HAVA DURUMU

Konumum Konumunu Kullan

Kars Digor Hava Durumu

03 Aralık Pazar 2023, 01:01
Açık
1 °
Hissedilen: 1°
Hissedilen: 1°
Nem: 56%
En yüksek / düşük: 10 ° / -1°
Rüzgar Hızı: BKB / 1.09 KM/S
Yağış İhtimali: 0%

Açık

Kars Digor Hava Durumu: Havanın Açık, en yüksek sıcaklığın 10° ve en düşük sıcaklığın -1° olması bekleniyor. Rüzgar BKB yönünde 1.09 KM/S hızında, nem oranı 56% civarında, bulut oranının da 3% olması bekleniyor.


Pazar

03 Aralık 2023 Pazar Digor Hava Durumu / 0°

Pazartesi

04 Aralık 2023 Pazartesi Digor Hava Durumu / 1°

Salı

05 Aralık 2023 Salı Digor Hava Durumu / 1°

Çarşamba

06 Aralık 2023 Çarşamba Digor Hava Durumu / 1°

Perşembe

07 Aralık 2023 Perşembe Digor Hava Durumu / 1°

Cuma

08 Aralık 2023 Cuma Digor Hava Durumu / 0°

Kars Digor Bugün Hava Durumu


Kars Digor hava durumu ile ilgili detaylı tahminler, Mynet hava durumu sayfasında yer almaktadır. Hava durumu tahminleri, meteoroloji uzmanları tarafından yapılır. Kars Digor için hava durumu bilgilerini günlük olarak paylaşan meteoroloji uzmanlarının incelemeleri ile anlık hava durumu hakkında bilgi sahibi olunabilir.

Hava sıcaklığı ile ilgili detaylı bilgiler paylaşan meteoroloji uzmanları, bugün hava nasıl sorusuna, Kars Digor saatlik hava durumu tespitleri ile cevap verir. Böylece saatlik hava sıcaklığı bilgileri ile bu gece hava durumu nasıl olacak diyenler de yapılan açıklamalarla sorularına yanıt bulabilirler.

Kars Digor’da bugün hava durumu tespiti yapılacağı zaman; hava balonlarından, uydulardan, okyanus şamandıralarından ve uçaklardan yardım alınır. Bunlar dışında farklı cihazlar kullanılarak da yapılan tespitlerle günlük sıcaklık, basınç, nem ve rüzgar oranları tahmin edilir. Elde edilen tüm bu veriler ise Kars Digor’da bugün hava durumu ile ilgili detaylı bilgiler edinmeye yardımcı olur. Yapılan çalışmalarla bugünkü hava durumu Kars Digor dışında Türkiye'nin tüm illeri için de ayrı ayrı sürdürülür.

;