumu / -2°

Çarşamba

06 Mart 2024 Çarşamba Hakkari Hava Durumu / -1°

Hakkari Bugün Hava Durumu


Hakkari hava durumu ile ilgili detaylı tahminler, Mynet hava durumu sayfasında yer almaktadır. Hava durumu tahminleri, meteoroloji uzmanları tarafından yapılır. Hakkari için hava durumu bilgilerini günlük olarak paylaşan meteoroloji uzmanlarının incelemeleri ile anlık hava durumu hakkında bilgi sahibi olunabilir.

Hava sıcaklığı ile ilgili detaylı bilgiler paylaşan meteoroloji uzmanları, bugün hava nasıl sorusuna, Hakkari saatlik hava durumu tespitleri ile cevap verir. Böylece saatlik hava sıcaklığı bilgileri ile bu gece hava durumu nasıl olacak diyenler de yapılan açıklamalarla sorularına yanıt bulabilirler.

Hakkari’da bugün hava durumu tespiti yapılacağı zaman; hava balonlarından, uydulardan, okyanus şamandıralarından ve uçaklardan yardım alınır. Bunlar dışında farklı cihazlar kullanılarak da yapılan tespitlerle günlük sıcaklık, basınç, nem ve rüzgar oranları tahmin edilir. Elde edilen tüm bu veriler ise Hakkari’da bugün hava durumu ile ilgili detaylı bilgiler edinmeye yardımcı olur. Yapılan çalışmalarla bugünkü hava durumu Hakkari dışında Türkiye'nin tüm illeri için de ayrı ayrı sürdürülür.

;